Nové enginy, efekty a další funkce

VIDEO >>

Co obsahuje?

Tato aktualizace přináší významnou dávku nových funkcí a zvukových možností pro stávající uživatele hardwaru a softwaru MiniFreak. S novým wavetable enginem, efektem Super Unison, Favourites Panelem, LFO modulací a dalšími funkcemi. Tvarujte, zvýrazňujte, formujte a ukládejte své zvuky zcela novými způsoby.

Aktualizovat nyní >>

Nový wavetable engine

Tato aktualizace, která obsahuje 32 wavetables a 64 nových patchů pro rozšíření surového potenciálu vašeho zvuku, vnáší do MiniFreaku jeden z nejvýkonnějších enginů (k dispozici pouze pro Oscilátor 1).

Vylepšená LFO modulace

Uživatelé se nyní mohou rozhodnout, zda rychlost LFO odpovídá jednomu kroku, anebo celé křivce Shaperu, což vám umožňuje vytvářet jemnější, vyvíjející se a expresivnější modulace.

Přidání šířky pomocí Super Unison

Pomocí efektu Super Unison přeměníte jednoduchý patch na Supersaw monstrum. Tento efekt typu chorus dokáže na suchý signál navrstvit až 6 kopií zvuku pro dosažení nezaměnitelné šířky.

Nový obchod se zvuky pro MiniFreak V

Využijte zcela nový zvukový obchod se dvěma placenými bankami se 64 patchy a třemi bezplatnými bankami s 32 patchy, a další přijdou brzy! K dispozici pro všechny majitele MiniFreaku, přičemž nové zvuky lze snadno přenést do hardwarového nástroje.

Panel favorites pro uživatele hardwaru

Uložte si až 64 svých oblíbených presetů a získejte k nim snadný přístup. Do panelu favorites vstoupíte stisknutím tlačítka Shift + Save, patch uložíte stisknutím tlačítka Save + výběrem slotu sekvenceru, a uložený patch vyvoláte stisknutím krokového tlačítka.

A ještě více

Tím to nekončí. Minifreak Firmware 2.0 přichází také s dalšími vylepšeními režimu Macro Edit pro větší kontrolu nad výškou tónu v reálném čase. Jakožto Osc Freerun, který se nyní vztahuje na oscilátory Noise Engineering, a Clock Send / Transport Send, které se nyní dají zapnout a vypnout. A konečně, hlasitost nyní můžete ovládat v sérii pomocí CC7, od 0 do 1.

Jak aktualizovat firmware vašeho MiniFreaku

Aktualizace firmwaru je rychlá a snadná.

Stáhněte si a nainstalujte program MiniFreak V, který vás provede všemi potřebnými kroky aktualizace firmwaru.

Stáhnout MiniFreak V >>