Project Description

ELEGANTNÍ STABILITA

Skvělý doplněk k nejvšestrannějšímu pianovému kontroleru na trhu. Dřevěné nohy jsou profesionálním ergonomickým řešením pro studio a pódium, které je stejně spolehlivé jako stylové – ještě lepší zážitek z KeyLabu 88 MkII.

najděte prodejce poblíž vás

OD PODLAHY

KeyLab 88 MkII potvrzuje standard profesionálního kontroleru, nabízí špičkovou odezvu piana a současné rozhraní.

Dřevěné nohy ho vynášejí na další úroveň, nabízejí komfort, pevnost a příslušnou eleganci. Od obývacího pokoje až po otevřené pódium si budete moci užívat bezproblémový zážitek z hraní.

Optimální výška

Správné postavení je základem pro příjemný hráčský zážitek. Dřevěné nohy jsou navržené s ohledem na dokonalou výšku, takže můžete komfortně hrát celé hodiny.

Robustní design

Přimontujte a odmontujte za pár minut, bez těžkostí. Dřevěné nohy jsou vyrobené tak, aby bezpečně zapadly do rámu KeyLabu 88 MkII, a také byly přísně testované na spolehlivost v terénu.

Nastavitelné, přizpůsobitelné

Jednoduše nastavte dvě z nohou tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Pokud jste na nerovném anebo nakloněném povrchu, váš KeyLab 88 MkII zůstane vyrovnaný a stabilní. 

Nadčasový vzhled

Pevný jasan a krásný skořicový povrch bude vypadat stejně dobře doma, jako na pódiu. Klasická, elegantní estetika.

Stabilita je klíčová

Proč riskovat ztrátu soustředění anebo kreativity kvůli diskomfortu? Neměli byste nahrávat anebo vystupovat s pianovým kontrolerem světové třídy v nesprávné výšce anebo náklonu.

To je důvod, proč jsme navrhli dřevěné nohy jako dokonalý doplněk ke KeyLabu 88 MkII – nejlepší kontroler vyžaduje nejlepší stojan, a vy také.

Dřevěné nohy nejsou pouze jednoduchým, ergonomickým řešením – jsou vyrobené tak, aby něco vydržely. Montují se přímo na rám KeyLabu 88 MkII, přičemž poskytují možnost nastavení. Důkladně vypočítané úhly zajišťují dokonalou, stálou rovnováhu, na kterou se můžete spolehnout, ať jsou vaše nároky jakékoliv. Jsou podstatným, spolehlivým doplňkem k vašemu KeyLabu 88 MkII.

Odpovídající vzhled

Přidejte svému setupu úžasný retro vzhled. Inspirované dřevěným rámem vintage kláves a klasickým interiérovým designem, dřevěné nohy jsou vhodnou součástí.

Pevný jasan je výběrovým materiálem, který poskytuje jemnou kresbu a přirozený vzhled. Skořicový povrch je jeho závěrečným luxusním zdůrazněním, bohatý odstín dokonale kontrastuje s čistými tvary KeyLabu 88 MkII.

KeyLab 88 MkII

Vše zahrnující pianový kontroler, který nastavuje nový standard. Skvělá autentická odezva se setkává se současným, intuitivním rozhraním – nesrovnatelný zážitek z hraní.

Prémiová kladívková mechanika Fatar

MIDI, CV a pedálová konektivita

Přiřaditelné fadery, pady
a otočné knoby

Hloubková integrace s DAW a softwarem Arturia

Objevte KeyLab 88 MkII

Hlavní vlastnosti

  • Odolný, elegantní materiál jasanového dřeva se skořicovým povrchem
  • Nastavitelná délka nohou díky promyšlenému šroubovacímu systému pro příjemný hráčský zážitek i na nerovných površích
  • Kompatibilní pouze s KeyLabem 88 MkII
  • Hmotnost: 3,4 kg
  • Výška: 66,5 cm s nastavitelnou délkou 10 mm