Project Description

Duální audio rozhraní

Arturia AudioFuse 8Pre je duální rozhraní a ADAT expandér, který se pyšní 8 kanály prémiového analogového audia, skálopevnou synchronizací, USB-C a optickou konektivitou. S naším oceňovaným rodokmenem špičkové audio kvality je AudioFuse 8Pre předurčená k tomu, aby se stala rozšiřující volbou ve studiích a kreativních prostorech po celém světě.

najděte prodejce poblíž vás

Equivalent Input Noise (EIN)

-129 dBu*

AudioFuse 8Pre nepřidává vašemu signálu prakticky žádný šum, takže si můžete být jisti, že slyšíte vaši hudbu, ne váš interface.

Dynamický rozsah

119 dB

Každý preamp je schopen nahrávat obrovský zvukový rozsah, od jemné úrovně až po rockový koncert, bez absolutně žádného zkreslení.

 • AUDIO ROZHRANÍ
 • 8 LINKOVÝCH VÝSTUPŮ
 • ADAT EXPANDÉR
 • 4 INSERTY
 • 8 MIKROFONNÍCH VSTUPŮ
 • STOLNÍ ANEBO RACK

Nesrovnatelná kvalita

Když jste vložili své srdce a duši do vaší hudby a produkce, potřebujete vědět, že vaše audio je v dobrých rukou.

AudioFuse 8Pre nabízí ve své cenové hladině nesrovnatelnou kvalitu. 8 předzesilovačů Discrete Pro© a analogová signálová cesta vám umožní opravdu “slyšet” váš zvuk od prvního momentu. Super nízký Equivalent Input Noise (EIN) vám dovolí zachytit každý jemný detail, zatímco obrovský vstupní zisk bude spolupracovat i s nejžádanějšími mikrofony s nízkým výstupním signálem. To vše s naprosto vyrovnanou frekvenční odezvou pro absolutní transparentnost. Špičková kvalita se zde nezastavuje, AudioFuse 8Pre má také nejlepší dostupné A/D převodníky.

I kdyby mělo toto zařízení pouze 8 předzesilovačů světové třídy, stálo by za ty peníze, ale AudioFuse 8Pre vám dá mnohem více.

To nejlepší z obou

Pokud jste v nahrávání profesionál, víte, že žádné dva dny nejsou stejné. Potřebujete zařízení, které vám dá žádanou univerzálnost, abyste byli připravení na neočekávané věci.

USB rozhraní

AudioFuse 8Pre můžete připojit přímo k vašemu počítači a nahrávat vícestopé nástroje najednou. Je to USB audio rozhraní s vysokým výkonem a nezávislými reproduktorovými / sluchátkovými výstupy.

ADAT EXPANDÉR

Už máte výkonný interface, ale potřebujete více vstupů? AudioFuse 8Pre je dokonalý ADAT expandér. Posilněte vaše zapojení 8 kanály prémiového analogového zvuku, který konečně plně vystihne vaší hudbu.

AudioFuse 8Pre může ve studiu plnit jakoukoliv funkci. Už máte výkonné rozhraní, ale potřebujete více vstupů? AudioFuse 8Pre je dokonalý preampový ADAT expandér. Chcete nahrát více kanálů, ale nemáte rozhraní rozšiřitelné přes ADAT? AudioFuse 8Pre můžete připojit přímo k vašemu počítači a nahrávat všechny vícestopé nástroje najednou. Je to vysoce výkonné audio rozhraní s USB připojením, reproduktorovými výstupy a nezávislým sluchátkovým výstupem.

Použijte jej podle potřeby; rozšiřte vaše existující rozhraní; kaskádujte spolu 2 AudioFuse 8Pre přes ADAT pro 16 špičkových preampů. AudioFuse 8Pre to všechno dokáže.

Šikovný design

Někdy záleží nejvíce na malých věcech. Potřebujete doplnit vaše zařízení a rozšířit způsob, jakým pracujete, a to je hnací síla v pozadí AudioFuse 8Pre.

AudioFuse 8Pre je snadno použitelná, s designem jeden ovladač – jedna funkce, a USB-C rozhraním zpětně kompatibilním s USB 2.0. Má pevnou kovovou konstrukci a přiložené rackové uši se dají namontovat buď směrem dopředu anebo dolů, takže může volně stát, anebo být namontovaná do vašeho 19” racku podle vašeho zapojení. Také má ADAT výstup, kterým můžete posílat poslechové mixy vašich hudebníků přes jejich sluchátkové výstupy.

Strávili jsme roky spoluprací se studiemi, producenty a hudebníky všech úrovní, abychom minimalizovali “bolestivá místa”, které znáte
z denního používání jiných rozhraní. Výsledkem je AudioFuse 8Pre.

1. Osm prémiových preampů Discrete Pro© se separátními mikrofonními  / linkovými obvody vám dávají tu nejlepší možnou audio kvalitu na vstupu.

2. Kanály 1 – 2 mají nástrojové vstupy s lehce přístupnými, automaticky přepínanými XLR/TRS combo konektory vepředu a vzadu, a dvěma symetrickými inserty.

3. Kompletní monitorovací sekce s nezávislými reproduktorovými a sluchátkovými výstupy.

4. Přímý výběr zdroje časování a taktovací frekvence na předním panelu.

5. Tlačítko Arturia přímo otevírá software AudioFuse Control Center, při dlouhém stisknutí zapíná a vypíná zařízení.

6. Přepínač mezi dvěma módy USB / ADAT. AudioFuse 8Pre můžete připojit přes USB k vašemu počítači jako audio rozhraní, anebo přes ADAT k jinému rozhraní na rozšíření vstupů. Dají se kaskádovat dvě AudioFuse 8Pre a získat tak 16 analogových vstupů / výstupů na operačních systémech jako je Windows anebo iOS, které dovolují jenom jedno USB audio rozhraní.

