Project Description

Rozšiřte svůj zvukový zážitek

AudioFuse X8 IN a AudioFuse X8 OUT přidávají k vašemu ADAT kompatibilnímu rozhraní 8 prémiových zvukových kanálů linkové úrovně – pro potřeby rozvíjejícího se studia bez dodatečných nákladů a složitosti.

najděte prodejce poblíž vás

Zaměření na tvorbu hudby

Jste připravení zachytit dokonalý záznam pro nadcházející album, ale vaše rozhraní je maximálně vytížené. Chystáte se nahrávat živé vystoupení kapely, ale představa, že byste museli neustále měnit konfiguraci kabelů, vás odrazuje.

AudioFuse X8 vám umožní jednoduše přidat 8 dalších zvukových kanálů, abyste mohli plně využít možnosti zapojeného studia bez nákladů a složitosti komplexního rozhraní.

Prvotřídní ADAT převodníky v AudioFuse X8 zajistí, že každá nahrávka bude křišťálově čistá. Jeho kompaktní rozměry a všestranné možnosti zabudování do racku dokonale zapadnou do vaší existující sestavy.

Ovládací prvky na předním panelu a barevné VU metry umožňují snadné nastavení zvuku. AudioFuse X8 znamená, že vaše studio je vždy připravené zvládnout více, bez ohledu na projekt.

ADAT rozšíření Plug and Play

Rozšiřte konektivitu linkové úrovně svého stávajícího zvukového rozhraní, mějte všechna svá zařízení připojená najednou a připravená k nahrávání.

AudioFuse X8 vám umožňuje přizpůsobení vyvíjejícím se potřebám vašeho studia pomocí 8 dalších kanálů linkové úrovně. Od syntetizátorů a klávesových nástrojů až po externí zařízení, monitorovací reproduktory a další zvukové vybavení – nikdy nevynecháte ani jeden takt.

Efektivní rozšíření

AudioFuse X8 rozšiřuje konektivitu vaší existující audio sestavy bez zbytečných nákladů a nepořádku, který by představovalo komplexní audio rozhraní.

Profesionální kvalita zvuku

AudioFuse X8 podporuje 8 kanálů prémiové ADAT konverze až do 96 kHz – využívá nejlepší dostupné komponenty, čímž zabezpečuje, že si vaše nahrávky zachovají nejvyšší věrnost.

Univerzální instalace

AudioFuse X8 jsou navržené jako rackové jednotky poloviční šířky, a dodávají se s odnímatelným rackovým uchem pro flexibilní instalaci buď jako stolní jednotky, anebo na montáž do standardního racku.

Odolná konstrukce

AudioFuse X8 IN a OUT jsou konstruované tak, aby vydržely náročné podmínky studiového a živého používání díky jednoduchým ovládacím prvkům na předním panelu, jakož i robustním konektorům a vstupním/výstupním zásuvkám.

Nejlepší ve své třídě, škálovatelné studio

Ať už potřebujete více vstupů anebo výstupů vysoké kvality, AudioFuse X8 vám poskytuje flexibilitu pro rozšíření vašeho studia, aniž byste museli investovat do dalšího rozhraní a zvukové karty.

AudioFuse X8 je kompletně postavená z těch nejkvalitnějších komponentů – což zaručuje, že ať ji zapojíte do čehokoliv, můžete se spolehnout na dokonalý zvuk.

BNC Word clock

24-bitové převodníky

Robustní půlracková konstrukce

96 kHz samplovací frekvence

Umístění dvou zařízení na stůl anebo do racku

AudioFuse X8 IN:

8 analogových vstupů do expandéru ADAT

Umožňuje připojit více nástrojů a mikrofonních předzesilovačů, a maximálně využít externí zpracování efektů díky 8 linkovým vstupům vysoké kvality.

AudioFuse X8 IN je vybavená AD převodníky, které jsou v tomto odvětví vysoce ceněné pro svou výjimečnou kvalitu zvuku, nízký šum a vysoký dynamický rozsah – takže můžete zachytit každou nuansi nahrávky.

