Project Description

získat demo zdarma

Znovuobjevené akustické piano

Augmented GRAND PIANO přináší řadu nádherně nahraných expresivních, moderních a abstraktních klavírních zvuků, spojených s nejmodernější syntézou a přizpůsobených pro moderní skladatele a producenty.

Grandiózní představení

Otevřete víko zcela zmodernizovaného klavírního VST zážitku.

Od autentických až po nemožné, odemkněte prémiové klavírní zvuky pro filmovou hudbu a hudební knihovny, pohlcující herní zvukové země a elegantní moderní DAW produkci s intuitivním a inspirativním klavírním zážitkem, který přesahuje virtuální nástroje.

Neslýchané tóny klavíru

Augmented GRAND PIANO mění zvuk nadčasového nástroje na něco nového. Od galakticky se rozprostírajícího granulárního sustainu až po plstěné tóny pokroucené a transformované pomocí studiové výbavy – vydejte se se svým klavírem tak daleko, jak si jen troufáte.

Zvuky připravené k produkci

Divadelní bohatost koncertního křídla, platinové filmové textury, rozvíjející se kovová atmosféra, sotva rozpoznatelné hybridní efekty; ať už je váš styl jakýkoliv, Augmented GRAND PIANO dokáže klavír zpracovat za vás.

Vytvořte si svůj zvuk

Přizpůsobte si každý aspekt barvy vašeho klavíru pomocí 2 odlišných vrstev, z nichž každá obsahuje 2 zdroje zvuku, což vám umožní utkat si vlastní složené textury s jakoukoliv kombinací samplů a syntézy, kterou potřebujete.

Transformativní morfování

Animujte své skladby pomocí tónů, které přecházejí mezi známými a vzdálenými, akustickými a syntetickými, čistými a transformovanými. Výkonný ovládací prvek Morph vám umožňuje pohybovat se mezi zvukovými vrstvami, a jedním ovladačem provádět rozsáhlé změny více aspektů vašeho zvuku.

Okamžitý výraz

Přizpůsobte si zvuk Augmented GRAND PIANA a intuitivně s ním interagujte díky řadě přímých makro ovladačů a citlivému propojení s rychlostí úderu a aftertouch, což zaručuje, že expresivní dynamika, artikulace a ovládání barvy zvuku jsou vždy vzdálené jen na jedno kliknutí.

Hluboký zvukový design

Augmented GRAND PIANO je vaší zkratkou k přesvědčivým zvukům klavíru, ale jeho panel pokročilých úprav vám umožní jít ještě hlouběji, když to váš projekt vyžaduje. Přidávejte komplexní modulaci, udržujte jej v pohybu pomocí inteligentní arpegiace a dolaďujte zvukové vrstvy na jednom místě.

Morfování: kompletní klavírní kontinuum

Začíná klavírem, kde skončí, je na vás.

Podrobná knihovna autentických a abstraktních klavírních samplů. Vestavěný syntézový engine se 4 výkonnými režimy. Četné formy modulace, exprese a efektů. Centrální ovladač Morph v Augmented GRAND PIANO vám umožňuje plynule přecházet mezi všemi těmito aspekty jediným otočením.

Sampling

Bohatý zvuk nejslavnějšího klavíru všech dob Steinway Model D, odborně nahraný mnoha zvláštními a úžasnými způsoby; s plstěným tlumením, s pingpongovými míčky, s vintage magnetofonem a dalšími. Praktická knihovna klavírních samplů s experimentálním nádechem.

Syntéza

Přidejte basům klavíru hloubku, zintenzivněte jeho akordy výraznými hlukovými texturami anebo zdrsněte jemné melodie disonantními harmonickými odrazy. Augmented GRAND PIANO obsahuje 4 režimy syntézy: virtuální analogová, granulární, wavetable a harmonická.

Jednoduchost tvorby zvuku

Objevte inspirující, osvěžující zvuky klavíru v průběhu několika vteřin.

Augmented GRAND PIANO je navržené tak, aby se snadno používalo a poskytovalo vám maximální kontrolu nad zvukem s minimem komplikací. Komunikujte s hrstkou intuitivních ovládacích prvků a užívejte si vyvíjející se zvuky, ke kterým se budete neustále vracet.

_01. Morph

Pomocí ovladače Morph proveďte rozsáhlé změny více zvukových prvků. Přesouvejte se mezi zvukovými vrstvami samplu a syntézy, a současně upravujte až 8 přiřaditelných parametrů pro dramatické změny v rámci jednoho presetu.

_02. FX, Delay, Reverb

Poslední kousek zvukové skládačky Augmented GRAND PIANA. Vyhrazené hlavní efekty Delay a Reverb dodají vašemu zvuku prostorovou a časovou atmosféru. Navíc můžete každé vrstvě přiřadit 2 uživatelské efekty pro vlastní příchuť podbarvení.

_03. Color, Time, Motion

Pokud váš zvuk potřebuje trochu víc, trochu méně anebo jen něco trochu jiného, tyto 3 makro ovladače ovlivňují věci jako čas obálky, filtrování, modulace a další, čímž nabízejí rychlé a instinktivní ovládání tvaru a charakteru vašeho zvuku.

