Project Description

Audio efekty, které opravdu použijete

FX Collection je vše zvládající sbírka pluginů kombinující analogové teplo vintage efektů s kreativní flexibilitou moderních audio enhancerů, která dává do rukou hudebníků a producentů všech stylů a schopností výjimečný zvuk studiové kvality.

najděte prodejce poblíž vás

Vaše vysněné studio, přepracované

Jako výsledek desetiletí výzkumu, nesrovnatelné modelingové technologie a živé vášně pro audio kvalitu,
reprezentuje FX Collection vše obsahující sbírku.

Nejlepší studiové efekty v historii, komponenty konzol a ikonické pedály, důkladně prozkoumané a do detailu vymodelované. Špičkové algoritmy a vylepšení, ušité na míru pro dnešní producenty, skladatele, tvůrce.

Zahrnující vše od klasických analogových kompresorů po nadčasové současné reverby, tato kolekce sjednocuje všechny nástroje, které potřebujete na profesionální mix, master a přizpůsobení každého aspektu vašeho zvuku.

Inspirace u mixu

Prémiový zvuk předních studií, průkopnická kreativita současných efektů, okamžitá flexibilita špičkového softwaru.

Obarvěte váš zvuk

Obohaťte váš mix analogovou autenticitou nejlepších studií, anebo ho vyčistěte s platinovou přesností – výběr je na vás.

Snadno použitelné

Intuitivně navržené rozhraní a praktické vestavěné návody dělají tyto pluginy snadno použitelnými pro začátečníky i profesionály.

Originální efekty Arturia

Současné audio nástroje navržené jako pocta svým vintage kolegům, od vlastních paralelních procesorů až po antigravitační reverby.

Nejlepší presety

Každý plugin má odborně navržené presety, poznámky od zvukařů a uhlazený prohlížeč okamžitě poskytující výsledky, které potřebujete.

Znovuzrozené vintage zvuky

Dejte práci nejvyhledávanějším studiovým efektům, znovu vytvořeným do detailů na úrovni součástek, od vintage echo boxů po vysílací preampy, které prošly zkouškou časem.

Pokročilé nové vlastnosti

Každý efekt je rozšířený přídavnými parametry a vlastnostmi pro špičkovou funkcionalitu, která překonává tradiční audio zařízení.

Novinky v FX Collection 2

7 nových efektových pluginů

FX Collection 2 se zvětšila z 15 pluginů na 22, zahrnující Bus FORCE, Comp DIODE-609, Phaser BI-TRON, Chorus JUN-6, a další.

Nový preamp Delay TAPE-201

Delay TAPE-201 má nyní více možností preampu: žádný preamp, původní preamp RE-201 a nově vymodelovaný Germanium preamp se svou charakteristickou křupavostí.

Rozšířené vestavěné návody

Seznamte se s každým pluginem pomocí nových vestavěných návodů a tipů, detailně popisujících každý parametr a komponent.

Vylepšené procházení presetů

FX Collection 2 má tentýž intuitivní browser na presety jako V Collection, nabízející přímočaré procházení, filtrování a ukládání vašich oblíbených presetů.

200 nových presetů

Užívejte si čerstvě navržené presety pro téměř každý plugin ve sbírce, pro snadné kroucení za jízdy a nalezení zvukové magie, kterou potřebujete.

NKS připravenost

Každý plugin v FX Collection je připravený na implementaci Native Kontrol Standard pro plynulý způsob práce spolu s ostatními vašimi virtuálními nástroji a efekty.

Kompletní butikové studio ve vaší DAW

FX Collection vám dává k dispozici 22 zcela unikátních, neuvěřitelně použitelných efektů. Každý byl důkladně vybraný, modelovaný do nejmenšího detailu a vylepšený pro vaši DAW produkci.

MIX BUS

Bus FORCE

Výkonný původní paralelní procesor se 4 typickými moduly: filtr, ekvalizér, kompresor a saturace. Váš nový mixážní plugin první volby.

Comp DIODE-609

Založený na ikonickém britském stereo kompresoru a limiteru s charakteristickou křupavou odezvou – skvělý na bicí.

EQ SITRAL-295

Klasický stereo ekvalizér s mírnými muzikálními křivkami a tranzistorovým teplem, založený na klasické vysílací konzole Siemens™ 70-tých let.

MODULACE

Chorus DIMENSION-D

Jednoduchá obsluha se 4 módy nabízí nádherně jemný chorus stiskem tlačítka, doplněný teplem dokonale emulovaného BBD.

Phaser BI-TRON

Těkavý duální phaser s prosakujícím šarmem butikového kytarového pedálu, s dvěma fázovacími obvody a pokročilými volbami směrování.

