Větší kontrola, větší možnosti

VIDEO >>

Co obsahuje?

Tato významná aktualizace přináší nové užitečné funkce a dlouho očekávané vylepšení, která jsou pro stávající uživatele KeyStepu Pro bezplatná. Posuňte svůj zvuk ještě dál, přizpůsobte si nastavení kláves a vystupujte s jistotou díky následujícím vylepšením:

Aktualizovat nyní >>

Odesílání Program Change

Nyní můžete vysílat Program Change pro každý pattern; nastavení Program Change jsou přístupná v nastavení stopy a LED diody KeyStepu Pro se změní tak, aby odrážely přiřazení Program Change, které jste provedli.

Transpose Latch

Nakonfigurujte tlačítko Transpose KeyStepu Pro tak, aby po stisknutí zapnulo režim Transpose, takže můžete mít během transpozice volné ruce. Toto nastavení naleznete v Utility Misc.

Rychlý přístup k nastavením stopy

Stisknutím Shift a čísla stopy můžete nyní rychle změnit nastavení specifická pro danou stopu, jako například MIDI in/out, Fixed Velocity a Program Change. Tato nastavení jsou stále přístupná v menu Utility.

Fixed Velocity

Určete pevnou dynamiku pro stisknuté klávesy a spuštěné noty, které lze ovládat enkodérem Velocity. Toto nastavení pro jednotlivé stopy je přístupné v nastavení stopy.

Jak aktualizovat firmware svého KeyStepu Pro

Aktualizace firmwaru je rychlá a snadná.

Stáhněte si a nainstalujte MIDI Control Center, a ten vás provede všemi potřebnými kroky aktualizace firmwaru.

Stáhnout MCC >>