Hlubší zvukový design

Podrobné ovládání zvuků klavíru – když ho potřebujete.

Pod jednoduchým rozložením a rychlým ovládáním nabízí Augmented GRAND PIANO veškerou flexibilitu a přizpůsobení, které potřebujete k tomu, abyste si jej skutečně vytvořili podle sebe. Od zvukových vrstev až po složitou modulaci – to vše najdete právě zde.

VRSTVY

Vše začíná zvukovými enginy Augmented GRAND PIANA. Dvě vrstvy, z nichž každá obsahuje dva zvukové enginy, to jsou celkem 4 plně přizpůsobitelné zdroje zvuku. Těmto 4 zdrojům můžete přiřadit až 2 sample enginy a 2 syntézové enginy, a poté nastavit detaily, jako je například filtr cutoff a časy obálky.

MODULACE

Vtiskněte do svého zvuku pohyb a rozmanitost během několika vteřin pomocí směrování modulace kliknutím a tažením. Přiřaďte několik LFO, generátory funkcí, ovladače klaviatury a další, přičemž téměř každý prvek Augmented GRAND PIANA je k dispozici jako modulační cíl.

ARPEGIÁTOR

Pokud nejste klavírista anebo chcete jednoduše experimentovat s přesným metronomickým pohybem ve svém zvuku, zabudovaný 16-krokový polymetrický arpegiátor vám poskytne odpovědi. Proměňte jemné akordy s otevřeným víkem na taneční melodie, procesovaná kladívka na perkusivní prvky, anebo jedinou notu na pulzující syntetizátorový motiv.

EFEKTY

Vytočte si vlastní příchutě crunch, tvarování zvuku anebo úplné transformace pomocí 2 stereo efektových slotů na vrstvu, a přidejte závěrečné prostorové a časové úpravy pomocí hlavní sběrnice Delay a Reverb na konci řetězce.

MAKRA

Mozek, který stojí za centrálními makro ovládacími prvky Augmented GRAND PIANA. Zobrazte si přiřazené parametry a úpravy v reálném čase, a proveďte podrobné změny, aby váš zvuk reagoval přesně tak, jak chcete.

Jaké jste nikdy předtím neslyšeli

Toto nejsou jen vzorky vysoké kvality. Knihovna Augmented GRAND PIANA obsahuje detailní nahrávky Steinway Model D z konce 80. let, který je všeobecně považovaný za nejlepší klavír všech dob.

Výběr atypických samplů v Augmented GRAND PIANO: Ping Pong, Bowed, Balinese Beach, Burning Amp a Gramophonic.

Klavírní knihovna pro dokonalou produkci

Evokující a profesionální zvuk klavíru během několika vteřin.

Augmented GRAND PIANO obsahuje více než 300 zvuků připravených na mix, seřazených podle stylu, barvy a zvukového designéra. Odemkněte inspirativní klavírní zvuky, po kterých jste vždy toužili, od emotivních tónů filmové hudby po nadpozemskou atmosféru videoher, zvuky ostré jako břitva, nabité syntetizátory, až po jemné textury moderních balad.

Zvukové ukázky

Fabrizio Rat

Rozšíření klavírní reality

Zjistil jsem, že Augmented GRAND PIANO reprodukuje můj přístup ke klavíru, ale uvnitř pluginu. Jsou v něm zvuky poskakujících pingpongových míčků anebo papíru vibrujícího na strunách klavíru – je to velmi podobné šumu ze syntetizátoru.

více

Poslechněte si ho v akci

Dříve, než si sami vyzkoušíte Augmented GRAND PIANO, poslechněte si tyto produkované ukázky, které vytvořili zvukoví designéři a umělci stojící za knihovnou inspirativních zvuků.

Zvukové ukázky

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Virtuální nástroje hratelné v DAW (Live, FL Studio, Logic,…) anebo samostatně s MIDI klaviaturou.
 • Dynamický hybridní klavírní nástroj
 • 2 vrstvy v rámci každého presetu; každá vrstva obsahuje 2 přizpůsobitelné zdroje zvuku
 • Podrobná knihovna klavírních samplů s expresivními a moderními artikulacemi
  • Skutečné klavírní vzorky
  • Procesované klavírní vzorky
  • Další abstraktní vzorky
 • Flexibilní syntetizátorové enginy
  • Virtuální analog
  • Granulární
  • Harmonický
  • Wavetable
 • Ovladač Morph se pohybuje mezi vrstvami A a B, a/anebo ovlivňuje až 8 vlastních cílů
 • 7 dalších maker: Time, Color, Motion, FX A, FX B, Reverb, Delay
 • 2 LFO, 2 funkční generátory, 2 náhodné generátory, 4 zdroje modulace klaviatury, vlastní vibrato a tremolo
 • 2 efektové sloty na vrstvu se 14 efekty včetně ParamEQ, Bitcrusher, BL-20 Flanger a dalších
 • Vyhrazené sendy Delay a Reverb s 5 prostorovými/časovými algoritmy
 • Vestavěný 16-krokový arpegiátor
 • 300 továrních presetů v balení

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
ARM procesory nejsou podporované na Windows

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.