Project Description

najděte prodejce poblíž vás

Zvukové efekty, které budete opravdu používat

26 základních pluginů pro audio produkci, které nabízejí hudebníkům a producentům inspirativní, muzikální a profesionální softwarové nástroje pro kreativní mixování, kombinující bezkonkurenční emulace vintage zařízení se současnými efekty, které mění hru.

Najděte svou zvukovou dokonalost

Rozjasněte svůj zvuk s průkopnickou kreativitou současných efektů; pozvedněte svou produkci s prémiovým zvukem špičkových studií; zdokonalte své mixy rychleji než kdykoliv předtím díky okamžité flexibilitě softwaru.

Vybíraný produkční balíček

Pouze ty nejdůležitější, nejznámější a nejinspirativnější efekty shrnuté do jediné kolekce, která splňuje všechny požadavky a neztrácí přitom své zaměření. Od časem ověřených studiových klasik až po dramatické zvukové transformace – to vše najdete právě zde.

Obarvěte váš zvuk

FX Collection 3 je víc než jen soubor pomůcek, vylepšovačů zvuku a produkčních nástrojů; jde o kreativní hudební efekty navržené tak, aby změnily každý krok ve vašem procesu, a zvýraznily barvu a charakter vašeho zvuku.

Vhodné pro profesionály

Získejte špičkový zvuk, který si váš mix zaslouží, ať už je váš styl jakýkoliv. Díky detailnímu modelování, vyvinutému DSP a řadě pokročilých funkcí přináší FX Collection 3 špičkovou kvalitu zvuku a hlubokou funkčnost vždy, když to potřebujete.

Jednoduché používání

Intuitivně navržená rozhraní, jednoduchá flexibilita softwaru, odborně vytvořené presety a užitečné návody v aplikaci usnadňují používání těchto pluginů všem, od začátečníků až po profesionály.

Co je nového v FX Collection 3

Dist TUBE-CULTURE

Rozpalte svůj mix realistickým lampovým teplem s tímto moderním klasickým zkreslením, které je ideální pro vdechnutí života a výrazné barvy do jakéhokoliv zvuku – od jemné saturace až po syčivý crunch.

více

Dist OPAMP-21

Původní kytarový pedál “go direct”, který se stal kultovní studiovou klasikou, vylepšený pro vaše virtuální studio; okamžité lampové harmonické anebo high-gain crunch. Vyberte si příchuť op-ampu.

více

Efx FRAGMENTS

Prozkoumejte poruchové koktání, zrnitou stereo atmosféru, experimentální textury a další možnosti s granulárním zpracováním nové úrovně. Rozdělte, transformujte a přestavte jakýkoliv zvuk.

více

Tape MELLO-FI

Pokropte svěžími lo-fi vibracemi jakýkoliv zvuk s tímto teplým páskovým vintage pluginem inspirovaným legendárními klávesami Mellotron. Jednoduché, přímé, ušlechtilé.

více

Oversampling

Dist OPAMP-21 i Dist TUBE-CULTURE jsou vybaveny funkcí oversamplingu, která vám umožňuje vybrat si mezi dvěma režimy upřednostňujícími buď nejvyšší kvalitu zvuku, anebo nižší využití procesoru.

Srovnání A/B

Rychle srovnávejte, kopírujte anebo přeskakujte mezi dvěma různými konfiguracemi efektu, ať už jde o existující preset anebo vaše vlastní nastavení.

Vylepšená rozhraní

Vychutnejte si zefektivněný výkon, snazší prohledávání presetů, plynulejší načítání a další funkce díky propracovaným rozhraním pro každý titul v FX Collection 3.

Mění způsob mixování

Co kdyby vás správná komprese přiměla změnit způsob, jakým jste zpívali tuto horní linku? Co kdyby to nejodvážnější zkreslení zvýraznilo skryté harmonické detaily ve vašich partech syntetizátoru? Co kdyby ten spontánní granulární experiment úplně změnil způsob, jakým jste slyšeli tu bicí smyčku?

Mixáž a mastering nemusí být jen dodatečným nápadem, sprintem do cíle anebo posledním kouskem skládačky; FX Collection 3 z něj dělá neoddělitelnou součást tvůrčího procesu jako nikdy předtím. Získejte více ze svého zvuku, plynule propojte tvorbu hudby s kreativním mixováním a zahoďte pravidla DAW – přístup mimo škatulky k vašemu zaškatulkovanému pracovnímu postupu.

