Project Description

Objevte kreativitu

KeyLab Essential je intuitivní, výkonný, pečlivě zhotovený klávesový kontroler, který snadno ovládnete, se vším, co potřebujete na vyjádření vašich hudebních nápadů, ovládání vašeho studia a hraní tak, jak jste o tom vždy snili.

najděte prodejce poblíž vás
více

Tvorba hudby v digitálním světě bývá někdy tak trochu výzva. Mnohokrát odvádí pozornost, mnoho nových věcí je potřeba se naučit. KeyLab Essential vám pomůže zaměřit se na to, co je důležité…

Hudba je srdcem tohoto kontroleru. Každý aspekt v KeyLab Essential byl důkladně vybraný tak, aby vám dal nejlepší možný zážitek při tvorbě a vystupovaní. Od citlivé klaviatury až po inteligentně přiřazené knoby a fadery, vždy budete mít pocit, jako by se všechno, čeho se dotknete, proměnilo ve zlato. KeyLab Essential vám umožní pohybovat se mezi vašimi stopami s lehkostí vánku díky speciálnímu DAW řídícímu centru, a procházení vašich presetů se stane vzrušujícím, inspirativním zážitkem.

KeyLab Essential vám pomůže zůstat zaměřený na cíl. Méně používejte klávesnici s myší a více času věnujte tvorbě, vystupování a hraní.

Tvořte hudbu – vlastním stylem

Nikdy jste nebyli fanouškem rýpání se v menu a bolela vás hlava z nastavování? My stejně. Proto jsme vytvořili KeyLab Essential: abychom zjednodušili technické záležitosti tak, jak jen je to možné.

Je snadné ztratit koncentraci a nechať utéct inspiraci, pokud trávíte hodiny nudnými úkony. KeyLab Essential je výsledkem důkladného výzkumu zaměřeného na zjednodušení vašeho kreativního procesu, čímž vám dá více času na vaše hudební sebevyjádření. Pokud máte na stole KeyLab Essential s jeho komplexním setem hudebního softwaru nainstalovaným ve vašem počítači, jediným krokem, který je potřeba udělat, abyste začali experimentovat, skládat a nahrávat, je sednout si za něj.

Pokud jednou zažijete kreativní způsob práce s KeyLab Essential, budete se divit, jak jste doposud mohli dělat hudbu bez něho.

Naladění na vaše studio

Zaměřený na maximální kompatibilitu, KeyLab Essential vám poskytuje skutečné ovládání vašeho digitálního světa, hladce integrované s vašimi virtuálními nástroji a DAW softwarem.

KeyLab Essential je vybavený šikovnými ovladači, které vám pomohou svižně zvládat každodenní práci ve vašem nahrávacím softwaru. Přehrávejte vaše stopy, přetáčejte dopředu a dozadu, ukládejte, přepínejte váš metronom a hraní ve smyčce, nahrávejte a vstupujte do střihu za jízdy. Tyto funkce udrží vaše ruce na kontroleru a vaši mysl při hudbě. KeyLab Essential nabízí nejen vrcholnou integraci s Analog Lab, ale je i univerzálním MIDI kontrolerem kompatibilním s jakýmikoliv nástroji anebo softwarem dalších výrobců. KeyLab Essential také přichází s Ableton Live Lite, takže můžete začít nahrávat, editovat a vydávat vaši hudbu pomocí jedné z nejrozšířenějších hudebních platforem na planetě.

Ať už jste úplný začátečník ve světě nahrávání, anebo zkušený profesionál v plném nasazení, KeyLab Essential má potenciál udělat revoluci ve vašem kreativním procesu.

Svět zvuku

KeyLab Essential přichází s několika úžasnými softwarovými nástroji, takže dostanete hotové klávesové produkční studio.

Ať už chcete pálivý synth lead anebo éterickou smyčcovou plochu, vintage pianino anebo komplexní, animovanou atmosféru, KeyLab Essential vám dá všechno, co potřebujete k vystupování a nahrávání. Jsou tam všechny ingredience koktejlu připravené na mixování vaším vlastním stylem.

Vaše vlastní sbírka vintage kláves.

Analog Lab vám poskytne přístup k tisícům nejlepších zvuků z naší oceňované V Collection, a je úžasným představením celého našeho katalogu nástrojů. Obsahuje 17 ikonických nástrojů včetně analogových syntetizátorů, revolučních digitálních pracovních stanic, varhan, string machines a pian, všechny věrně znovuvytvořené vlastní technologií Arturie True Analog Emulation®.

