Project Description

FX Collection 5

Referenční efekty pro hudební tvůrce

Výběr 34 studiových nástrojů pro mixování a kreativních produkčních efektů, od autentických analogových emulací až po inovativní moderní pluginy – navržené tak, aby vám pomohly objevit váš jedinečný zvuk a učinit jej působivým.

najděte prodejce poblíž vás

Zlepšovat, formovat, tvořit

FX Collection 5 nabízí bezkonkurenční škálu odborně vymodelovaných externích zařízení a moderních efektů pro vylepšení vašeho zvuku, jeho umístění do mixu a přeměnu na něco zcela nového – od vintage zvukového zabarvení až po inovativní zvukové textury.

Od klasického po moderní zvukové zpracování

Základní, ikonické a inspirativní efekty vhodné pro každý hudební styl, od nejvyhledávanějších studiových klasik až po transformativní tvarování zvuku – destilované do jediné kolekce, která pokrývá všechny základy produkce a potřeby mixáže.

Od studiové mixáže po kreativní produkci

Stejná míra precizního mixážního souboru nástrojů a transformačního balíčku pro zpracování zvuku: FX Collection 5 obsahuje mnohostrannou škálu pluginů, které vám umožní přejít od pokročilého vylepšení až po nalezení vašeho jedinečného zvuku.

Intuitivně navržený s moderními vylepšeními

Umělecká rovnováha mezi snadným používáním, vizuální přitažlivostí a hlubokým přizpůsobením efektů: FX Collection 5 umožňuje dosáhnout okamžitých výsledků, anebo vytvářet a ukládat vlastní patche s bezproblémovým uživatelským prostředím pro začátečníky i pokročilé.

Postavené na pokročilých technologiích modelování

Kombinace nejmodernějšího digitálního zpracování signálu s desetiletou zkušeností s rekonstrukcí tepla a charakteru analogových zařízení v digitální doméně – FX Collection 5 přináší bezkonkurenční zvukovou přesnost v celém rozsahu.

Co je nového
v FX Collection 5

Studiové nářadí pro mixování

Přilepte nástroje do mixu, dodejte jim prostor a zajistěte konzistenci, čistotu a údernost. Tyto pluginy pomáhají vyzvednout to nejlepší ze zvuku a dosáhnout vybroušeného výsledku.

Bus EXCITER-104

Bus EXCITER-104 představuje klasický enhancer zvukového signálu. Díky architektuře dvou modulů, jednoduchému pracovnímu postupu a autentickému designu posilněte své kopáky, dodejte vokálům přítomnost a oživte svůj mix.

více

Bus PEAK

Bus PEAK je efekt limitéru, který kombinuje funkce Tone Control, Clipper a Limiter spolu s komplexním měřením – dodejte svému mixu finální leštění a zajistěte optimální hlasitost při zachovaní detailů.

více

Co je nového
v FX Collection 5

Kreativní produkční nástroje

Změňte barvu zvuku a dodejte mu texturu, charakter a pohyb. Tyto nástroje vám umožní přetvářet a transformovat váš zvuk s okamžitým uspokojením.

Efx MOTIONS

Efx MOTIONS je softwarový efekt spojující hudební pohyb a kreativní zvukové moduly do výkonného efektového pluginu, dodá vaší hudbě dynamiku, rozmanitost a čisté zvukové vzrušení, které si zaslouží.

více

Efx REFRACT

Efx REFRACT je stereofonní multiefekt, jehož jádrem je všestrannost. Kombinuje zpracování založené na unisonu s různými sekundárními efekty a možnostmi modulace. Bez námahy obohatí, otexturuje a transformuje jakýkoliv zvuk, od experimentálních zkreslení až po rozladěné harmonické.

více

Studiové a produkční nástroje

FX Collection 5, která ztělesňuje odborné znalosti Arturie v oblasti digitálního zpracování signálu a analogového modelování, překlenuje propast mezi technickým, kreativním, klasickým a současným zpracováním zvuku.

Nástroje pro míchání ve studiu:

Vylepšete svůj zvuk

Nástroje pro kreativní produkci:

Přetvářejte svůj zvuk

Expozice efektového řetězce

S více než 1400 presety naleznete na několik kliknutí jemné vylepšení, změnu mixu anebo vynalézavý přechod, který potřebujete. Filtrujte podle stylu a uložte si oblíbené patche pro okamžité vyvolání.

Objevte příklady efektových řetězců využívajících pouze presety z knihovny FX Collection 5:

Nástroje pro míchání ve studiu:

Vylepšete svůj zvuk

Nástroje pro kreativní produkci:

Přetvářejte svůj zvuk

Jednoduché zpracování efektů

FX Collection 5 je určená pro začátečníky i profesionály, a nabízí okamžité výsledky s více než 1400 presety, jakož i možnosti hloubkového přizpůsobení a zvukového vylepšení.

Jednoduché nastavení

Tyto efekty jsou navržené tak, aby bez problémů fungovaly se všemi hlavními digitálními zvukovými pracovními stanicemi (DAW). S ohledem na jednoduchost nabízí známé ovládací prvky, parametry a algoritmy, díky kterým můžete začít pracovat během několika vteřin.

Nízká latence pro živé hraní

Pro vokalisty, klávesisty, kytaristy anebo multiinstrumentální interprety nabízí FX Collection 5 efekty s nízkou latencí procesoru, které dokonale fungují při změně zvuku živě. Vytvořte si vlastní klávesové mapování pro ovládání oblíbených efektů a posuňte svůj zvuk na novou úroveň.

Pro producenty a inženýry

FX Collection 5 vyhovuje všem odborným znalostem a aplikacím v oblasti zvuku. Ať už potřebujete referenční nástroje na last-minute vylepšení ve studiu, anebo jste producent v ložnici a chcete ozvláštnit svůj mix – nechte svůj zvuk vyniknout se všemi potřebnými efekty.

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

True Analog Emulation

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologie společnosti Arturia, která přesně reprodukuje charakteristické zvukové vlastnosti analogových syntetizátorů. Rekonstruuje vlastnosti analogových oscilátorů v úžasných detailech, transparentnosti a čistotě, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému klasickému nástroji jeho jedinečný zvuk. Soft clipping dodává ještě větší razanci a přítomnost.

více

Fyzikální modelování

Ne všechny klávesové legendy používají obvody a analogové součástky. Na reprodukci neuvěřitelných akustických a elektroakustických nástrojů, které najdete ve V Collection, použila Arturia nejmodernější technologii fyzikálního modelování. Na analýzu toho, jak každý nástroj vytváří svůj jedinečný zvuk, naši inženýři používají pokročilé matematické algoritmy, které obnovují každý aspekt originálu.

více

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • 34 softwarových efektů zahrnujících zkreslení, kompresi, filtrování, mix bus, delay, reverb, modulaci, kreativní efekty a předzesilovače

  • Vintage efekty modernizované současnými funkcemi, jako je side-chaining, mid-side processing, envelope followers, look-ahead tracking a další
  • Originální kreativní efekty pro moderní, experimentální zvukový design
  • Krásná rozhraní s vysokým rozlišením 4K
  • Více než 1400 odborně vytvořených presetů s poznámkami zvukového designéra a zvýrazněnými parametry
  • Každý efekt lze použít ve vaší DAW jako plug-in VST, VST3, AU anebo AAX
  • Výukové programy v aplikaci, které vám pomohou vytěžit z každého pluginu maximum
  • Připravené k použití s NKS
  • Kompatibilní s procesory Apple Silicon

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
8 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou v systému Windows podporovány

: Mac OS 11+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
8 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.