Flanger BL-20

Vzácný studiový klenot, který jde okamžitě od jemné stereo šířky až po složité modulace z jiného světa.

Chorus JUN-6

Založený na klasickém chorusu Juno pro obrovskou bohatost sterea, analogové teplo a jemný pohyb stisknutím tlačítka.

Kompresory

Comp VCA-65

Naše vlastní verze klasiky 165A® od DBX®, která se proslavila svým zpracováním bicích, basových a perkusivních zvukových zdrojů.

Comp TUBE-STA

Dokonale vytvořená verze vzácného elektronkového Gates® STA-Level vysílacího kompresoru. Úžasný na přidání tepla base a vokálům.

Comp FET-76

Přesně vymodelovaný, slavný kompresor 1176 od UREI® s přidanými novými vlastnostmi. Oblíbený pro svůj rychlý attack, velkou průraznost a všestrannost.

Delaye

DELAY TAPE-201

Nejpřesnější model legendárního páskového echa 70-tých let s teplým saturovaným zvukem a rozšířenými možnostmi.

DELAY MEMORY-BRIGADE

Modelovaný podle nejslavnějšího delaye, jaký se kdy vyráběl BBD / Bucket Brigade Device. Filtrovaný, lo-fi zvuk, obrovská zpětná vazba, s dotykem současnosti.

DELAY ETERNITY

Digitální delay nové generace navržený v Arturii s obrovským modulačním potenciálem, vlastnostmi syntézy a efekty ve smyčce zpětné vazby.

Reverby

Rev PLATE-140

Žádná sbírka efektů není kompletní bez luxusního, bohatého a jemného plate. Rev PLATE-140 je matkou všech plate reverbů.

Rev INTENSITY

Můžete se ztratit ve zcela novém typu reverbu. Rev INTENSITY je originální efekt Arturie pro 21. století.

Rev SPRING-636

Obohaťte jakýkoliv zvuk vibrujícím, mlaskavým pružinovým reverbem, který zní neuvěřitelně reálně.

Preampy

1973-Pre

Založený na průkopnické práci zvukového vizionáře Ruperta Neve, Arturia 1973-Pre je klíčem k harmonicky vzrušujícímu solid-state zvuku 70-tých let.

TridA-Pre

Zlatý prach hudebního průmyslu, vzácný preamp a muzikální ekvalizér Trident® Studios dochutil nespočet nejprodávanějších hitů po více než půlstoletí.

V76-Pre

Klíč ke zvuku “bílého alba”, tento objevený elektronkový vysílací preamp německé konstrukce byl velmi oblíbený v Abbey Road.

Filtry

Mini-Filter

Ikonický, hladký ladder filtr Dr. Mooga, přesně vytvořený a updatovaný moderními vlastnostmi.

M12-Filter

Mistr komplexnosti a hloubky, legendární filtr 80-tých let Toma Oberheima na steroidech.

SEM-Filter

Jednoduchý, úžasně znějící filtr s proměnnou charakteristikou, obsahující mode blending, analogový soft-clipping a modulační matici.

Natlakujte vaši DAW

Tyto pluginy pracují se všemi předními DAW, a to současně na Windows i MacOS.

Zkoumejte, experimentujte, vyjádřete se

Efekty nejen splňují každou potřebu produkce a dávají vám ten autentický studiový zvuk. Dělají mixáž, mastering a kreativní zvukový design přístupným a radostným pro každého – nevyžadují žádné technické znalosti.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Stáhnout ASC

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

S výkonem TAE® a Phi®

Vlastní technologie nám dovoluje modelovat tyto ikonické nástroje na hlubší úrovni pro nové obzory realismu. TAE® nabízí nepřekonatelnou analogovou emulaci až na úroveň součástek, zatímco špičkový fyzikální modeling Phi® přináší akustickou rezonanci materiálů do světa virtuálních nástrojů tak, jako nikdy předtím. Posun v technice znamená posun ve zvuku.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64bit) PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
8 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.13+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
8 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

POŽADOVANÁ KONFIGURACE

VST 2.4 (64-bit), VST 3 (64-bit), AAX (64-bit s PT 11), Audio Unit (64-bit), NKS* (pouze 64-bitové DAW).

*Plná NKS kompatibilita již brzy

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • 22 softwarových efektů vytvořených pomocí fyzikálního a obvodového modelingu TAE®
  • Všechny efekty můžete použít ve vaší DAW jako VST, VST3, AU, AAX plugin
  • Moderní vlastnosti: side chaining, mid-side processing, look-ahead tracking
  • Krásné, neuvěřitelně detailní zobrazení ve vysokém rozlišení
  • Vestavěné návody pro vás, abyste z každého pluginu dostali to nejlepší
  • Skvěle znějící presety s poznámkami zvukových designérů a zvýrazněnými parametry

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.