Project Description

Po omezenou dobu, až do 31. května, můžete zakoupit jakýkoli KeyLab MkII a získat 3 z našich nejoblíbenějších virtuálních nástrojů v hodnotě více než 400 EUR zdarma.

najděte prodejce poblíž vás

All-Time Studio Classics Bundle

3 autenticky vymodelované nástroje, jejichž historie sahá přes desítky let a které stále definují současnou hudební produkci – po omezenou dobu jsou součástí nákupu KeyLab MkII. Objevte nově ztvárněné hudební ikony, které tvoří All-Time Studio Classics Bundle.

Mellotron V

Kláves s lo-fi atmosférou

Zvuk Mellotronu je nestárnoucí a sahá od Beatles přes Haim a Lorde až po váš oblíbený 24-hodinový lo-fi stream. Jedinečný chvějivý zvuk tohoto klasického klávesového nástroje s páskovým pohonem zůstává studiovou klasikou a Mellotron V jej oživí ve vašem DAW, aktualizovaný a vylepšený pro bezchybný průběh hudební tvorby.

více

Jun-6 V

Čistá analogová bujnost

Jun-6 V je skutečným základním kamenem analogové syntézy a vychází z klasického klávesu známého svým velmi snadným ovládáním a okamžitě lahodným zvukem. Tento barevný syntezátor je ideální pro vše od retro indie popů až po hyperpopové bangery – od gumových detunovaných basů až po vrstvené textury připomínající struny.

více

OP-Xa V

Ultra-tlustý vrčoun

Je velký, široký, protivný – je to syntezátor, ke kterému se budete vracet. OP-Xa V je modelován podle nástroje z 80. let, který je známý svým obrovským stereo zvukem a svéráznými modulačními ovládacími prvky, ideálními pro oldschoolové hip hopové, trapové a EDM mixy.

více

Objevte sestavu

Expresivní, všestranné pódiové kontroléry navržené tak, aby pozvedly vaše vystoupení a hudební produkci na vyšší úroveň. Propojte je se svou DAW, syntezátorovým hardwarem, modulárním vybavením nebo se všemi najednou – KeyLab MkII je tu pro každého.

KeyLab MkII 49

Váš osobní MIDI asistent

49-klávesový polovyvážený kontrolér, který vám dává ovládání vaší DAW, sjednocuje vaše studio a zachycuje každý detail vaší hudebnosti.

více

Již obsahuje:

 • Analog Lab V
 • Ableton Live Lite
 • Piano V

KeyLab MkII 61

Kontrolér, který si vaše hudba zaslouží

Tento 61-klávesový kontrolér, který je bez námahy hratelný a hudební, spojuje polovyváženou odezvu, konektivitu nové úrovně a hlubokou integraci softwaru pro dokonalý pracovní postup.

více

Již obsahuje:

 • Analog Lab V
 • Ableton Live Lite
 • Piano V

KeyLab MkII 88

Expresivní MIDI a modulární kontrolér

Objevte plný rozsah výrazu s 88-klávesovou kladívkovou mechanikou, bezproblémovou DAW integrací a všestrannými připojeními pro ovládání jakéhokoli vystoupení kdykoli.

více

88-notová kladívková klaviatura, s klavírním pocitem

Deska pro notebook

Držák na noty

Již obsahuje:

 • Analog Lab V
 • Ableton Live Lite
 • Piano V
 • Wurli V
 • Vox Continental V