Project Description

Ikonický studiový zvuk

Dokonalá sbírka nejlepších vintage předzesilovačů jaké byly kdy vyrobené, znovu vytvořených jako softwarové pluginy. Použijte legendy minulosti k vytvoření klasiky budoucnosti.

TAJEMSTVÍ PROFESIONÁLNÍHO ZVUKU

Každý producent moderní hudby ví, že množství dostupných softwarových pluginů se zdá téměř neomezené. Existuje ohromné množství efektů. Některé milujete, jiné použijete párkrát, dokud se neobjeví něco nového. Některé nepoužijete vůbec.

Jako společnost vášnivých hudebníků a producentů jsme cítili vaši bolest. Proto jsme se rozhodli něco s tím udělat. Chtěli jsme vytvořit malou, důkladně vybranou sbírku skvěle znějících pluginů, na které se budete moct spolehnout. Pár efektů, které by se dokonale integrovali do vašeho setupu a povzbudili vaši kreativitu. 3 Pluginy, které opravdu použijete.

Sebrali jsme naše zkušenosti z oceňovaných emulací syntetizátorů a kláves, a zaměřili se na modelování nejlepších studiových zařízení všech dob. Podle našeho výzkumu a zkušeností jsme vybrali 3 historické preampy, vše legendy se svým vlastním charakterem a výhodami, abychom obohatili vaši DAW. Tyto pluginy nabízejí nejen tonální charakter nespočetného množství hitů, historických nahrávek a alb, ale byly rozšířené i o současné vlastnosti.

Tyto preampy vám dají jistotu při mixu, zjednoduší váš kreativní proces, zlepší způsob práce a dají vám obrovské kreativní možnosti.

najděte prodejce poblíž vás

Preampy, které změnili svět

1973-Pre

Založený na průkopnické práci zvukového vizionáře Ruperta Neve, Arturia 1973-Pre je klíčem k harmonicky vzrušujícímu solid-state zvuku 70-tých let.

TridA-Pre

Zlatý prach hudebního průmyslu, vzácný preamp a muzikální ekvalizér Trident® Studios dochutil nespočet nejprodávanějších hitů po více než půlstoletí.

V76-Pre

Klíč ke zvuku “bílého alba”, tento objevený elektronkový vysílací preamp německé konstrukce byl velmi oblíbený v Abbey Road.

Jak můžete vidět, každý z těchto preampů měl své vlastní místo v historii populární hudby. Nyní díky TAE®, téže technologii, která vám přinesla ty nejlepší znovuvytvořené klávesy a syntetizátory jaké byly kdy vyrobené, si můžete užít tonální charakter a inspirující vlastnosti těchto historických preampů.

Síla lásky

Znovuvytvoření ikonických zařízení jako softwaru není maličkost, a jejich rozšíření za hranice původních možností si vyžaduje zvláštní druh vášně a zanícení.

I když byly tyto 3 klasické preampy velmi žádané, pro mnohé hudebníky, producenty a zvukaře byly dlouho nedostupné. Jsme oceňovaní modelingoví experti, a jeden z našich cílů jako společnosti je přinášet zvuk ikonických nástrojů do rukou co nejvíce hudebníků. Nyní s 3 Preampy, které opravdu použijete, rozšiřujeme náš slib na studiovou výbavu vytvořením vrcholných softwarových verzí vlivných historických zařízení.

Abychom náš cíl dosáhli, museli jsme opravdu hledat. Honili jsme se za několika speciálními předzesilovači, zařízeními, které změnili tvář hudby, jak ji známe. Cestovali jsme široko daleko, studovali originály, povídali si se zvukaři, kteří je nejlépe znají, a byli jsme důslední v naší metodice a modelingu. Naše hledání dokonalého vintage zvuku nás zavedlo do studií v Londýně, Paříži a Copenhagenu, kde jsme se mohli osobně seznámit s klasikou Trident®, Telefunken a Rupert Neve. Jakmile jsme je slyšeli v akci, tak jsme věděli, že jsme našli, co jsme hledali.

Nyní je na vás, abyste objevili nefalšovanou radost z vintage signálového procesingu.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje je a synchronizuje mezi více zařízeními (dostanete možnost používat jednu licenci na pěti počítačích). ASC vás také upozorňuje na updaty a stahuje je. Můžete se snadno dozvědět o nových produktech, stáhnout si demoverze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE®

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologií Arturie, která přesně reprodukuje určité zvukové kvality analogových syntetizátorů. Vytváří charakteristiky analogových oscilátorů do úžasných detailů, čistoty a jasnosti, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému nástroji jeho unikátní zvuk. Soft clipping přidává ještě více průraznosti a prezence. TAE® je tím, co primárně dělá naše virtuální nástroje neodlišitelné od originálů.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ (64bit) PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.10+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

VST 2.4 (64-bit), VST 3 (64-bit), AAX (64-bit s PT 11), Audio Unit (64-bit), NKS* (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Tři ikonické preampy nově vytvořené pomocí pokročilé modelingové technologie TAE:
  • 1973-Pre
  • TridA-Pre
  • V76-Pre
 • Každý preamp se dá použít ve vaší DAW jako VST, AU, AAX plug-in.
 • Krásné, neuvěřitelně detailní rozhraní ve vysokém rozlišení.
 • Rychlé, inteligentní, na tagech založené procházení presetů.
 • Presety vysoké kvality od oceňovaných zvukových designérů.
 • Špičkový analogový modeling TAE® od Arturie zajišťuje, že každý analogově modelovaný preamp zní a chová se přesně jako originál.