Project Description

Rytmus noci

Pro dobrodružné hráče se nehodí nic lepšího než Arturia BeatStep Pro. Nyní dostupný v omezeném čase ve stylové černé, BeatStep Pro byl navržený, aby se stal centrem vašeho hudebního světa. Hrajte s vašimi monofonními vintage syntetizátory, moduly a bicími automaty, a to všechno najednou s použitím komplexních CV/Gate připojení, a současně ovládejte virtuální nástroje a synchronizujte s vaší DAW přes MIDI/USB.

najděte prodejce poblíž vás

1. Tlačítka transportu vysílají zprávy MIDI Machine Control ke spuštění a zastavení vaší oblíbené DAW. Tlačítko REC na nahrávání sekvence anebo bicích patternů v reálném čase.

2. Spojte změny presetu anebo transpozice tak, aby se všechny sekvencery změnily najednou.

3. Nastavte množství swingu pro sekvencer anebo globálně. Přidejte patternu nepředvídatelnost s ovladači Randomness a Probability.

4. Displej zobrazuje tempo anebo hodnotu vybraného parametru editovatelného enkodérem. Tlačítkem Tap/Metro naťukejte tempo anebo zapněte/vypněte metronom.

5. Tlačítkem Sync vyberte interní synchronizaci, anebo externí z vaší DAW, MIDI anebo analogového/DIN sync konektoru.

6. Nezávisle vybírejte sekvence, nastavte mód knobů pro každý sekvencer a mutujte/odmutujte sekvence.

7. Zde vybírejte jeden ze 16-ti projektů anebo zvolte mód Control.

8. Dotykově citlivé knoby, při dotyku knobu se na displeji zobrazí jeho hodnota bez editace.

9. Kroková tlačítka na zapínání a vypínání kroků zvoleného sekvenceru anebo výběr presetu sekvenceru.

10. 16 tlakově citlivých padů na hraní zvuků v módu Control anebo Drum. Také umožňují hrát noty v melodických sekvencerech a během přehrávání transponovat sekvence.

11. CV/Gate výstupy 1 Volt na oktávu a výstup VELO dávají každému sekvenceru tři možnosti ovládání modulárních syntetizátorů anebo našich analogových syntetizátorů MiniBrute/MicroBrute.

12. Drum gate výstupy na spouštění externích zařízení pady 1 – 8 a Drum sekvencerem.

13. Synchronizační vstup anebo výstup se standardním časováním čtvercové vlny. S použitím našeho kabelového DIN adaptéru může BeatStep Pro vysílat anebo přijímat DIN synchronizaci se signály stop/start.

14. MIDI výstup. Připojte a synchronizujte BeatStep Pro s jakýmikoliv MIDI zařízeními pomocí přiložených MIDI adaptérů.

15. USB port pro standardní provoz bez potřeby driveru. Připojením volitelného USB napájecího zdroje můžete používat BeatStep Pro bez počítače.

Překvapivě výkonný, ale rychle zvládnutelný, BeatStep Pro má všechno, co byste chtěli od samostatného sekvenceru, kombinujícího 2 monofonní sekvencery pro melodie a jeden pro bicí. Pro melodie nabízí BeatStep Pro transpozici v reálném čase, nahrávání a přepisování se spojováním kroků, slide a velocity anebo gate lenght editovatelné knoby. Pro bicí můžete na BeatStep Pro vytvářet perkusivní patterny s použitím 16 nezávislých bicích sekvencí, které mohou být všechny aranžované a zdokonalované v dynamickém živém vystoupení přes roller, looper a velké množství ovládaných parametrů.

Máte až 64 kroků v patternu, plus možnost spolu je řetězit, takže jste schopní experimentovat jako nikdy předtím. BeatStep Pro může také fungovat jako hloubkový MIDI kontroler, jehož knoby, tlačítka a pady můžete volně přiřadit k ovládání vašich virtuálních nástrojů anebo DAW.

Abyste dostali maximum z jeho výjimečné konektivity, BeatStep Pro Black Edition přichází se 14 CV kabely v balení.

Více informací o BeatStep Pro