Project Description

ANALOGOVÝ ZVUK V POHYBU

Zvučné trio základních modulačních efektů založených na těkavé analogové klasice. Koupejte svůj mix v úžasném analogovém chorusu, bohatém multi-módovém flangeru a vířivém duálním phaseru – očekávejte textury snů.

Modulační efekty, které opravdu použijete

Obarvěte váš mix výběrem neodolatelných a okamžitě znatelných efektů. Nejsou to obvyklé modulační pluginy; jsou to přesné emulace obvodů časem osvědčené klasiky, důkladně navržené tak, aby zachytili každou tonální nuanci svých hardwarových předchůdců.

Znovu objevte magii vintage klasiky, anebo experimentujte s průlomovými zvukovými úpravami – volba je jen na vás.

najděte prodejce poblíž vás

Stále se měnící, stále inspirující

Modulaci vnímáme jako cestu bez cíle. Začnete se suchým signálem. Zapnete efekt a uděláte první krok. Cesta se odvíjí, kroutí a vede zajímavými a lákavými směry. Když efekt vypnete, jste na začátku – připravení opět se vydat na cestu.

Chorus DIMENSION-D

Jeden z nejvyhledávanějších efektů všech dob. Jednoduchá obsluha se 4 módy nabízí nádherně jemný chorus stiskem tlačítka, doplněný teplem dokonale emulovaného BBD.

Více informací o Chorus DIMENSION-D

Phaser BI-TRON

Těkavý duální phaser s prosakujícím šarmem butikového kytarového pedálu. Dva fázující obvody, pokročilé volby směrování a teplý, zřetelně detailní zvuk, který ohromí.

Více informací o Phaser BI-TRON

Flanger BL-20

Flanger, ale ne takový, jak ho znáte. Vzácný studiový klenot, který jde okamžitě od jemné stereo šířky až po složité modulace z jiného světa, posílený analogovým charakterem.

Více informací o Flanger BL-20

Zvukové dědictví

Od vzácných kytarových pedálů až po vintage racková zařízení, strávili jsme mnoho času důkladnou analýzou hardwaru, abychom našli dokonalý modulační efekt. Teplo architektury bucket brigade device, nuance analogové stereo šířky, jemné nedokonalosti ručně pájených součástek – skutečná magie se nachází v nejjemnějších detailech. Zapojili jsme vlastní technologii, abychom tuto tajemnost přesně zreplikovali.

A výsledek? Vyladěný výběr efektů, které jsou všestranné a zároveň autentické.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje je a synchronizuje mezi více zařízeními (dostanete možnost používat jednu licenci na pěti počítačích). ASC vás také upozorňuje na updaty a stahuje je. Můžete se snadno dozvědět o nových produktech, stáhnout si demoverze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE®

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologií Arturie, která přesně reprodukuje určité zvukové kvality analogových syntetizátorů. Vytváří charakteristiky analogových oscilátorů do úžasných detailů, čistoty a jasnosti, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému nástroji jeho unikátní zvuk. Soft clipping přidává ještě více průraznosti a prezence. TAE® je tím, co primárně dělá naše virtuální nástroje neodlišitelné od originálů.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ (64bit) PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.10+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

VST 2.4 (64-bit), VST 3 (64-bit), AAX (64-bit s PT 11), Audio Unit (64-bit), NKS* (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

*NKS kompatibilita již brzy

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.