Project Description

získat demo zdarma

Znovuobjevené akustické nástroje

Augmented STRINGS kombinuje bohaté samplované smyčcové nástroje s nejmodernější syntézou v přístupném, inspirativním softwarovém nástroji, který poskytuje moderním producentům okamžitý přístup ke komplexní škále autentických, abstraktních a sugestivních smyčcových zvuků.

Nová definice smyčců

Vyvinutý hybridní soundtrack pro moderní dobu.

Díky spojení kvalitních smyčcových knihoven s nejmodernější syntézou je Augmented STRINGS nejrychlejší cestou ke svěžímu zvuku smyčců, po kterém jste vždy toužili. Překročte hranice běžných knihoven, virtuálních nástrojů a známých orchestrálních barev, a pozvedněte smyčcové zvuky do nových inspirativních výšek. Ať už jste skladatel, producent, zvukový designér, anebo cokoliv mezi tím, bez námahy ovládněte vylepšený hybridní soubor, který rozehraje vaši produkci.

Nová smyčcová paleta

Hybridní paleta Augmented STRINGS odemyká skutečně vzrušující a jedinečnou sílu, kterou mohou smyčce přinést do vašich projektů. Není to jen výběr smyčcových samplů; jde o tradiční nástroje transformované do zvuků, jaké jste ještě nikdy neslyšeli.

Vrstvení vlastního zvuku

Vytvořte si vlastní orchestr díky flexibilitě více enginů Augmented STRINGS. Experimentujte s 2 vrstvami, z nichž každá obsahuje 2 zdroje zvuku, a vytvořte si vlastní kombinaci samplování a syntézy pro smyčcový zvuk, který přesahuje ten reálný.

Od autentických po abstraktní

Pohlcující, orchestrální, filmové a všechno mezi tím. Díky více než 60 artikulacím, více nastavením mikrofonů, sólovému a ansámblovému hraní, 4 typům syntézy a zabudovaným efektům prozkoumejte téměř neomezené spektrum moderních smyčcových textur a barev pro jakýkoliv styl.

Síla morfingu

Ovládání Morph v Augmented STRINGS vám poskytuje skutečně jedinečný a neustále se vyvíjející zvuk jedním kliknutím. Odemkněte obrovské zvukové území v rámci jednoho zvuku, pohybujte se a transformujte mezi vrstvami A a B, a nastavte až 8 vlastních cílů – to vše pomocí jednoho ovládacího prvku.

Okamžitá transformace zvuku

Dělejte dramatické změny a využijte svůj hudební výraz v reálném čase pomocí zjednodušeného souboru makroovládačů, které jsou navržené tak, aby inteligentně měnily více parametrů a v reálném čase radikálně upravovaly zvuk. Dokonalá dynamika, rozmanitost a individualita, když to potřebujete.

Hlubší přizpůsobení

Nástroj, který dokáže obojí: Augmented STRINGS je rychlý a intuitivní na povrchu, ale hluboký a pokročilý, když to potřebujete. Může splétat složité modulace, vytvářet dynamické sekvence, přizpůsobovat zdroje zvuku a mnoho dalšího.

Morfování: zvuk mezi řádky

Objevte úplně nové tóny smyčců na zcela nové stupnici.

Na jedné straně je kompletní knihovna sólových a ansámblových smyčcových samplů. Na druhé straně 4 mimořádně výkonné syntetizátory. Ve zvukovém prostoru mezi těmito dvěma prvky kuje Augmented STRINGS osvěžující zvuky, které můžete objevovat pouze vy – a díky až 8 vlastním cílům je ovladač Morph klíčem, který jediným dotykem odemkne svět hudebního výrazu, kde je možná jakákoliv konfigurace a charakter.

Sampling

Vestavěná knihovna samplů Augmented Strings byla nahraná a sestavená tak, aby byla stejně jemná, naléhavá a expresivní jako dirigování vašeho osobního orchestru.

Jako sólisté i jako soubor se představilo 22 hudebníků s více než 60 artikulacemi v kontrabasu, violoncellu, viole a houslích. Nahrávky byly detailně zachycené pomocí prvotřídních mikrofonů a předzesilovačů v různých polohách, což zajistilo, že každý vzorek rezonuje s realistickým prostorem, detailem a energií. Ať už potřebujete sugestivní melodii jednoho nástroje, obrovský tremolo sustain, anebo cokoliv mezi tím, tato knihovna splňuje všechny požadavky.

