Project Description

získat demo zdarma

Znovuobjevené akustické nástroje

Augmented YANGTZE je softwarový nástroj, který spojuje jedinečnou podstatu tradičních čínských nástrojů se surovou silou syntézy. Objevte spektrum čínských hudebních motivů a moderních textur oživených experimentálním zpracováním.

Prozkoumejte sérii Augmented za sníženou cenu

Využijte časově omezenou slevu na Augmented YANGTZE anebo prozkoumejte všechny nástroje série Augmented za exkluzivní cenu – spojují pečlivě nasamplované akustické zvuky se špičkovou syntézou. Platí do 16. května 2024.

Přihlaste se a získejte nejlepší nabídku

Znovuobjevené akustické nástroje

koupit za 99 €

Celá série 6 hybridních nástrojů

sleva 33 %

Transformovaná tradice

Průzkum bohatého čínského hudebního dědictví, které je hladce vpletené do látky moderního zvukového designu.

Augmented YANGTZE spojuje důkladný sampling s inovativní vícevrstvou syntézou a vytváří zvuk, který překračuje tradiční hudební hranice. Od bohatých, zemitých tónů basového Dizi a Xiao přes jiskřivé harmonické Yangqin a Erhu, až po oduševnělé struny Pipa a Guqin – každá barva je prezentovaná s bezkonkurenční jasností a hloubkou. Ať už jste skladatel, producent anebo zvukový designér, ponořte se do pramene expresivních, texturálních zvukových zemí.

Smyčcové, strunné a další

Augmented YANGTZE nabízí bohatou a jedinečně strukturovanou paletu zvuků nejznámějších tradičních čínských nástrojů. Prozkoumejte 200 presetů a objevte úchvatné zvukové země s basovým Dizi & Xiao, Pipa, Guqin, Yangqin a Erhu.

Vrstvení vlastního zvuku

Vytvořte si vlastní orchestr díky flexibilitě Augmented YANGTZE s více enginy. Experimentujte se 2 vrstvami, z nichž každá obsahuje 2 zdroje zvuku, a utkejte si vlastní kombinaci samplování a syntézy pro konvergenci akustických textur a efektů profesionální úrovně.

Autentické až abstraktní

Pohlcující, deformované, tradiční, transcendentální a vše mezi tím. 6 nástrojů, 38 artikulací, 30 procesovaných a multisamplových artikulací, 4 typy syntézy, 2 samplery a zabudované efekty – prozkoumejte téměř neomezené spektrum textur a barev připravených ke komponování.

Síla morfingu

Knihovna Augmented YANGTZE je navržená tak, aby se dala morfovat, čímž získáte skutečně jedinečný a neustále se vyvíjející zvuk otočením kolečka. Rozšiřte hudební tradici do nadpozemského zvukového ztvárnění, abyste získali moderní pohled na klasické nástroje.

Okamžitá transformace zvuku

Vylepšete svůj zvuk intuitivní modulací pomocí zjednodušeného souboru makro ovladačů a insert efektů. Snadno upravujte parametry pro jemné změny i dramatické transformace – od barvy cutoff po odezvu delay.

Hlubší přizpůsobení

Rychle vyberte, morfujte a upravte dynamický hybridní zvuk z hlavního zobrazení nástroje, anebo se ponořte hlouběji do Advanced panelu a získejte přístup ke složité modulaci, arpegiaci, vlastním zdrojům zvuku a dalším možnostem.

Soutok zvuku

Morfujte, abyste objevili jednotu protikladů – mezi přírodním a umělým

Na jedné straně knihovna vylepšených organických zvuků. Na druhé straně 4 ultravýkonné syntetizátorové enginy – Augmented YANGTZE vás zve k tanci mezi nimi a k objevování zcela jedinečných a sugestivních kompozičních textur.

Sampling

Precizně nahraná knihovna samplů Augmented YANGTZE ztělesňuje jedinečného ducha svého zdroje a umožňuje vytvářet hluboce sugestivní kompozice – ať už hledáte dynamickou texturální melodii osamělého Erhu, anebo složité rytmy Guqin anebo Pipa.

Syntéza

Poháněná 4 syntetizátory včetně Virtual Analog, Granular, Wavetable, Harmonic a Simpler enginu – objevte vyvíjející se atmosféry, experimentální zpracování a dynamické efekty navržené tak, aby se prolínaly a sbližovaly se sugestivní knihovnou samplů Augmented YANGTZE.

