Project Description

získat demo zdarma

Efx MOTIONS

Tvůrce kreativního pohybu

Efx MOTIONS je softwarový efekt spojující hudební pohyb, dynamiku mixu a kreativní zvukové nástroje do výkonného efektového pluginu, který dodá vaší hudbě dynamiku, rozmanitost a čisté zvukové vzrušení, které si zaslouží.

Úvodní nabídka

Na oslavu uvedení na trh nabízíme časově omezené zaváděcí ceny na Efx MOTIONS a balík s FX Collection 4. Přihlaste se a odemkněte svou osobní nabídku, která bude k dispozici do 9. listopadu 2023 – nenechte si ji ujít!

sleva 20 %
více

Už jste zákazníkem?

Možná máte nárok na speciální nabídku.

Přihlaste se a získejte svou osobní nabídku.

Ať je váš zvuk nezastavitelný

Proměňte nejjednodušší nápad na hudbu, která se vyvíjí a zaujme; oživte nudné, statické stemy pohyblivými filtry, zkreslením, opakováním rytmu a dalšími prvky; vytvořte z mixů pocit většího prostoru, citlivosti a života.

Oživte svou hudbu

Od melodické smyčky až po stopy bicích, kreslete křivky a obálky pro animaci jakéhokoliv zvuku, vytvářejte automatizaci a polymetrický pohyb pro změnu pocitu z hudby, a několika kliknutími přejděte od stutteru přes riser až po mix widener.

Kreativní mixování v reálném čase

Pomocí pohybu můžete dosáhnout, aby se různé prvky v projektu navzájem ovlivňovaly a odrážely, díky čemuž budou věci lépe sedět, dynamicky se vyvíjet anebo dramaticky měnit zvuk.

Hloubkový ponor do zvukového designu

Stohujte a propleťte více efektů, spouštějte opakování beatů a modulujte parametry najednou; Efx MOTIONS je něco mezi kompletním efektovým řetězcem a nástrojem samo o sobě.

Interaktivní komponenty

Efx MOTIONS využívá myšlenku přidání pohybu a energie do vaší hudby, a transformuje ji do snadno použitelných komponentů, které reagují a spolupracují navzájem, čímž přemění jakýkoliv zdroj zvuku na zlato.

_1 Přístrojová deska

Váš hlavní ovládací panel pro rychlou úpravu výstupu Efx MOTIONS. Nastavení maker pro zvuk jedním kliknutím, přizpůsobení frekvenčního pásma, které je ovlivněné, a úprava výstupní úrovně a vyvážení.

_2 Trigger & Dynamics

Nechte svůj zvuk reagovat na Efx MOTIONS jakkoliv přizpůsobením toho, jak je každý modul spouštěný a jak reaguje. Synchronizace s hodinami, Euklidovy brány, detektory transientů… Tady začíná zábava.

_3 Motion Envelope

Váš pohled z první řady a prázdné plátno pro úpravu zpracování zvuku Efx MOTIONS v reálném čase. Kreslení tvarů obálky, výběr presetů, přizpůsobení mřížky a další.

_4 Beat Repeat / FX

Zde naleznete mřížku Beat Repeat, která běží nezávisle ale vždy synchronizovaně, a také 2 efektové sendy Efx MOTIONS pro konečné přizpůsobení vašeho signálového řetězce.

_5 Advanced

Otevřete kapotu, přizpůsobte si makra, a zaveďte celou další vrstvu pohybu a automatizace pomocí 3 přizpůsobitelných generátorů modulace. Více je víc!

5 pohybových modulů

V centru Efx MOTIONS je 5 hlavních zvukových modulů, ze kterých každý poskytuje jiný typ zvukové změny. Můžete je zapínat a vypínat, měnit jejich pořadí a pro každý z nich nastavovat jedinečné parametry, čímž získáte téměř neomezený rozsah zpracování založeného na pohybu.

FILTER

Otevřete a uzavřete frekvence vstupního zvuku pomocí 5 typů filtrování pro bublinkové vlny, rezonanční stoupání a jemné analogové zvýraznění transientů.