7. Osm individuálních linkových výstupů pro další zařízení, anebo na připojení k mixu při vašich živých vystoupeních.

8. Dvojité ADAT vstupy / výstupy na připojení jakéhokoliv ADAT zařízení a digitální přenos až 8 vstupních a výstupních kanálů při taktovací frekvenci do 96 kHz.

9. Vstupní a výstupní konektory pro externí Word Clock synchronizaci včetně přepínatelného HiZ ukončení.

10. Připojení USB-C se zpětnou kompatibilitou s USB 2.0, dodávané jsou oba kabely USB-C i USB-B.

AudioFuse Creative Suite

AudioFuse Studio vám dává nejen všechno, co potřebujete k nahrávání špičkového audia, ale můžete si užít i legendární efekty
a syntetizátorové zvuky. AudioFuse Studio přichází doplněná stále se vyvíjející sbírkou softwarových efektů a nástrojů AudioFuse Creative Suite, se kterými přidáte své hudbě váš vlastní, jedinečný podpis. Obarvěte čisté vstupy AudioFuse Studio skvělými vintage efekty!

AudioFuse Creative Suite v současnosti obsahuje:

TridA Pre

Zlato hudebního průmyslu. Vezměte si tento vzácný zvuk Soho preampu a muzikální EQ, které ochutili nespočet nejprodávanějších hitů za poslední půlstoletí.

1973 Pre

Inspirovaný velmi vlivným britským studiovým zvukem, Arturia 1973-Pre je klíčem k harmonicky vzrušujícímu solid-state zvuku 70-tých let.

V76 Pre

Klíč ke zvuku “bílého alba”, tyto v Německu zkonstruované elektronkové vysílací předzesilovače byly oblíbené v Abbey Road.

Mini Filter

Do detailů vytvořený ikonický jemný ladder filtr Dr. Roberta Mooga má přidané LFO, envelope follower a step sekvencer.

Chorus JUN-6

Znovuzrození klasického syntetizátorového efektu se 3 jednoduchými módy nabízí nádhernou stereo šířku, jemný analogový pohyb a dokonale emulované teplo BBD.

Comp FET-76

Softwarová verze vymodelovaná podle nejžádanějšího kompresoru, jaký byl kdy vyrobený. S Class A FET zvukem 1176-ky se zdá, že všechno zní lépe.

Delay TAPE-201

Arturia Delay TAPE-201 vám dává vše, co milujete na zvuku vintage páskových delayů, ale se spolehlivostí a všestranností softwaru.

Rev PLATE-140

Sametová, rezonanční barva vintage plate reverbů dotvářela zvuk mnohých ikonických vokálních vystoupení, dodávala bicím nejprodávanějších skladeb vzdušnost, a stmelila celé mixy jasnými vyššími harmonickými.

Analog Lab Intro

Špičkový softwarový nástroj obsahující stovky úžasných presetů vybraných z oceňované V Collection. Analogové syntetizátory, piana, varhany a další zvuky.

Phaser BI-TRON

Dvousložková modulační elektrárna, která vám umožní rozpohybovat váš kinetický zvuk pokročilým routingem, dvojitými fázovacími obvody a krásným analogovým charakterem.

Série AudioFuse

Nový studiový standard

Série rozhraní AudioFuse propojuje váš počítač se světem hudby. Nahrávejte s tou největší kvalitou, monitorujte s absolutní přesností
a sjednoťte všechna vaše zařízení, abyste vytvořili hudbu, jakou jste vždy chtěli.

objevte kolekci audiofuse

Galerie

Specifikace platforem

: Win 7+ PC: 4 GB RAM; Intel i5 CPU anebo rychlejší.
OpenGL 2.0 kompatibilní GPU

: 10.8+: 4 GB RAM; Intel i5 CPU anebo rychlejší.
1 GB volného diskového prostoru
OpenGL 2.0 kompatibilní GPU

Obsah balení

 • AudioFuse 8Pre
 • Napájecí zdroj
 • USB kabel
 • DiscretePro® certifikát

Rozměry

 • Rozměry: 440 x 260 x 45 mm

Hlavní vlastnosti

 • 16 vstupních, 20 výstupních kanálů
 • 8 mikrofonních předzesilovačů s technologií DiscretePRO®
 • 2 nástrojové vstupy na kanálech 1 & 2
 • 2 analogové symetrické inserty na kanálech 1 & 2
 • 2 kanály (1 & 2) s přístupem na předním panelu pro snadné přímé připojení
 • 8 nezávislých analogových linkových výstupů
 • Symetrické analogové výstupy pro reproduktory na TRS jackech
 • 1 stereo sluchátkový výstup, současně na 6.35 i 3.5 mm jackech, navržený pro sluchátka až do 600 Ohmů.
 • Monitoringová sekce se samostatným ovládáním úrovně pro reproduktory a sluchátka
 • Interní mix s ultra nízkou latencí pro direct monitoring
 • 8 digitálních ADAT vstupů/výstupů až do 96 kHz
 • Word clock vstup, výstup/thru na BNC
 • Individuální audio certifikát DiscretePRO® dodávaný
  s každým zařízením.
 • 24-bitové AD/DA převodníky nejnovější generace na samplovací frekvenci až do 192 kHz.
 • USB-C rozhraní pro PC & Mac, plně kompatibilní s USB 2.0
 • Pevná kovová konstrukce v racku s výškou 1U