Project Description

získat demo zdarma

Duální reaktor zkreslení

Dist COLDFIRE je efekt zkreslení s dvojitým enginem, který se v průběhu několika kliknutí změní z bohaté lampové saturace na nespoutanou zvukovou destrukci. Kombinujte analogové a digitální algoritmy s hlubokou modulací a přizpůsobením, a odemkněte téměř nekonečné možnosti zkreslení vašeho zvuku.

Vytvořit znamená zničit

Zkroťte nejjednodušší groove do hrůzostrašné sítě rozdrcené rezonance; oživte své nástroje, vokály a smyčky pomocí vrstveného analogového buzení; přesuňte syntetizátorový dron do poruchového bitového chaosu, který tančí do rytmu.

Dist COLDFIRE vám umožní využít ne jeden, ale dva výkonné enginy zkreslení, prozkoumat jejich jedinečnou a výbušnou synergii, a vytvořit zcela nové zvuky s jakýmkoliv vstupním signálem. Toto je zvuková alchymie na nevídané úrovni, kterou můžete ovládat a manipulovat s ní – co vytvoříte?

Úplně vlastní zkreslení

Toto není obyčejné zkreslení typu on/off, dry/wet, analogové/digitální. Spárujte libovolný z 11 typů zkreslení, od emulovaného lampového tepla až po ledový digitální bit crush, přizpůsobte si směrování, přidejte trochu modulace a vytvořte zvukový masakr, který je naprosto váš.

Více než jen křupavé

Vytvářejte rezonanční kovové melodie, zavádějte umělé harmonické odrazy, spouštějte divoce destruktivní smyčky zpětné vazby; překračujte hranice běžného zkreslení se 6 vlastními modulačními sloty, 16-krokovou sekvencí, hřebenovým filtrováním a mnoha dalším.

Pro jakýkoliv zvuk

Obohaťte, nasyťte, rozptylte anebo transformujte k nepoznání jakýkoliv zvuk. Ať už hledáte hřejivé vylepšení vokálů, monstrózní údery na kopák, nachlupenou basu drnčící v reproduktorech anebo skládání vln hustější než černá díra, Dist COLDFIRE vám poskytne všechno potřebné.

Intuitivní, ale výkonný

Dist COLDFIRE je dostatečně jednoduchý k vytvoření vzrušujících efektů dvojitého zkreslení několika jednoduchými kliknutími, ale zároveň dostatečně flexibilní na to, abyste se mohli úplně ponořit do destruktivního zvukového designu. Udržujte rovnováhu mezi bleskovým pluginem a elektrárnou s hloubkovým procesingem.

Knihovna presetů

Když potřebujete rychle přidat analogové teplo anebo zničit zvuk digitálním drcením pod bodem mrazu, Dist COLDFIRE přichází s více než 150 specializovanými presety. Od vylepšovačů mixu až po divoký modulovaný chaos – svoji příchuť zkreslení najdete za pár sekund.

Zvukové ukázky

Katalyzátor zkreslení

Zkreslení se může vyskytovat v mnoha podobách – od opotřebované magnetické pásky přes obvody s oříznutým signálem až po dramatické vrásnění analogových průběhů.

Dist COLDFIRE spojuje 11 těchto forem do jednoho výbušného pluginu, od rozpáleného analogu po ledově chladný digitál, přičemž každá z nich má charakteristické ovládací prvky. Experimentujte a objevte divoké slučovací reakce, které ještě nebyly slyšeny.

Zvukové ukázky

Bližší pohled

Dist COLDFIRE je snadno použitelný, když to potřebujete,
a je přizpůsobený k dosažení komplexních a vzrušujících zvukových výsledků.

Prozkoumejte jeho přístupné rozhraní a flexibilní funkce, a vychutnejte si jakýkoliv stupeň destrukce, který hledáte. Na druhé straně, pokud chcete svůj destruktivní zvukový design posunout hlouběji, jeho pokročilý panel nabízí spoustu dalších funkcí a prostor pro experimentování.

_1 Ovládací panely zkreslení

Využijte každý z 11 režimů Dist COLDFIRE se specializovaným ovládáním, od bitové hloubky až po lampové zapojení. Každý režim je vybavený ovládacími prvky pro výstupní úroveň, dry/wet a bypass.

