Project Description

HVĚZDNÉ ECHO

Kompletní balík delayů: páskové, BBD a digitální. Od přidání příjemné šířky a prostoru vašemu mixu až po experimentální drony zpětné vazby, tato sbírka má vše, co potřebujete.

Ikonické pódiové, studiové a kreativní delaye na probádání ve vaší DAW.

S obrovským množstvím dnes dostupných pluginů to může být trochu komplikované. Proto chtěl tým Arturie věci trochu zjednodušit.

Nově jsme vytvořili dva z nejslavnějších hardwarových analogových delayů, jaké byly kdy vyrobené, a vyvinuli náš vlastní výkonný, všestranný digitální delay, abychom vám dali ten nejlepší dostupný echo procesing. Takto můžete trávit více času děláním hudby a méně času zkoušením množství různých efektů, abyste našli zvuk, který se vám líbí.

Pojďme dělat hudbu.

najděte prodejce poblíž vás

Dokonalá kombinace

DELAY MEMORY-BRIGADE

Modelovaný podle nejslavnějšího delaye, jaký se kdy vyráběl BBD / Bucket Brigade Device. Filtrovaný, lo-fi zvuk, obrovská zpětná vazba, s dotykem současnosti.

DELAY TAPE-201

Nejpřesnější model legendárního páskového echa 70-tých let s teplým saturovaným zvukem a rozšířenými možnostmi.

DELAY ETERNITY

Digitální delay nové generace navržený v Arturii s obrovským modulačním potenciálem, vlastnostmi syntézy a efekty ve smyčce zpětné vazby.

Díky naší uznávané práci, která vrátila legendární syntetizátory v podobě softwarových nástrojů, jsme byli schopní použít naši technologii TAE® na studiové zařízení a nástrojové efekty. Tyto delaye jsou ovocem naší vášně.

Kompletní balík

Při hledání dokonalých delayů jsme analyzovali mnoho pedálů, rackových zařízení a podivných hardwarových mašinek, abychom našli efekty, které budete chtít znovu a znovu použít. Studovali jsme jejich součástky, od pásky až po obvody, modelovali odezvy přehrávacích hlav a přenesli ty nejlepší elementy slavných hardwarových delayů do světa softwaru.

Výsledkem jsou jednoduše použitelné pluginy inspirující k experimentování s naprosto úžasným zvukem.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje je a synchronizuje mezi více zařízeními (dostanete možnost používat jednu licenci na pěti počítačích). ASC vás také upozorňuje na updaty a stahuje je. Můžete se snadno dozvědět o nových produktech, stáhnout si demoverze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE®

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologií Arturie, která přesně reprodukuje určité zvukové kvality analogových syntetizátorů. Vytváří charakteristiky analogových oscilátorů do úžasných detailů, čistoty a jasnosti, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému nástroji jeho unikátní zvuk. Soft clipping přidává ještě více průraznosti a prezence. TAE® je tím, co primárně dělá naše virtuální nástroje neodlišitelné od originálů.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ (64bit) PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.10+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

VST 2.4 (64-bit), VST 3 (64-bit), AAX (64-bit s PT 11), Audio Unit (64-bit), NKS* (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • 2 ikonické hardwarové delaye vytvořené jako softwarové efekty pomocí našich exkluzivních technologií TAE® a Phi®:
  • Delay TAPE-201
  • Delay MEMORY-BRIGADE
 • 1 původní delay vytvořený v Arturii s velkými možnostmi:
  • Delay ETERNITY
 • Presety vysoké kvality od oceňovaných zvukových designérů.
 • Vstupní EQ a LFO pro rozšířené možnosti zvukového designu.
 • Špičkový analogový modeling TAE® od Arturie zajišťuje, že každý analogově modelovaný delay zní a chová se přesně jako originál.
 • Dostupné jako VST2, VST3, AU a AAX pro skvělou kompatibilitu.
 • Krásné, neuvěřitelně detailní rozhraní ve vysokém rozlišení.
 • Vestavěné návody

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje 3 Delaye, které opravdu použijete. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení 3 Delaye, které opravdu použijete, Delay TAPE-201, Delay MEMORY-BRIGADE anebo Delay ETERNITY s jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.