Project Description

získat demo zdarma

Znovuobjevené akustické nástroje

Augmented BRASS přinášejí bohatou škálu expresivních, jedinečných a silných dechových zvuků pro moderní produkci a kompozici, přičemž spojují nádherně nahrané samply, odvážné syntetizátory a plynulé morfování mezi nimi.

Vzduch a kov

jako jste je ještě nikdy neslyšeli

Přejděte od sugestivních komorních trubek k obrovským filmovým souborům, od pochmurných melodií k hromovým fanfárám plným syntetizátorů, od základních tónů dechových nástrojů k neslyšeným experimentálním texturám – to vše na jednom místě. Augmented BRASS morfují nádherně nahrané samply a výkonné syntetizátorové enginy do podmanivých a osvěžujících zvuků pro vaše kompozice, produkci a zvukové zkoumání.

Vyvinuté dechové nástroje

Konečně odemkněte zvuky dechových nástrojů nové úrovně, které jste hledali, od lesklých ploch Blade Runnera z 80. let až po zdrcující orchestrální tóny, transformované pro moderní a experimentální hudební tvorbu.

Zvuky připravené na projekty

Vytvářejte dechové party, které se okamžitě přizpůsobí vašim projektům, od ambientní produkce až po kompozice pro hudební knihovny, se stovkami na míru šitých presetů a nekonečnými tónovými prolínáními.

Expresivita bez námahy

Ovládejte svůj zvuk dechových nástrojů s lehkostí; provádějte rozsáhlé změny jakéhokoliv zvuku pomocí ovládacího prvku Morph, intuitivně měňte klíčové zvukové charakteristiky pomocí rychlých maker a podobně.

Hlubší zvukový design

Augmented BRASS se snadno používají, ale v případě potřeby dokážou jít hlouběji. Dolaďte každý aspekt svého zvuku, od enginů až po dynamickou modulaci, a vše mezi nimi.

Morfování: zvuk mezi ventily

Pomocí centrálního ovladače Morph se můžete pohybovat po vzrušujícím zvukovém území mezi jednotlivými prvky Augmented BRASS.

Jediný posun upravuje několik parametrů mezi vzorky a syntézou, pohybem a barvou, známým a neznámým.

Sampling

Široká škála expresivních a silných samplů dechových nástrojů, od komorních trubek po tuby, od úderného staccata po orchestrální vlny, spolu s bohatým výběrem externě zpracovaných a resyntetizovaných nahrávek. Nejkomplexnější nabídka užitečných, hudebních a kreativních samplů dechových nástrojů s desítkami artikulací, které tvoří nezbytný základ pro rozvinuté zvuky dechových nástrojů.

Syntéza

Obohaťte své dechové tóny o úderný moderní zvuk 4 syntetizátorů – Virtual Analog, Granular, Wavetable a Harmonic – spolu s enginem Simpler, flexibilní knihovnou úderných a šumových samplů pro extra energii, přesnost a hloubku.

Jednoduché, praktické, kreativní.

Plechové dechy, které lze změnit, přizpůsobit a animovat během několika vteřin.

Augmented BRASS jsou navržené tak, aby poskytovaly silné, autentické zvuky dechových nástrojů, které potřebujete, ale zároveň byly flexibilní, abyste mohli posunout svůj zvuk do nových oblastí, když to potřebujete – v co nejkratším čase.

_01. Morph

Smažte hranice mezi více vrstvami Augmented BRASS, přejděte z autentické na syntetickou a zvolte si libovolný výběr až z 8 parametrů, které můžete upravit pohybem jediného ovládacího prvku. Prozkoumejte libovolnou kombinaci samplů, syntézy anebo hybridu, čímž odemknete vesmír dechových zvuků nové úrovně v rámci jednoho presetu.

_02. FX, Delay, Reverb

Vneste do vícevrstvého zvuku Augmented BRASS charakter a prostor pomocí vlastních efektových slotů a vyhrazených hlavních efektů Delay a Reverb. Ať už hledáte správné prostorové vyvážení, anebo zvuk zpracovaný k nepoznání, díky těmto makrům máte vše na dosah.

_03. Color, Time, Motion

Ovládejte svůj vlastní dechový soubor s bezprostředností, výrazem a zaručenými efektivními výsledky. Jediným gestem můžete do svého zvuku vnést pohyb, dramatičnost a charakter inteligentním nastavením více parametrů, jako jsou ovládací prvky syntetizátoru, oříznutí filtru, modulátory a další.

Hlubší zvukový design

Upravujte, modulujte a přizpůsobujte každý aspekt svého hybridního souboru.

Jednoduché rozhraní a rozmanitá knihovna presetů Augmented BRASS přinášejí rychlé výsledky, které udrží váš tok v pohybu – ale když chcete být komplexní, můžete. Panel Advanced vás zavede hluboko do vnitřního fungování nástroje a poskytne vám podrobnou kontrolu nad zdroji zvuku, modulací, výkonem a dalšími funkcemi.