Jednoduché a intuitivní

Skok do kreativity s uživatelsky přívětivým rozhraním Augmented YANGTZE.

Navržený pro rychlou navigaci, objevte nástroj, který usnadňuje okamžité tvarování zvuku, aniž byste obětovali jeho hloubku. Využijte rozsáhlou knihovnu presetů a přístupné ovládací prvky pro rychlou a efektivní realizaci svých představ, ať už při formování živého sóla na Pipa, anebo při orchestraci komplexní, vrstvené zvukové země.

Morph

Plynule přecházejte mezi organickým a syntetickým, vytvářejte hustou tapiserii vrstveného zvuku jediným pohybem centrálního ovladače Morph v Augmented YANGTZE. Zcela nový rozměr autentického a abstraktního zvuku v rámci jednoho presetu.

Color, Time, Motion

Pro rychlé expresivní změny a pro přidání pohybu anebo upřesnění barvy. Makra Augmented YANGTZE nabízí instinktivní ovládání několika parametrů současně, vybraných na základě dynamiky každého jedinečného presetu.

FX, Delay, Reverb

Tvorba závěrečných fází zvukového řetězce Augmented YANGTZE. Zařaďte vlastní efektové sloty anebo vytočte prostor pomocí speciálních hlavních efektů Delay a Reverb. Ať už hledáte tu správnou atmosféru, anebo zvuky změněné k nepoznání, tyto jednoduché ovládací prvky zaručují rychlé a inspirativní výsledky.

Pokročilý zvukový design

Posuňte hranice možností s Advanced panelem Augmented YANGTZE – proaranžujte, modulujte a arpegiujte svůj hybridní soubor.

Intuitivní rozhraní Augmented YANGTZE a rozmanitá knihovna presetů přinášejí rychlé výsledky, když je potřebujete – další přizpůsobení zvuku je však vzdálené jen na jedno kliknutí. Panel Advanced vás zavede hluboko do nitra nástroje a poskytne vám podrobnou kontrolu nad zdroji zvuku, modulací, interpretací a dalšími funkcemi.

VRSTVY

Využijte všech možností zvukových zdrojů Augmented YANGTZE nastavením duálních enginů v každé vrstvě. Díky tomu máte k dispozici 4 zdroje zvuku; libovolnou kombinaci až 2 samplovacích a 2 syntetických enginů. V rámci každého enginu proveďte jemné úpravy anebo drastické změny, od tvarování filtrů přes kombinace vlnových průběhů až po míchání samplovacích mikrofonů.

MODULACE

Animujte a transformujte svůj zvuk pomocí velmi jednoduchého směrování modulace. Použijte více LFO, funkcí, náhodných generátorů a klávesových ovladačů na množství parametrů, a přizpůsobte si každý modulační generátor tak, aby plnil vaše zvukové požadavky.

ARPEGIÁTOR

Proměňte nejjednodušší nápady na živé přívaly akustické textury a dynamiky pomocí zabudovaného 16-krokového arpegiátoru. Ať už vnášíte pohyb do akordové sekvence, anebo chcete do svých ambientních zemí vplést vyvíjející se zvukový vzor, tento známý nástroj je vytvořený pro synchronizaci, náhodnost a úpravy v reálném čase.

EFEKTY

Vytočte si vlastní příchutě zkreslení, tvarování zvuku a drastického zpracování pomocí 2 efektových slotů na vrstvu, a na konci řetězce přidejte závěrečné prostorové a časové úpravy pomocí Delay a Reverb.

MAKRA

Komplexní přehled ovládacích prvků maker; sledujte zobrazení každého parametru a funkce v reálném čase, a zaměřte se na detaily každého z nich během vystoupení, produkce anebo nahrávání.

Zachycení magie

Věděli jsme, že chceme-li vytvořit svěží a vzrušující zvuky pomocí Augmented YANGTZE, musíme nejprve zachytit krásné a autentické vzorky.

Nahrávání probíhalo několik celých dní v australském Sydney pod pečlivým vedením zkušených zvukových designérů a inženýrů. Spoléhali jsme na uznávané mikrofony, jako jsou Neumann U47, Neumann KM84 a Neumann KM54, ve spojení se špičkovými předzesilovači API a TG. Tato sestava byla zvolená tak, aby se zachovala přirozená, bohatá a jasná podstata každého nástroje, přičemž se záměrně minimalizovalo externí zpracování, aby se zachovala autentická barva a plný zvuk.

Evokativní nástroje

Starodávná hudební tradice přetvořená pro budoucnost.