_2 Master ovladače

Ovládejte hlavní vstupní a výstupní úroveň Dist COLDFIRE, vložte do něj EQ po zkreslení, a upravte dry a wet signál, abyste zajistili, že váš zkreslený zvuk bude slyšet nahlas a čistě.

_3 Výběr směrování

Změňte uspořádání toku signálu mezi dvěma zkreslovacími enginy Dist COLDFIRE. Vyberte si mezi sériovým a paralelním, stereo a mid/side režimem, a dokonce režimem pásmového rozdělení pro zpracování různých frekvencí.

_4 Vyvážení směrování

V případě konfigurací paralelního, stereo, mid/side směrování a pásmového rozdělení klikněte na vyvážení směrování a přetáhněte jej, což způsobí plynulé přecházení mezi zvukem obou enginů. Ještě lepší je tento parametr modulovat.

_5 Vizualizér

Od živých barev až po zrnité pixelové textury – sledujte zkreslení v akci pomocí centrálního vizualizéru v reálném čase, který je barevně odlišen podle zvolených algoritmů. Ten lze také vypnout pro lepší soustředění při práci.

_6 Ovládání Pre Filter

Vytvarujte svůj zvuk ještě předtím, než se dostane ke zkreslovačům Dist COLDFIRE; na výběr máte 6 režimů včetně rezonanční dolní/pásmové/horní propusti, plus notch a comb filtrování pro úpravu ostřejších vstupních signálů.

_7 Ovládání Post Filter

Se zvukem po zkreslení si trochu pohrajte a zajistěte, aby vše pěkně sedělo v mixu pomocí jednoduchého dvoupásmového ekvalizéru.

_8 Dynamický procesor

Modul Dynamics je tajnou zbraní v rukávu Dist COLDFIRE. Díky konfiguraci před anebo po zkreslení můžete vylepšit odezvu a údernost svého zvuku pomocí zabudovaného limitéru, kompresoru a vícepásmového kompresoru.

_9 Zpětná vazba

Vytvářejte rozlehlé zkreslené odrazy, nechte bicí rezonovat jako struny, a posypte své projekty deformovanými poruchovými rytmy pomocí tohoto modulu zpoždění s filtrovanou zpětnou vazbou. Synchronizujte s tempem, kvantizujte podle výšky tónu, anebo jej zcela uvolněte.

_10 Modulace

Vyměňte statické zpracování zvuku za zkreslení, které se vyvíjí, bliká a tančí podle vaší melodie. Dist COLDFIRE je vyzbrojený 6 volně přiřaditelnými vlastními modulačními sloty: vyberte si ze synchronizovaného LFO, vícestupňového funkčního generátoru, vlastního sledovače obálky anebo 16-krokového sekvenceru s desítkami parametrů, které můžete libovolně modulovat.

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

S výkonem TAE®

Exkluzivní technologie analogového modelování, díky které jsou naše emulace k nerozeznání od originálů.

Díky přesnému napodobovaní vlastností analogových oscilátorů, filtrů a soft clippingu můžeme poskytnout úžasné detaily přesné až na úroveň součástek, a autentický analogový šarm ve stejné míře.

více

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Dva enginy zkreslení
 • Na výběr máte 11 algoritmů zkreslení, každý se specifickými ovládacími prvky:
  • Tape
  • Tube
  • Transistor
  • Transformer
  • Rectifier
  • Germanium
  • Force
  • Bit Crusher
  • Bit Inverter
  • Wavefolder
  • Waveshaper
 • Skrytý pokročilý ovládací panel pro hloubkový zvukový design
 • 5 možností směrování: sériové, paralelní, stereo, mid/side, pásmové rozdělení
 • Vyvážení směrování pro míchání zkreslení A a B s vizualizérem v reálnem čase
 • Pre anebo Post modul Dynamics s 3 režimy: kompresor, multiband, limiter
 • Modul zpětné vazby
 • 6-režimů Pre Filter pro každý engine zkreslení včetně hřebenového filtrování
 • 2-pásmový Post Filter pro každý engine zkreslení
 • 6 přiřaditelných modulačních slotů, každý se 4 režimy: LFO, Function, Follower, 16-krokový sekvencer
 • Více než 150 zabudovaných presetů
 • A/B porovnání

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.