Project Description

Údery černého srdce

Arturia BeatStep je prostorově úsporný, flexibilní kontroler, který dává hudebníkům a producentům přístup k jejich DAW s přiřaditelnými pady a knoby, čímž se stává dokonale přesnou zbraní, když přijde na bubnování prsty a spouštění samplů. BeatStep vám umožní sjednotit vaše hardwarové a softwarové nástroje se svým vestavěným krokovým sekvencerem.

najděte prodejce poblíž vás

1. Data knob, v módu CNTRL ovládá hlasitost, v módu SEQ transponuje sekvenci nahoru anebo dolů, anebo mění tempo přehrávání.

2. 16 plně přiřaditelných enkodérů.

3. Tlačítka transportu na ovládání DAW a interní sekvence.

4. Tlačítka na okamžitý přístup k nejpoužívanějším funkcím.

5. 16 podsvícených dynamicky a tlakově citlivých padů.

6. USB port pro standardní provoz bez potřeby driveru. Připojením volitelného USB napájecího zdroje můžete používat BeatStep bez počítače.

7. CV/Gate výstupy 1 Volt na oktávu.

8. MIDI výstup. Připojte a synchronizujte BeatStep s jakoukoliv DAW anebo hardwarovými MIDI zařízeními.

Úsporný, ale přitom všestranný hybridní kontroler BeatStep je naložený vlastnostmi a funkcemi, které podpoří vaši kreativitu. Poskytuje 16 rychlostně a tlakově citlivých padů na programování a hraní, tlačítka transportu na ovládání přehrávání, a 16 otočných knobů na kroucení parametrů vaší 16-krokové monofonní sekvence. BeatStep dokáže ovládat vaši DAW přes své MIDI/USB připojení, a současně i externí zařízení přes své CV/Gate výstupy.

Speciální BeatStep Black Edition přichází s úžasným balíkem softwaru, který se zdá být až příliš dobrý, aby to byla pravda! Dodává se s plnou verzí Analog Lab, plnou verzí SEM V, Ableton Live Lite a také 2 CV kabely na synchronizaci s vaším studiem hned po vybalení.

Více informací o BeatStep