VRSTVY

Využijte všech možností zvukových zdrojů Augmented BRASS nastavením duálních enginů v každé vrstvě. Díky tomu máte k dispozici 4 zdroje zvuku; libovolnou kombinaci až 2 samplových a 2 syntetických enginů. V rámci každého enginu proveďte jemné úpravy anebo drastické změny, od základních prvků, jako je například panorama konkrétního partu a kombinace tvarů vln, až po detailní prvky, jako je přiřazení vibrata anebo posun klaviatury.

MODULACE

Animujte a transformujte svůj zvuk pomocí velmi jednoduchého směrování modulace kliknutím a potažením. Aplikujte několik LFO, funkcí, náhodných generátorů a klávesových ovladačů na množství parametrů, a přizpůsobte si každý modulační generátor tak, aby plnil vaše zvukové požadavky.

ARPEGIÁTOR

Díky zabudovanému 16-krokovému arpegiátoru přeměníte nejjednodušší nápady na živé patterny s dechovou texturou a dynamikou. Ať už vnášíte pohyb do sekvence akordů, anebo měníte statické drony na vyvíjející se zvukové krajiny, tento známy nástroj je vytvořený tak, aby se dal synchronizovat, náhodně měnit a upravovat v reálném čase.

EFEKTY

Vytočte si vlastní příchutě zkreslení, tvarování zvuku a drastického zpracování pomocí 2 efektových slotů na vrstvu, a na konci řetězce přidejte závěrečné prostorové a časové úpravy přes Delay a Reverb.

MAKRA

Příkazové centrum pro klíčové ovládací prvky maker Augmented BRASS; sledujte v reálném čase přehled všech parametrů a funkcí, které mění každé z 8 maker, a zaměřte se na detaily každé úpravy během hraní, produkce anebo nahrávání.

Zachycení esence dechů

Toto není jen detailní knihovna vzorků, ale sbírka rozmanitých, autentických a moderních nahrávek dechových nástrojů, od nádherných až po zvláštní, v podání dynamického a expresivního souboru.

Před morfováním, modulací anebo výrazem potřebovali Augmented BRASS pevný zvukový základ. Knihovna samplů, která tento základ tvoří, byla nahraná ve specializovaném studiu v Evropě s pestrou škálou mikrofonů a předzesilovačů, zahrnujících tubu, cimbál, kontrabasový trombon, basový trombon, tenorové trombony, trubku a lesní rohy. Zkoumá 11 orchestrálních artikulací, od jemného sustainu až po náhodné výrazy fluttertongue, spolu se 16 komorními artikulacemi, včetně trubek, rohů, trombonů a tub.

V experimentální oblasti máte k dispozici také 15 procesovaných zvuků dechových nástrojů, jejichž orchestrální i komorní vzorky byly zpracované pomocí vintage externích jednotek, páskových zařízení, zkreslení a dalších efektů, abyste odemkli množství nových vzrušujících zvuků. Nakonec knihovnu doplňuje 15 dalších dechových zvuků, od rezonujících syntetizátorových padů až po dunící kovové textury.

Vaše knihovna dechů připravená k produkci

Když potřebujete okamžité výsledky k dokončení projektu, zvuková knihovna Augmented BRASS obsahuje stovky odborně vytvořených presetů, od ideálních dechů „chleba s máslem“ až po husté hybridní textury – vše stisknutím jediného tlačítka.

Zvukové ukázky

Poslechněte si je v akci

Zvukové ukázky

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Virtuální nástroje hratelné v DAW (Live, FL Studio, Logic,…) anebo samostatně s MIDI klaviaturou.
 • Dynamický hybridní dechový nástroj
 • 2 vrstvy v rámci každého presetu; každá vrstva obsahuje 2 přizpůsobitelné zdroje zvuku
 • Podrobná knihovna samplů dechových nástrojů s expresivními a moderními artikulacemi
  • Komorní nahrávky
  • Orchestrální nahrávky
  • Zpracované nahrávky (páskové, externí, zkreslené a další)
  • Další vzorky ve stylu dechových nástrojů (syntetizátory, drony, textury a další)
 • Flexibilní syntetizátorové enginy
  • Virtuální analog s naší oceňovanou technologií TAE®
  • Granulární engine produkující zvuky Warp, glitch a stretch
  • Harmonický engine založený na aditivní syntéze
  • Wavetable engine s vyhledávací tabulkou pro abrazivnější digitální zvuky
  • Simpler (údery, šum a další)
 • Ovládání Morph se pohybuje mezi vrstvami A a B, a/anebo ovlivňuje až 8 vlastních cílů
 • 7 dalších maker: Time, Color, Motion, FX A, FX B, Reverb, Delay
 • 2 LFO, 2 funkční generátory, 2 náhodné generátory, 4 zdroje modulace klaviatury, vlastní vibrato a tremolo
 • 2 efektové sloty na vrstvu se 14 efekty včetně ParamEQ, Bitcrusher, BL-20 Flanger a dalších
 • Vyhrazené sendy Delay a Reverb s 5 prostorovými/časovými algoritmy
 • Vestavěný 16-krokový arpegiátor
 • Funkce Keyboard Offset
 • Více než 300 továrních presetů v balení

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
6 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
ARM procesory nejsou podporované na Windows

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
6 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.