Uvedení do jedné z nejintuitivnějších produkčních platforem.

Noví uživatelé, jakož i ostřílení profesionálové pracují rádi s Ableton Live Lite. Velmi rychle dokážete vyprodukovat tracky profesionální kvality díky inovativnímu dvojitému pracovnímu rozhraní, funkcím time stretching a pitch shifting, a také množství studiových efektů.

Základní nástroj zvukové palety každého skladatele.

Piana Steinway se nacházejí pouze v těch nejlepších koncertních sálech a nahrávacích studiích. Díky KeyLab Essential můžete mít jedno ve svém obýváku. UVI Grand Piano Model D vám dá pod prsty zvuk slavného koncertního křídla Steinway Model D, krásně detailně nasamplovaný a připravený na hraní.

KeyLab Essential má přibalený software, který bude inspirovat vaši kreativitu a odemkne váš hudební potenciál.

Prezenční listina funkcí!

KeyLab Essential shromažďuje jeden po druhém všechny prvky potřebné na ovládání vašeho studia.

1. Ovladače hry

Ohýbejte tóny, modulujte zvuky a transponujte klaviaturu po půltónech anebo celých oktávách.

2. Hraní akordů

Rychle vytvořte plné aranžmá s inteligentní funkcí hraní akordů.

3. Výběr MIDI kanálu

Rychle změňte MIDI kanály určenými ovladači.

4. Pady na hraní

Dynamické podsvícené pady s dvojí funkcí vám také umožní výběr vašeho oblíbeného mapování.

5. Ovládací centrum DAW

Ovládejte váš nahrávací software přes protokol MCU/HUI.

6. Ovládání displeje a Analog Lab

V případě potřeby si přečtěte ty správné informace na dvouřádkovém LCD displeji a procházejte presety v Analog Lab přímo na vaší klaviatuře.

7. Předmapované knoby a fadery

Nastavte panorama a hlasitost stop ve vaší DAW, a základní parametry virtuálních nástrojů Arturia.

8. 61-notová klaviatura

Pevné, dynamicky citlivé klávesy zachytí každý odstín vaší hry.

9. MIDI výstup

Ovládejte jakékoliv MIDI kompatibilní syntetizátory, přídavné a modulární zařízení.

10. Vstup pro sustain pedál

Zdůrazněte expresivnost vaší hry na klávesy pedálem sustain. Polarita se dá otočit tak, aby vyhovovala všem typům pedálů.

11. USB konektivita

Napájený z USB, bez potřeby instalovat ovladače.

12. Volitelné napájení adaptérem

Napájejte KeyLab Essential bez připojení k počítači.

Galerie

Hlavní vlastnosti

 • Specifikace softwaru:
  • Včetně Analog Lab s 6000 syntetizátorovými zvuky
  • Včetně Ableton Live Lite
  • Včetně UVI Grand Piano model D
 • Specifikace hardwaru:
  • 61 dynamických kláves
  • Ovladače: 1 klikatelný enkodér, 9 enkodérů, 9 faderů s délkou 30 mm, 6 transportních tlačítek, 4 ovládací tlačítka, 1 modulační kolečko, 1 kolečko pitch bend, 8 dynamicky a tlakově citlivých padů
  • Konektivita: MIDI výstup, USB, Sustain pedál
  • Funguje jako univerzální MIDI kontroler
  • Dvouřádkový LCD displej
  • Kompatibilita ovládání MCU/HUI
  • Mód hraní akordů
 • Dokonalá integrace s Analog Lab:
  • Výběr zvuků, procházení presetů, přepínání partů, přiřaditelné ovladače.
  • Funguje samostatně anebo jako plug-in: VST, VST3, AU, AAX.
  • Přes 6000 presetových zvuků technologie TAE® z oceňované V Collection od Arturie
 • Ableton Live Lite – nahrávání, vrstvení a editace vašich zvuků až po vytvoření hotové skladby
 • UVI Grand Piano Model D – softwarové samplované klasické křídlo Steinway.
 • Kompatibilní se všemi hlavními Digital Audio Workstations: Pro Tools, Logic Pro X, FL Studio, Bitwig, Cubase, Ableton Live, Digital Performer, Studio One *

* Všechny názvy produktů, ochranných známek a registrovaných ochranných známek jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Ocenění