Celé butikové studio ve vaší DAW

FX Collection 3 vám dává k dispozici 26 naprosto jedinečných, neuvěřitelně použitelných efektů. Chcete, aby vaše vokály zářily, kytary tancovaly, bicí duněly a vaše hlavní sběrnice zvedala střechu? Každý efekt byl pečlivě vybraný, mimořádně detailně vymodelovaný a vylepšený pro vaši produkci v DAW.

Zkreslení

Díky dynamickým zkreslením, která nabízejí celou paletu od jemné saturace až po zcela agresivní fuzz, od vintage tepla až po současný crunch, dosáhnete libovolný stupeň zrnitosti a destrukce. Ať už se jedná o běžné aplikace, jako je přidání křupavosti do kytarových a syntetizátorových skladeb, anebo použití klasické saturace na kreativní vylepšení vašich vokálních nahrávek, tato zkreslení přináší výsledky.

Předzesilovače a ekvalizéry

Sestava vyhledávaných studiových nástrojů, které jsou zodpovědné za některé z nejikoničtějších zvuků všech dob. Dodejte vokálům a melodiím hřejivost, oživte akustické a elektrické kytary, vytočte extra detaily a hloubku pro vaše bicí a perkuse. Bohaté vintage předzesilovače, přesné studiové ekvalizéry, vždy dokonalý zvuk.

Modulace a filtry

Vytvářejte, transformujte a oživujte jakýkoliv zvuk pomocí výběru vylepšených filtrů inspirovaných syntetizátory, kultovými klasickými kytarovými pedály a mimořádně vzácnými studiovými zařízeními. Přidejte bohatý analogový pohyb do svých nástrojových stop, dynamicky filtrujte nízké a vysoké frekvence, a zvýrazněte stereo hloubku svého mixu pomocí těchto vyhledávaných emulací.

Kompresory

Vyrovnejte dynamické vzestupy a pády vašeho mixu, vneste do něj jedinečné tonální charakteristiky a dodejte ucelenému mixu údernost, abyste dosáhli zvukově působivý výsledný produkt. Vaše nové nástroje, díky kterým budou bicí údernější, kytarové a klávesové stopy budou lépe sedět v mixu, a vokály získají dynamiku a přítomnost potřebnou na to, aby zanechaly dojem.

Prostory a dozvuky

Prozkoumejte propracovaný výběr kreativních textur a nástrojů k rozšíření prostoru – od zrnitých impulzů, které roztřesou realitu, až po kovové textury pružinového reverbu. Přidejte vintage atmosféru do vokálních stop, rozprašujte perkusivní textury po stereo poli, anebo vylepšete své syntetizátory a klávesy nekonečnými hlubokými dozvuky.

Echa

Od vintage lo-fi ozvěny po nekonečné modulované stereofonní delaye, od hudebních až po abstraktní, prozkoumejte, jak může správný efekt zpoždění změnit vše ve vašem mixu. Vylepšete své kytary klasickým analogovým echem, z jednoduchých syntetizátorových partů udělejte masivní textury, a vokální stopy posypte jemným prostorem a rytmickým pohybem.

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

True Analog Emulation

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologie společnosti Arturia, která přesně reprodukuje charakteristické zvukové vlastnosti analogových syntetizátorů. Rekonstruuje vlastnosti analogových oscilátorů v úžasných detailech, transparentnosti a čistotě, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému klasickému nástroji jeho jedinečný zvuk. Soft clipping dodává ještě větší razanci a přítomnost.

více

Fyzikální modelování

Ne všechny klávesové legendy používají obvody a analogové součástky. Na reprodukci neuvěřitelných akustických a elektroakustických nástrojů, které najdete ve V Collection, použila Arturia nejmodernější technologii fyzikálního modelování. Na analýzu toho, jak každý nástroj vytváří svůj jedinečný zvuk, naši inženýři používají pokročilé matematické algoritmy, které obnovují každý aspekt originálu.

více

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
2 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • 26 softwarových efektů zahrnujících zkreslení, kompresi, filtraci, mix bus, delay, reverb, modulaci a předzesilovače
  • Vintage efekty modernizované současnými funkcemi, jako je side-chaining, mid-side processing, envelope followers, look-ahead tracking a další
  • Originální kreativní efekty pro moderní, experimentální zvukový design
  • Krásná rozhraní s vysokým rozlišením 4K
  • Stovky odborně vytvořených presetů s poznámkami zvukového designéra a zvýrazněnými parametry
  • Každý efekt lze použít ve vaší DAW jako plug-in VST, VST3, AU, AAX, anebo samostatně
  • Výukové programy v aplikaci, které vám pomůžou získat co nejvíce z každého plug-inu
  • Připravené k použití s NKS
  • Kompatibilní s Apple M1

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.