Project Description

Tvarujte jakýkoliv zvuk

Inspirativní kompilace historických syntetizátorových filtrů, nadupaných jako softwarové pluginy a připravených splnit nároky moderního producenta.

VYBERTE SI KREATIVNÍ FILTRY

Pokud hledáte jakým způsobem okořenit vaše stopy, přidat trochu vzrušení vašemu audiu, anebo pouze trochu doladit barvu, výběr pluginů může být někdy až zdrcující. Existují stovky, ne-li tisíce pluginů, ale který bude ten pravý pro vaši hudbu?

Jako společnost plná hudebníků jsme této volbě čelili téměř každý den. Nebylo by úžasné, kdyby se zúžil náš výběr pouze na několik titulů? Takových, o kterých bychom věděli, že jsou plné funkcí, znějí úžasně a mohli bychom se na ně spolehnout. Takových, které nabízejí nejen vzrušující moderní možnosti, ale také nám dají přístup k nadčasovému analogovému ovládání barvy zvuku. Takových, které posílí vaši kreativitu namísto toho, aby ji brzdily.

To je důvod, proč jsme vytvořili 3 Filtry, které opravdu použijete. Naše dědictví přesné emulace vintage syntetizátorů a jejich oživení ve formě softwaru byl dokonalý výchozí bod. Při tvorbě našich oceňovaných softwarových nástrojů jsme analyzovali a nově vytvořili každý aspekt některých nejlegendárnějších syntetizátorů, jaké byly kdy vyrobené, včetně jejich vyhledávaných analogových filtrů.

najděte prodejce poblíž vás

Seznamte se s filtrovým týmem snů

Mini-Filter

Ikonický, hladký ladder filtr Dr. Mooga, přesně vytvořený a updatovaný moderními vlastnostmi.

SEM-Filter

Jednoduchý, úžasně znějící filtr s proměnnou charakteristikou, obsahující mode blending, analogový soft-clipping a modulační matici.

M12-Filter

Mistr komplexnosti a hloubky, legendární filtr 80-tých let Toma Oberheima na steroidech.

Od slavných dní analogových syntetizátorů byla síla ovládání zvuku těchto tří filtrů zvěčněná v Matrix-12, syntetizátorech Boba Mooga a SEM.

S raketovým pokrokem napříč časem, nenapodobitelný zvuk těchto filtrů je nyní dostupný jako stand-alone plugin, připravený změnit způsob, jakým vytváříte a mixujete hudbu, a stát se vaší první volbou, když hledáte způsoby kreativního ovládání frekvenčního průběhu vašeho audia.

Ikonické syntetizátorové tvarování zvuku jakéhokoliv audio zdroje

Krásně nově vytvořené vintage efekty se nerodí snadno.

S použitím naší exkluzivní modelingové technologie TAE jsme dokázali zmapovat zvuk a chování elektronických nástrojů až na úroveň jednotlivých součástek, abychom vytvořili přesné softwarové emulace těchto přelomových syntetizátorů a kláves. Jelikož naše modelingová technologie bere v úvahu základní komponenty, zjistili jsme, že dokážeme izolovat určité vlastnosti. Představa, že by se dal aplikovat slavný ladder filtr Dr. Boba Mooga, anebo jeden z multimódových divotvůrců Toma Oberheima na jakýkoliv audio zdroj v DAW nás vzrušovala. Mysleli jsme, že by mohla vzrušovat i vás.

3 Filtry, které opravdu použijete, vám dávají nejen přístup k těmto proslulým filtrům, ale také k bonusovým vlastnostem zaměřeným na kreativitu, které je všechny přenesou na novou úroveň. Od modulační matice M12-Filtru až po programovatelné obálky sekvenceru Mini-Filtru, budete rádi objevovat a experimentovat s těmito filtry, abyste obohatili vaši hudbu.

Každý plugin kombinuje klasické ovládání barvy zvuku se vzrušující moderní funkcionalitou, takže Arturia pokryje vše, co byste ve svých produkcích potřebovali filtrovat.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje je a synchronizuje mezi více zařízeními (dostanete možnost používat jednu licenci na pěti počítačích). ASC vás také upozorňuje na updaty a stahuje je. Můžete se snadno dozvědět o nových produktech, stáhnout si demoverze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE®

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologií Arturie, která přesně reprodukuje určité zvukové kvality analogových syntetizátorů. Vytváří charakteristiky analogových oscilátorů do úžasných detailů, čistoty a jasnosti, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému nástroji jeho unikátní zvuk. Soft clipping přidává ještě více průraznosti a prezence. TAE® je tím, co primárně dělá naše virtuální nástroje neodlišitelné od originálů.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ (64bit) PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.10+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

VST 2.4 (64-bit), VST 3 (64-bit), AAX (64-bit s PT 11), Audio Unit (64-bit), NKS* (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Tři ikonické syntetizátorové filtry nově vytvořené pomocí modelingové technologie TAE:
  • Mini-Filter
  • M12-Filter
  • SEM-Filter
 • Každý filtr se dá použít ve vaší DAW jako VST, AU, AAX plug-in.
 • Krásné, neuvěřitelně detailní rozhraní ve vysokém rozlišení.
 • Bohaté modulační možnosti uvnitř filtrových pluginů
 • Rychlé, inteligentní, na tagech založené procházení presetů.
 • Více než 100 presetů vysoké kvality od oceňovaných zvukových designérů.
 • Špičkový analogový modeling TAE® od Arturie zajišťuje, že každý analogově modelovaný filtr zní a chová se přesně jako originál.