Project Description

najděte prodejce poblíž vás

Najděte svou zvukovou dokonalost

Kurátorský výběr 30 kreativních zvukových efektů pro moderní hudební tvůrce, od vylepšených emulací ikonických studiových nástrojů až po moderní a experimentální efektové pluginy pro inspirativní hudební produkci a tvorbu.

Celé butikové studio ve vaší DAW

Pozvedněte svou produkci díky špičkovému studiovému zvuku; nasměrujte své projekty vzrušujícími a neočekávanými směry s volně plynoucími zvukovými experimenty; mixujte rychleji než kdykoliv předtím díky flexibilitě a dostupnosti pluginů nové úrovně.

Kurátorská kolekce

Jen ty nejdůležitější, nejikoničtější a nejinspirativnější efekty, od studiové klasiky až po dramatické transformační efekty, destilované do jediné kolekce, která zaškrtne každou položku, aniž by ztratila zaměření.

Vybarvěte svůj zvuk

Více než nástroje, zvukové vylepšovače a produkční nástroje; toto jsou kreativní hudební efekty navržené tak, aby změnily každý krok ve vašem procesu, a zvýraznily barvu a charakter vašeho zvuku.

Vhodné pro profesionály

Ať už je váš styl jakýkoliv, vychutnejte si špičkový zvuk, který si zasloužíte, a pokročilé funkce, které potřebujete díky přesnému modelování, špičkovému DSP inženýrství a řadě profesionálních funkcí.

Jednoduché používání pluginů

Intuitivně navržená rozhraní, více než 1000 odborně vytvořených presetů, užitečné výukové programy v aplikaci a vylepšené funkce přístupnosti usnadňující používání těchto pluginů každému, od začátečníka až po profesionála.

Co je nového v FX Collection 4

Rev LX-24

Vylepšená verze retro boxu, který definoval reverb 80. let; čeká na vás reálně vnímaný prostor, atmosféra hloubky jeskyně a jemně jiskřivé textury.

více

Dist COLDFIRE

Efekt zkreslení se dvěma enginy, který několika kliknutími přejde od bohaté lampové saturace k nespoutané zvukové destrukci.

více

Rotary CLS-222

Přejděte od hedvábně hladkých stereofonních vírů k rotujícím synchronizovaným patternům s modernizovaným provedením klasického emulátoru rotačního reproduktoru Leslie.

více

Filtr MS-20

Napumpujte do svých mixů destruktivní crunch a řvoucí stereo filtrové přechody s tímto nechvalně abrazivním modulem filtru a zkreslení KORG.

více

Upgrady pluginů

Několik efektů bylo vylepšeno, od přidání různých kvalit převzorkování až po 40 nových presetů a aktualizované modulační pracoviště pro Efx FRAGMENTS.

Změna velikosti

V souladu s V Collection je nyní možné měnit velikost všech pluginů v FX Collection jednoduchým kliknutím a potažením rohu rozhraní.

Přístupnost

FX Collection 4 zavádí stejné funkce převodu textu na řeč jako ve V Collection, které umožňují bezproblémovou práci při produkci pro zrakově postižené producenty.

Kompatibilita

Každý efekt v FX Collection nyní podporuje NKS VST3 a Mac M1 AAX.

Mění způsob mixování

Co když ducked reverb změní způsob, jakým jste zpívali tento refrén? Co kdyby to nejodvážnější zkreslení zvýraznilo skryté harmonické detaily ve vašich syntetizátorových partech? Co kdyby ten spontánní granulární experiment zcela změnil způsob, jakým jste slyšeli tu bicí smyčku?

Od komprese přes delay, modulaci až po zkreslení – zahoďte pravidla DAW a udělejte z mixování a masteringu nedílnou součást svého tvůrčího procesu jako nikdy předtím.

Hotové presety pro mixování, mastering a další

Pomocí více než 1000 presetů naleznete jemné vylepšení, změnu mixu anebo destruktivní zvuk, který potřebujete, několika kliknutími. Filtrujte podle stylu anebo typu efektu, a uložte si oblíbené, abyste si je mohli později okamžitě vyvolat – je to tak jednoduché.

Objevte příklady řetězců efektů, které používají pouze presety z knihovny FX Collection 4:

zvukové ukázky

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

True Analog Emulation

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologie společnosti Arturia, která přesně reprodukuje charakteristické zvukové vlastnosti analogových syntetizátorů. Rekonstruuje vlastnosti analogových oscilátorů v úžasných detailech, transparentnosti a čistotě, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému klasickému nástroji jeho jedinečný zvuk. Soft clipping dodává ještě větší razanci a přítomnost.

více

Fyzikální modelování

Ne všechny klávesové legendy používají obvody a analogové součástky. Na reprodukci neuvěřitelných akustických a elektroakustických nástrojů, které najdete ve V Collection, použila Arturia nejmodernější technologii fyzikálního modelování. Na analýzu toho, jak každý nástroj vytváří svůj jedinečný zvuk, naši inženýři používají pokročilé matematické algoritmy, které obnovují každý aspekt originálu.

více

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • 30 softwarových efektů zahrnujících zkreslení, kompresi, filtrování, mix bus, delay, reverb, modulaci a předzesilovače

  • Vintage efekty modernizované současnými funkcemi, jako je side-chaining, mid-side processing, envelope followers, look-ahead tracking a další
  • Originální kreativní efekty pro moderní, experimentální zvukový design
  • Krásná rozhraní s vysokým rozlišením 4K
  • Stovky odborně vytvořených presetů s poznámkami zvukového designéra a zvýrazněnými parametry
  • Každý efekt lze použít ve vaší DAW jako plug-in VST, VST3, AU anebo AAX
  • Výukové programy v aplikaci, které vám pomohou vytěžit z každého pluginu maximum
  • Připravené k použití s NKS
  • Kompatibilní s procesory Apple Silicon

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
6 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou v systému Windows podporovány

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
6 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.