Syntéza

Objevte zvuky ze 4 syntetizátorů, od jemných texturálních ozdob až po zvukové země, které vám neuniknou: virtuální analogové, granulární, wavetable a harmonické.

Inspirovaný nejmodernější architekturou syntézy od lidí, kteří stojí za Pigments a V Collection, je více než jen seznamem syntetizátorových presetů. Jsou to celé nástroje v nástroji, citlivé a hmatatelné, poskytující vše od destruktivních subbasů až po digitální plochy překypující harmonickými detaily.

Jednoduché a intuitivní

Několika kliknutími přeměníte intimní sólové housle na rozsáhlou teatrální hustotu.

Augmented STRINGS je postavený na zjednodušeném rozhraní, které je navržené tak, aby vám poskytlo přesně takový zvuk, jaký hledáte, za co nejkratší čas. Natáhněte ruku, komunikujte s jeho rychlými ovládacími prvky a vychutnejte si okamžitou, intuitivní zvukovou odezvu, která se stane vaší novou volbou.

_01. Morph

Smažte hranice mezi akustickým a syntetickým zvukem, spleťte složité vrstvy zvuku a zvolte si libovolný výběr až z 8 parametrů, které upravíte jediným pohybem jednoho ovládacího prvku. Procházejte 2 vrstvami Augmented STRINGS, zkoumejte libovolnou kombinaci samplů, syntézy anebo hybridu, čímž získáte svět autentického a současného zvuku v rámci jednoho presetu.

_02. Color, Time, Motion

Buďte dirigentem na pódiu, vedoucím kapely v koncertním sále anebo producentem za stolem, a bez námahy měňte zvuk jediným gestem. Tato instinktivní makra současně mění několik parametrů pro dramatické úpravy vašeho zvuku v reálném čase, například ovládání syntetizátoru, oříznutí filtru, modulátory a další.

_03. FX, Delay, Reverb

Rychle upravujte závěrečné fáze zvuku Augmented STRINGS, od vlastních efektových slotů až po specializované master efekty Delay a Reverb. Ať už hledáte správné prostorové vyvážení, anebo zvuk zpracovaný k nepoznání, díky těmto makrům máte vše na dosah.

Pokročilý zvukový design

Upravujte, modulujte a přizpůsobujte každý aspekt svého hybridního souboru.

Jednoduché rozhraní a rozmanitá knihovna presetů Augmented STRINGS přinášejí rychlé výsledky, které udrží váš tok v pohybu – ale když chcete být komplexní, můžete. Panel Advanced vás zavede hluboko do vnitřního fungování nástroje a poskytne vám podrobné ovládání zdrojů zvuku, modulace, přednesu a dalších funkcí.

VRSTVY

Využijte všechny možnosti zvukových zdrojů Augmented STRINGS nastavením duálního enginu v každé vrstvě. Díky tomu máte k dispozici 4 zdroje zvuku; libovolnou kombinaci samplování a syntézy. V rámci každého enginu proveďte jemné úpravy anebo drastické změny, od tvarování filtru přes kombinace tvarů vln až po míchání samplovacích mikrofonů.

MODULACE

Animujte a transformujte svůj zvuk pomocí velmi jednoduchého směrování modulace kliknutím a tažením. Aplikujte několik LFO, funkcí, náhodných generátorů a klávesových ovladačů na množství parametrů, a přizpůsobte si každý modulační generátor tak, aby plnil vaše zvukové požadavky.

ARPEGIÁTOR

Proměňte nejjednodušší nápady na živé přívaly akustické textury a dynamiky pomocí zabudovaného 16-krokového arpegiátoru. Ať už vnášíte pohyb do akordové sekvence, anebo chcete do svých ambientních zvukových ploch vetkat neustále se vyvíjející smyčcovou tapisérii, tento známy nástroj je vytvořený tak, aby se dal synchronizovat, randomizovat a upravovat v reálném čase.

EFEKTY

Vytočte si vlastní příchutě zkreslení, tvarování zvuku a drastického zpracování pomocí 2 efektových slotů na vrstvu, a na konci řetězce přidejte závěrečné prostorové a časové úpravy pomocí efektů Delay a Reverb.

