Project Description

Legendy tvarování zvuku

Ikonické, vzácné kompresory znovu vytvořené pomocí fyzikálního modelingu, abyste mohli přidat 50 let studiového dědictví k vaší DAW.

Zvuk velkého studiového hardwaru se znovu zrodil jako softwarové efekty

Když se to tak vezme, existují stovky softwarových efektů. Nemáte čas ani peníze, abyste je všechny vyzkoušeli a vybrali si ty, které se vám líbí.

Tým Arturie to cítil stejně. Chtěli jsme věci zjednodušit, abychom mohli trávit více času tvořením hudby a méně času poslechem množství efektů. 3 Kompresory, které opravdu použijete jsou – jak jste očekávali – trojicí legendárních kompresorů nově vytvořených jako softwarové efekty pomocí fyzikálního modelingu. Tak jak se ta největší studia a umělci spoléhali na tyto kompresory, aby dosáhli svůj charakteristický zvuk, i vy dostáváte tuto možnost tvarovat dynamiku a přidat charakter vaší hudbě.

Ikonická barva, unikátní možnosti a funkce 21. století vám umožní cestovat v čase.

najděte prodejce poblíž vás

Kompresory, které obstály ve zkoušce časem

Comp FET-76

Přesně vymodelovaný, slavný kompresor 1176 od UREI® s přidanými novými vlastnostmi. Oblíbený pro svůj rychlý attack, velkou průraznost a všestrannost.

Comp VCA-65

Naše vlastní verze klasiky 165A® od DBX®, která se proslavila svým zpracováním bicích, basových a perkusivních zvukových zdrojů.

Comp TUBE-STA

Dokonale vytvořená verze vzácného elektronkového Gates® STA-Level vysílacího kompresoru. Úžasný na přidání tepla base a vokálům.

S použitím téže exkluzivní technologie TAE®, která se nachází v naší vlajkové lodi V Collection, naši inženýři a vývojáři důkladně analyzovali původní hardware, aby vytvořili ty nejlépe znějící softwarové kompresory vůbec.

Kouzlení s pomocí vědy

Vintage zařízení prostě mají “něco takového”, což zdá se dělá jakýkoliv zvuk lepším.

Náš tým detailně analyzoval originály, aby zjistil, jak každý kompresor zpracovává vstupní audio signál na úrovni součástek, a tuto magii nově vytvořil s pomocí rozvinutého fyzikálního modelingu.

Výsledek je, jednoduše řečeno, famózní. 3 Kompresory, které opravdu použijete, vkládají 3 z nejvyhledávanějších, oceňovaných kompresorů přímo do vaší DAW, takže je můžete použít na cokoliv, co chcete! Zateplení vokálů, údernost bicích, jemná limitace subtilních nahrávek, aby vynikly jejich detaily, odvedli jsme tvrdou práci, takže vy už nemusíte.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje je a synchronizuje mezi více zařízeními (dostanete možnost používat jednu licenci na pěti počítačích). ASC vás také upozorňuje na updaty a stahuje je. Můžete se snadno dozvědět o nových produktech, stáhnout si demoverze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE®

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologií Arturie, která přesně reprodukuje určité zvukové kvality analogových syntetizátorů. Vytváří charakteristiky analogových oscilátorů do úžasných detailů, čistoty a jasnosti, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému nástroji jeho unikátní zvuk. Soft clipping přidává ještě více průraznosti a prezence. TAE® je tím, co primárně dělá naše virtuální nástroje neodlišitelné od originálů.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ (64bit) PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.11+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

VST 2.4 (64-bit), VST 3 (64-bit), AAX (64-bit s PT 11), Audio Unit (64-bit), NKS* (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • 3 ikonické hardwarové kompresory nově vytvořené pomocí­ modelingové technologie TAE:
  • Comp VCA-65
  • Comp FET-76
  • Comp TUBE-STA
 • Udělejte velký studiový zvuk vaší vlastní hudbě.
 • Presety vysoké kvality od oceňovaných zvukových designérů.
 • Ovládání sidechain a mid-side processing.
 • Špičkový analogový modeling TAE® od Arturie zajišťuje, že každý analogový modelovaný kompresor zní a chová se přesně jako originál.
 • Dostupné jako VST2, VST3, AU a AAX pro skvělou kompatibilitu.
 • Krásné, neuvěřitelně detailní rozhraní ve vysokém rozlišení.
 • Rychlé, inteligentní, na tagech založené procházení presetů.

*NKS kompatibilita brzy dostupná

Všechna jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje 3 Kompresorů, které opravdu použijete. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení 3 Kompresorů, které opravdu použijete, Comp FET-76, Comp VCA-65, anebo Comp TUBE-STA s jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.