NOISE

Ozdobte a otexturujte jakýkoliv zvuk vrstvou šumu s desítkami vzorkovaných typů šumu – od analogového bílého šumu přes mačkání počítačové klávesnice až po cvrlikání cikád.

DRIVE

Saturujte, degradujte a zničte vstupní zvuk pomocí 10 druhů crunchů, ze kterých si můžete vybrat, včetně Tape, Softclipu a rozmazaného Germania.

VOLUME

Vytvářejte variace úrovně pro zadrhávající se perkuse, pohyby podobné tremolu a další.

PAN

Naplno využijte stereopole manipulací s pohybem panoramatu v synchronizaci s vašimi projekty.

Beat repeat

Převzorkujte a transformujte vstupní zvuk na úderné rytmické nápady, od jemných opakujících se výplní až po glitch chaos ve stylu Aphex Twin.

Modul Beat Repeat Efx MOTIONS a efektový modul vám nabízí dalších 5 způsobů, jak kreativně pracovat s pohybem vašich skladeb, plus 2 efektové sloty se 14 typy efektů pro posypání zvukovým zabarvením.

Roll

Samplování a opakování zvuku v definovaném časovém rozdělení.

Reverse

Vzorkování a zpětné přehrávání zvuku na základě definovaného časového rozdělení.

Pitch

Rozladění příchozího zvuku rovnoměrně anebo s efektem poklesu.

Stretch

Upravte výšku tónu a roztáhněte zvuk při zachovaní časování a rytmu.

Stop

Zpomalte příchozí zvuk, dokud se nezastaví, čímž vytvoříte klasický efekt zastavení pásky.

Poslechněte si ho v akci

Vymyslete si jen několik zvukových dobrodružství z jiného světa, která na vás čekají v těchto skladbách.

Zvukové ukázky

Modulace, která jde hlouběji

Odemkněte zcela novou vrstvu polymetrických úprav.

Složené zpracování zvuku s 2 přiřaditelnými makry a 3 generátory modulace. Modulujte interní ovládací prvky, provádějte rozsáhlé změny presetů a buďte ultra kreativní při navrhování vlastních komplexních zvuků.

Makra

Přiřaďte cíle, které ovlivňují téměř všechny parametry, otočením jediného ovládacího prvku v horní části rozhraní Efx MOTIONS.

Modulátory

Vytvářejte vlastní funkce, 16-krokové sekvence, náhodné generátory a sledovače obálky pro komplexní složené pohybové efekty, které se vyvíjejí do nekonečna.

Knihovna presetů

Potřebujete rychlý pohyb, rozmanitost anebo texturu? Knihovna presetů Efx MOTIONS obsahuje vše od vylepšení mixu až po čistý chaos v pohybu – stačí jen kliknout.

Zvukové ukázky

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Efektový plugin pro krokové a pohybové zpracování zvuku
 • 5 modulů pro zpracování zvuku s jedinečnými ovládacími prvky:
  • Noise
  • Distortion
  • Filter
  • Volume
  • Pan
 • Trigger: přizpůsobení způsobu spouštění jednotlivých zvukových modulů:
  • Envelope Sequencer
  • Euclidean
  • Clock
  • MIDI
  • Transient Detector
 • Editor pohybu: přizpůsobení pohybu každého zvukového modulu

  • Kreslení vlastních tvarů obálek
  • Výběr z presetů tvarů obálky
 • Přizpůsobení dynamiky

  • Envelope Follower s interním a externím směřováním sidechain řetězce
  • Ovládací prvky threshold, vstupní hlasitost, attack a release
 • 16-krokový Beat Repeater

 • 2 efektové sloty se 14 typy efektů

 • 2 přiřaditelné víceúčelové ovladače Macro

 • Modul Crossover pro definování frekvenčního pásma zpracování

 • 3 víceúčelové modulační generátory

  • Výběr z možností Step sequencer, function, random a env follower

 • Knihovna presetů s více než 300 presety
 • Porovnání A/B

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou v systému Windows podporovány

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.