Project Description

Klávesová antologie

Analog Lab V je plugin, který spojuje tisíce prvotřídních presetů mnoha nadčasových nástrojů, ovládací prvky s okamžitým přístupem a bezchybnou integraci s DAW a MIDI kontrolery – na jednom místě. Tvořte, produkujte, vystupujte.

najděte prodejce poblíž vás
Získat demo zdarma

Okamžitá kreativita

Analog Lab V vám poskytuje okamžitý přístup k nejikoničtějším zvukům syntetizátorů a kláves všech dob, které pocházejí z naší oceňované V Collection.

Vyberte si z masivní nabídky nejlepších vintage a moderních presetů pomocí intuitivního prohledávání s inteligentními filtry, a vdechněte svému mixu nový život díky oblíbeným zvukům věrně napodobených klasik.

Ať už jste producent, interpret, zvukový designér anebo fanoušek vintage syntetizátorů, inspiraci naleznete na každém kroku.

Vrcholný výběr presetů

S Analog Lab V si můžete vybírat ze zvukových možností. Jeho knihovna 2000 presetů a patchů byla sestavená tak, aby pokryla každý hudební styl – a několik dalších.

Za touto neuvěřitelnou kolekcí stojí někteří z nejznámějších zvukových designérů na světě s desetiletími zkušeností a kreativních znalostí. Váš zvuk je v bezpečných rukou.

Ať už hrajete hity z minulosti, anebo tvoříte hudbu budoucnosti, Analog Lab V vám přináší všechny potřebné zvuky v jednom elegantním balení.

Inteligentní prohlížení

Analog Lab V vám vyjde vstříc, ať už přicházíte z jakéhokoliv směru. Vyhledávejte podle nástrojů, zvukových bank, zvukových designérů, typů nástrojů a stylů – vyberte si zvuk opravdu podle svých potřeb.

Přizpůsobení knihovny

Když najdete dokonalý preset, označte jej jako oblíbený, abyste si jej mohli příště okamžitě vyvolat. Navštivte své oblíbené presety na kartě knihovny a vraťte se ke zvukům, které momentálně potřebujete.

Vytvoření seznamů skladeb

Vytvořte si personalizované seznamy skladeb, abyste se mohli vrátit do tvůrčí zóny rychleji než kdykoliv předtím. Uspořádejte své zvuky do skladeb, abyste si je mohli snadno vyvolat při vystoupení anebo cvičení, a nechte si poznámky pro rychlé odkazy.

Legendární zvuk na dosah ruky

Oduševnělé varhany, syntetické basy ostré jako břitva, teplé analogové plochy – proč byste si měli vybírat?

S Analog Lab V získáte vše výše uvedené a ještě víc. Otevřete tento snadno použitelný plugin a odemkněte zvuky z každé emulace nástroje zahrnuté ve V Collection, jakož i z našeho nejmodernějšího softsynthu Pigments. Syntetizátor pro každý žánr, ikona z každé éry, řešení pro každý tvořivý styl.

Jednoduché používání

Analog Lab V byl promyšleně navržen tak, abyste se mohli soustředit na to, co je opravdu důležité – na svou kreativitu.

Otevřete, procházejte a hrajte buď v samostatném režimu, anebo v rámci preferovaného DAW. Najděte zvuk, který hledáte, jediným kliknutím prostřednictvím intuitivního prohlížeče. Ušetřete drahocenný čas vyhledáváním podle typů nástrojů, zvuků anebo žánrů.

Mapování parametrů

Parametry tvarování zvuku každého nástroje jsou rozdělené do jednoduchého výběru ovládacích prvků, které vám umožňují rychlé, inteligentní a kreativní úpravy. Nejnovější presety obsahují 4 makro ovladače pro případy, kdy chcete zvuk natáhnout, pokroutit anebo zúžit za chodu.

Intuitivní prohlížení

Bez námahy procházejte tisíci zvuky pomocí snadno použitelného rozhraní prohlížeče.

Integrace s kontrolery

Vychutnejte si bezproblémovou integraci s naší sérií kontrolerů Lab, jakož i jednoduché propojení s většinou MIDI kontrolerů – využijte svůj zvuk jako nikdy předtím.

Vyberte si svůj pohled

Někdy stačí změnit perspektivu – když změníte svůj kreativní přístup, změníte i své kreativní výsledky.

Analog Lab V má řešení pro každou situaci; vyberte si pracovní postup a rozhraní podle svých potřeb, a hudební magie bude následovat.

Pohled na knihovnu

Vaše platforma pro vyhledávání zvuku. Prohledávejte celou svoji knihovnu presetů s inteligentním filtrováním a možnostmi vyhledávání. Načtěte preset a okamžitě jej vyzkoušejte, přičemž ve stejném rozhraní máte k dispozici celou řadu ovládacích prvků.

Pohled na studio

Vstupte do studia a vybarvěte svůj zvuk. Můžete pokračovat v ladění základních ovládacích prvků presetu a zároveň se více věnovat mixování, efektům a řazení vašeho signálového řetězce.

Pohled na pódium

Kombinace funkcí poznámek, ovládacích prvků a seznamu skladeb vám zaručí, že budete na své vystoupení plně připraveni. Pohled Stage nabízí komplexní rozhraní, abyste si mohli bez problémů vychutnat čas strávený na pódiu.

Rozšiřte svou sbírku

Hledáte kreativní jiskru? Možná chcete svému zvuku dodat nový nádech anebo hledáte nový hudební odrazový můstek.

Analog Lab V vám poskytuje i přístup do obchodu Sound Store, který je každý měsíc aktualizovaný exkluzivními zvuky a sadami presetů, díky čemuž můžete svůj zvuk posunout jakýmkoliv směrem.

Objevte pocty ikonickým a průlomovým umělcům, žánrově specifické zvukové banky,
balíky zvukových designérů a mnohem více…

Zahrnuté ve V Collection

Legendární klávesové nástroje v novém provedení

Tento nástroj je také součástí V Collection – vaší kompletní vysněné sestavy legendárních syntetizátorů, varhan, pian a dalších, které se zapsali do historie klávesových nástrojů. Jsou modelované pomocí nejmodernějších technologií pro autentický realismus, a obohacené o nové kreativní možnosti. Ať už je používáte jako DAW pluginy ve studiu, anebo samostatně na koncertech, V Collection vám nabízí ty největší klávesy všech dob na dosah ruky pro okamžitou inspiraci.

více

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), PC: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
2 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.13+: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
2 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST, AAX, Audio Unit.

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se
o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Více než 2000 vybraných zvuků ze všech uznávaných nástrojů V Collection
  • Aktualizovaný prohlížeč pro rychlé vyhledávání zvuků: podle typu (basy, plochy, sóla…), podle stylu (světlé, temné…), podle žánru (ambient, disco, techno…)
  • Nové zobrazení Studio pro přidávání efektů a kombinování 2 nástrojů (Multis)
  • Vrstvení více zvuků anebo rozdělení 2 presetů na klaviatuře
  • Automatické mapování parametrů pro klaviatury Arturia
  • Parametry lze snadno mapovat na jiné MIDI kontrolery
  • Zobrazení Stage umožňuje hrát s připraveným seznamem skladeb pomocí klaviatury Arturia anebo posíláním Program Changes z libovolného MIDI kontroleru
  • Majitelé nástrojů V Collection a Pigments mohou otevřít celý nástroj v rámci Analog Lab
  • 4 nové ovládací prvky Macro na všech zvucích pro okamžitou úpravu