Augmented YANGTZE využívá přirozené, vyvíjející se textury tradičních čínských nástrojů, z nichž mnohé jsou inspirované živelnými prvky země.

Zvukové ukázky

Erhu

Erhu je dvoustrunný smyčcový nástroj, který je jedním z nejznámějších čínských nástrojů v Číně i ve světě. Je známý svým expresivním zvukem, který dokáže vyjádřit spoustu emocí.

Pipa

Pipa, často označovaná jako čínská loutna, je čtyřstrunný brnkací nástroj s tělem ve tvaru hrušky. Je starý 2 000 let a je známý pro svůj dynamický rozsah a charakteristický zvuk.

Guqin

Guqin je sedmistrunná citara, jeden z nejstarších čínských hudebních nástrojů, který vznikl před více než 3 000 lety. V čínské kultuře je vysoce ceněný pro svůj ušlechtilý zvuk a spojení s učenci a filozofy.

Basová Dizi

Dizi je typ čínské flétny, která je známá svým jasným a rezonujícím zvukem. Basová Dizi se vztahuje na nižší tóny tohoto nástroje. Dizi se vyrábí z bambusu a má široké použití v celé čínské hudbě.

Xiao

Vertikální bambusová flétna Xiao má v porovnání s Dizi jemnější tón. Je to starobylý nástroj, který se tradičně pojí s vědeckou a duchovní praxí.

Yangqin

Yangqin je kladívkový cimbál, na který se udeří bambusovými paličkami, čímž se vytváří ostrý a melodický zvuk. Používá se v sólové hře i v souboru, a dodává čínské hudbě výraznou jasnost.

Oživené sérií Evolution

Augmented YANGTZE se uskutečnil díky odborným znalostem a zvukům série Evolution. Specializovaný tým vývojářů, který zachycuje ty nejexpresivnější výkony, aby poskytl naprosto autentické knihovny. Se zaměřením na surovou kvalitu tradičních nástrojů a hlasů, série Evolution nadále nastavuje laťku zvuku vysoké kvality a intuitivních enginů, vhodných pro všechny typy komponování.

Dynamické presety pro každý účel

Od lo-fi trilků a dynamických pizzicato smyčců až po mlhavé, vyvíjející se drony.

Vydejte se na zvukovou cestu od ozvěny starověké Číny až po přelomové hybridní textury. Knihovna Augmented YANGTZE je vaší vstupní branou k okamžitému a působivému hudebnímu vyprávění, vhodnému pro jakoukoliv tvůrčí výzvu.

Zvukové ukázky

Poslechněte si je v akci

Zvukové ukázky

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Virtuální nástroje hratelné v DAW (Live, FL Studio, Logic,…) anebo samostatně s MIDI klaviaturou.
 • 2 vrstvy v rámci každého presetu; každá vrstva obsahuje 2 přizpůsobitelné zdroje zvuku
 • Podrobná knihovna samplů čínských nástrojů s procesovanými a multisamplovými artikulacemi
  • Dechové: Dizi / Xiao
  • Brnkací strunové: Pipa / Guqin
  • Údery strunné: Yangqin
  • Smyčcový strunný: Erhu
  • 38 artikulací nástrojů
  • 15 procesovaných multisamplů/artikulací
  • 15 dalších multisamplů/artikulací
 • Flexibilní syntetizátorové enginy
  • Virtuální analog s naší oceňovanou technologií TAE®
  • Granulární engine produkující zvuky Warp, glitch a stretch
  • Harmonický engine založený na aditivní syntéze
  • Wavetable engine s pro abrazivnější digitální zvuky
  • Dva typy samplovacích enginů
 • Ovládání Morph se pohybuje mezi vrstvami A a B, a ovlivňuje až 8 vlastních cílů
 • 7 dalších maker: Time, Color, Motion, FX A, FX B, Reverb, Delay
 • 2 LFO, 2 funkční generátory, 2 náhodné generátory, 4 zdroje modulace klaviatury, vlastní vibrato a tremolo
 • 2 efektové sloty na vrstvu se 14 efekty včetně ParamEQ, Bitcrusher, BL-20 Flanger a dalších
 • Vyhrazené sendy Delay a Reverb s 5 prostorovými/časovými algoritmy
 • Vestavěný 16-krokový arpegiátor
 • 200 továrních presetů v balení
 • MPE kompatibilita

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
ARM procesory nejsou podporované na Windows

: Mac OS 11.0+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.