AudioFuse X8 OUT:

Rozšíření ADAT do 8 analogových výstupů

Podporujte složitější směrování signálu a nastavení živě, zapojte externí efekty a ovládejte své syntetizátory prostřednictvím DC-coupled výstupu s 8 linkovými výstupy vysoké kvality.

AudioFuse X8 OUT je vybavená převodníky, které jsou důvěryhodnou volbou pro profesionální zvukové aplikace a nabízejí detailní reprodukci v širokém spektru zvukových úrovní.

Dokonalé spojení

Zapojte ji, spárujte a propojte AudioFuse X8 s celou řadou kompatibilních rozhraní.

Získejte potřebnou flexibilitu díky kompaktnímu designu a setu modulárních funkcí, který vám umožní snadno přidat do vaší sestavy až 32 dalších kanálů.

AudioFuse X8 + AudioFuse Studio/16Rig

Nebeská kombinace s AudioFuse X8 rozšiřuje výkon AudioFuse Studio a AudioFuse 16Rig. Se dvěma vstupy a výstupy ADAT – přidejte až 32 dalších kanálů!

Stohujte AudioFuse X8 pro ještě větší konektivitu

Efektivně integrujte všechna svá zvuková zařízení pomocí AudioFuse X8, která je kompaktní a zároveň stohovatelná – to znamená, že můžete namontovat dvě vedle sebe do racku, anebo je položit na sebe na studiový stůl.

Propojení s oblíbeným ADAT kompatibilním rozhraním

AudioFuse X8 funguje se všemi rozhraními kompatibilními s ADAT, od Audient® po Focusrite®, Universal Audio® a Behringer®. Najděte si dokonalou kombinaci se svým prémiovým audio převodníkem.

Včetně prémiových efektů

Každé rozhraní AudioFuse se dodává s neustále se vyvíjejícím výběrem kreativních pluginů z naší oceňované FX Collection.

Obarvěte svůj zvuk pomocí vintage studiových nástrojů, rozšiřte své zvukové obzory o moderní efekty a prozkoumejte všechny kapitoly syntézy se spoustou inspirativních presetů – to vše v jednom profesionálním balíčku.

Analog Lab Intro

Vynikající softwarový nástroj obsahující stovky úžasných presetů z oceňované V Collection od Arturie. Čekají na vás analogové syntetizátory, klavíry, varhany a další.

Pro 1973

Inspirovaný mimořádně vlivným britským studiovým zvukem, Arturia Pro 1973 je klíčem k získání harmonicky vzrušujícího, polovodičového tónu 70. let.

Pro V76

Klíčem k získání zvuku “Bílého alba” jsou tyto obnovené německé předzesilovače napájené elektronkami, které si oblíbily v Abbey Road.

Filter Mini

Ikonický, hladký ladder filtr Dr. Roberta Mooga, přesně zrekonstruovaný a aktualizovaný o LFO, envelope follower a krokový sekvencer.

Chorus JUN-6

Chorus JUN-6 oživuje klasický syntetizátorový efekt se 3 jednoduchými režimy, které nabízejí nádhernou stereo šířku, jemný analogový pohyb a dokonale emulované teplo BBD.

Comp FET-76

Modelovaný podle nejvyhledávanějšího kompresoru, jaký byl kdy vyrobený, zvuk třídy A FET našeho softwarového ztvárnění 1176 činí vše lépe znějícím.

Delay TAPE-201

Arturia Delay TAPE-201 vám poskytne vše, co máte rádi na zvuku vintage hardwarových páskových delayů, ale se spolehlivostí a všestranností softwaru.

Rev PLATE-140

Hedvábně hladký rezonanční tón vintage plate reverbů formoval zvuk mnoha ikonických vokálních vystoupení, dodával vzdušnost bicím nejprodávanějších skladeb a spojoval celé mixy jasnými, sladkými harmonickými.