MAKRA

Příkazové centrum pro klíčové ovládací prvky maker Augmented STRINGS; sledujte v reálném čase přehled všech parametrů a funkcí, které mění každé z 8 maker, a zaměřte se na detaily každé úpravy během hraní, produkce anebo nahrávání.

Zachytávání magie

Věděli jsme, že chceme-li vytvořit svěží a vzrušující zvuky pomocí Augmented STRINGS, musíme nejprve zachytit krásné a autentické vzorky.

Uskutečnila se dvě sezení v celkové délce více než 20 hodin pod dohledem zkušených zvukových designérů a inženýrů na orchestrální scéně ve východní Europě, která byla svědkem nahrávek pro produkci seriálů jako jsou The Crown od Netflixu a His Dark Materials od HBO.

Soubor se skládal ze 3 kontrabasů, 3 violoncell, 4 viol a 8 houslí, a dalších interpretů pro sólové nahrávky. Ve snaze zachytit co nejvíce artikulace a detailů se soubor nahrával s více mikrofonními pozicemi s použitím nejlepších mikrofonů a předzesilovačů od značek jako Neumann, Schoeps, DPA a Millennia. Výsledná knihovna samplů přináší nezaměnitelné realistické smyčcové sample přímo do vašeho DAW stisknutím jediného tlačítka – a je pro vás k rozšíření.

Smyčcové presety, které se hodí

Stisknutím tlačítka vyvoláte dokonalý zvuk smyčcových nástrojů připravených na mix.

Když potřebujete okamžité výsledky k dokončení projektu anebo překonání kreativní překážky, knihovna presetů Augmented STRINGS obsahuje stovky odborně vytvořených presetů zahrnujících realistické smyčce, hutné syntetizátory, hybridní textury a vše mezi tím.

Zvukové ukázky

Zvuk pro každý styl

Augmented STRINGS spojuje klasiku se současností, realitu se surreálností a nabízí paletu smyčcových nástrojů vhodných pro každý styl, který budete potřebovat. Rychle vyhledávejte na základě zvukových charakteristik a najděte zvuk, který se bude hodit k vašemu projektu bez ohledu na styl.

Zvukové ukázky

Zahrnuté ve V Collection

Legendární klávesové nástroje v novém provedení

Tento nástroj je také součástí V Collection – vaší kompletní vysněné sestavy legendárních syntetizátorů, varhan, pian a dalších, které se zapsaly do historie klávesových nástrojů. Jsou modelované pomocí nejmodernějších technologií pro autentický realismus a obohacené o nové kreativní možnosti. Ať už je používáte jako DAW pluginy ve studiu, anebo samostatně na koncertech, V Collection vám nabízí ty největší klávesy všech dob na dosah ruky pro okamžitou inspiraci.

více

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Virtuální nástroje hratelné v DAW (Live, FL Studio, Logic,…) anebo samostatně s MIDI klaviaturou.
 • Dynamický hybridní smyčcový nástroj
 • 2 vrstvy v rámci každého presetu; každá vrstva obsahuje 2 přizpůsobitelné zdroje zvuku
 • Detailní knihovna smyčcových samplů
  • Obsahuje sólové a ansámblové smyčce
  • Kontrabas, violoncello, viola a housle
  • Blízké a vzdálené mikrofony
  • Více než 60 artikulací
 • Flexibilní syntetizátorové enginy
  • Virtuální analog s naší oceňovanou technologií TAE®
  • Granulární engine produkující zvuky Warp, glitch a stretch
  • Harmonický engine založený na aditivní syntéze
  • Wavetable engine s vyhledávací tabulkou pro abrazivnější digitální zvuky
 • Ovládání Morph se pohybuje mezi vrstvami A a B, také ovlivňuje až 8 vlastních cílů
 • 7 dalších maker: Time, Color, Motion, FX A, FX B, Reverb, Delay
 • 2 LFO, 2 funkční generátory, 2 náhodné generátory, 4 zdroje modulace klaviatury, vlastní vibrato a tremolo
 • 2 efektové sloty na vrstvu se 14 efekty včetně ParamEQ, Bitcrusher, BL-20 Flanger a dalších
 • Vyhrazené sendy Delay a Reverb s 5 prostorovými/časovými algoritmy
 • Vestavěný 16-krokový arpegiátor
 • Součástí je více než 250 továrních presetů
 • Kompatibilita s MPE
 • Kompatibilita s mikroladěním MTS-ESP ODDSOUND

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.