Project Description

stáhnout demo zdarma

Efx REFRACT

Všestranný unisono efekt

Efx REFRACT je stereofonní multiefekt, jehož jádrem je všestrannost. Kombinuje zpracování založené na unisonu s různými sekundárními efekty a možnostmi modulace. Bez námahy obohatí, otexturuje a transformuje jakýkoliv zvuk, od experimentálních zkreslení až po rozladěné harmonie.

Dramatické unisono

Efx REFRACT je založený na architektuře super unisona, a dodává vašemu zvuku okamžitou velikost a charakter. Ať už jde o označení klíčových momentů anebo rozsáhlé přeměny – oživte jakoukoliv skladbu pomocí rozptylu s více efekty.

Údernost bez námahy

Přejděte od nefiltrovaných stemů k širokému a silnému zvuku s více hlasy. To může být obzvlášť účinné při budování napětí a zdůrazňování významných momentů ve skladbě.

Rozšiřte svůj zvuk

Architektura super unisono Efx REFRACT duplikuje signál až na 8 stereo hlasů. Dá se použít k rozšíření jakéhokoliv zvuku a je to metoda, která stojí za kouzlem tohoto všestranného multi-efektu.

Geometrický zvukový design

Díky animovanému a citlivému vizuálnímu rozhraní spleťte různé kombinace efektů a vytvořte rozptylovou cestu, která bude odpovídat vašim nejdivočejším představám. Snadno vybírejte hlasy, filtry, Mode FX a LFO a sledujte, jak se geometrie vyvíjí spolu s vaším zvukem.

Expresivní presety

Efx REFRACT se dodává s množstvím presetů, které vyjadřují jeho multi-efektové možnosti. Prozkoumejte jedinečné kombinace zvukového rozptylu a Mode FX, od Delay a Distortion po textury a přechody.

Vyzkoušejte si to

Zvukové ukázky

Multi-efektová magie

Efx REFRACT vezme jakýkoliv zdroj zvuku a rozprostře jej do dynamického a upravitelného řetězce efektů, čímž vám umožní přidat energii, pohyb a sílu podle vašich představ.

_1 Refraction

Refraction ‘Amount’ stále více rozladí a moduluje jednotlivé hlasy vůči sobě, aby se rozšířily, čímž je zvětšuje.

_2 Mode FX

Zásuvný modul obsahuje pět dalších efektových režimů [BandPass Filter / Comb Filter / Bitcrusher / Distortion / Harmonizer], které jsou přidané ke každému hlasu, jednotlivě zpracované, a pak na výstupu rekombinované.

_3 FX Dispersion

Množství refrakce ‘Amount’ rozptyluje zvolený Mode FX na každý z ‘hlasů’. Pohrajte si se vztahem mezi množstvím ‘Amount’ a hlasy, a jak jejich nastavení ovlivňuje ovládání Mode FX.

_4 Filters

Pomocí ‘Input HP’ odfiltrujte nízké frekvence ze vstupu, což může pomoci vyčistit Distortion a Bitcrusher. Použijte ‘Output LP’ ke zkrocení vysokých frekvencí efektu a odstranění drsností, abyste dosáhli hladších výsledků.

_5 LFO

Pomocí LFO ‘Wave’ můžete věci vyhladit anebo vytvořit chaotické modulace. Experimentujte s LFO pro změnu dynamiky množství refrakce.

Zvuk unisona

Unisono označuje proces násobení, při kterém se ten stejný zvuk anebo tón zdvojuje a hraje paralelně.

Podobně jako smyčcová sekce v orchestru, která má úžasně bohatý zvuk, což je výsledek hry mnoha nástrojů najednou, unisono to replikuje a vytváří efekt chorus; s malými rozdíly ve fázi, které vedou k plnějšímu a bohatšímu zvuku.

Efx REFRACT využívá tento přístup používání více hlasů ke zvětšení a rozšíření zvuku, který si můžete vybrat s přidáním anebo bez přidání výkonných efektů Mode FX.

5 efektových režimů

Vyberte si samostatnou refrakci, kterou můžete použít k obohacení a rozšíření zvuku. Anebo jeden z výkonných efektových režimů a odemkněte jedinečný expresivní potenciál Efx REFRACT.

BANDPASS

Pomocí pásmového filtru dosáhnete klasického efektu zeslabení, který vám umožní vytvářet rozlehlé nálady a tlumenou atmosféru. Každý hlas rozptylu bude mít jinou frekvenci Cutoff soustředěnou kolem ovladače ‘Cutoff‘, čímž se vytvoří filtrovaný efekt rozšíření.

COMB FILTER

Hřebenový filtr použijte pro jemné a divoké textury kovového dozvuku. Při vysoké hodnotě ‘Resonance‘ si hrajte s hodnotami ‘Cutoff‘ a ‘Amount‘, abyste změnili velikost reverbu, a pomocí filtru ‘Output LP‘ zkroťte horní pásmo.

BITCRUSHER

K deformaci rozlišení použijte funkci Bitcrusher. Nastavením počtu hlasů můžete zkoumat tónové variace signálu se sníženou vzorkovací frekvencí – s přidanými hlasy se postupně zvyšuje tonalita.

DISTORTION

Pro deformaci tvaru vlny použijte režim Distortion, který dodá zvuku tah. Prozkoumejte úrovně refrakce a všimněte si, jak se mění pocit aktivity a chaosu.

HARMONIZER

Harmonizer přidává k rozptýleným hlasům jedinečnou výšku a sprej. Přejděte na mimozemské rozladění jen s několika hlasy, anebo na zvukovou kakofonii se zvýšeným počtem hlasů.

Knihovna presetů

Potřebujete rychlý pohyb, rozmanitost anebo texturu? Knihovna presetů Efx REFRACT obsahuje vše od vylepšení mixu až po čistý chaos v pohybu – stačí jen kliknout.

Zvukové ukázky

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Super Unison refrakční engine s až 8 stereo hlasy

 • Dynamické a citlivé uživatelské rozhraní s 3D grafikou v reálném čase

 • 5 efektů Mode FX na výběr, každý se specifickými ovládacími prvky pro širokou škálu kreativních výsledků
  • Bandpass
  • Comb Filter
  • Bitcrusher
  • Distortion
  • Harmonizer
 • 4 algoritmy zkreslení

 • 12 akordů harmonizéru

 • Jednoduché schéma ovládání, která představuje komplexní mapování více parametrů, a jedinečný efekt rozptylu

 • Vstupní a výstupní filtry

 • Předkonfigurovaný LFO se synchronizovanými rychlostmi

 • 47 vestavěných presetů

 • Porovnání A/B

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou v systému Windows podporovány

: Mac OS 11+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.