Phaser BI-TRON

Phaser BI-TRON je dvoutaktní modulační výkonný nástroj, který vám umožní vytvořit si vlastní kinetický zvuk s pokročilým směřováním, dvojitými obvody phaseru a nádherným analogovým charakterem.

Pro TridA

Zlatý prach hudebního průmyslu. Získejte ten ultra vzácný zvuk předzesilovače Soho a muzikální EQ, který dodal příchuť nesčetným nejprodávanějším hitům za více než půlstoletí.

Comp DIODE-609

Založený na kultovním britském stereo kompresoru a limitéru s výrazně charakteristickou křupavou odezvou – skvělý na bicí.

Série AudioFuse

Nová studiová reference

Rozhraní AudioFuse spojuje váš počítač se světem hudby. Nahrávejte v nejvyšší kvalitě, monitorujte s absolutní přesností a spojte všechna svá zařízení, abyste vytvořili hudbu, jakou jste vždy chtěli.

Objevte kolekci

Předzesilovače vysoké kvality

Vynikající vstupy našich rozhraní vám poskytnou nejživější a nejpřesnější zvuk v okolí, prakticky nulový šum i při maximálním zesílení a obrovský dynamický rozsah. Buďte věrní své hudbě.

Analogová signálová cesta

Ve vstupních a výstupních signálových cestách série AudioFuse se používají ty nejkvalitnější komponenty, které vám poskytují audiofilskou kvalitu bez kompromisů.

Výkonné monitorování

Více výstupů, integrované přepínání A/B, možnosti monitorového mixu, a dokonce i výstupy na sluchátka s 3,5 mm i 6,35 mm konektory. AudioFuse dělá z monitorování radost.

Ať žije ADAT

Standard pro profesionální optický přenos zvuku

Technologie ADAT je protokol pro vysoce kvalitní konverzi a digitální integraci – až po rozšíření vstupních a výstupních možností.

Hladká integrace

Technologie ADAT poskytuje přímé digitální propojení mezi vašimi zvukovými zařízeními, čímž zabezpečuje dokonalou kvalitu zvuku a minimalizuje latenci.

Navržená k rozšíření

ADAT umožňuje výrazné rozšíření vaší zvukové sestavy. Rozhraní vybavené technologií ADAT umožňují přidávání vstupů a výstupů bez potřeby objemného hardwaru.

Konverze vysoké kvality

Díky podpoře vzorkovacích frekvencí až do 48 kHz zabezpečuje ADAT nahrávání a přehrávání v profesionální kvalitě na všech kanálech. Využitím S/MUX můžete dosáhnout vzorkovací frekvence až do 96 kHz.

Jednoduché používání

ADAT zjednodušuje zvukové zapojení tím, že poskytuje přímý přístup k více kanálům prostřednictvím jediného optického kabelu – snižuje nepořádek v kabelech a zefektivňuje váš pracovní postup.

Galerie

Hlavní vlastnosti

AudioFuse X8 IN

 • Rozšiřující modul zvukového rozhraní
 • 8 analogových vstupů vysoké kvality [1/4″ TRS]
 • Nejnovější generace AD převodníků až do 96 kHz
 • ADAT výstup
 • BNC Word clock vstup
 • VU metr na monitorování zvuku v reálném čase
 • Robustní půlrackové hliníkové šasi 1U
 • Odnímatelné rackové ucho v balení pro flexibilní instalaci
 • Dodávaný software AudioFuse Creative Suite pro zkoumání a úpravu zvuku

AudioFuse X8 OUT

 • Rozšiřující modul zvukového rozhraní
 • 8 analogových výstupů vysoké kvality [1/4″ TRS]
 • Nejnovější generace AD převodníků až do 96 kHz
 • ADAT vstup
 • BNC Word clock vstup
 • Robustní půlrackové hliníkové šasi 1U
 • Odnímatelné rackové ucho v balení pro flexibilní instalaci
 • Dodávaný software AudioFuse Creative Suite pro zkoumání a úpravu zvuku