Project Description

Objevte kreativitu

KeyLab Essential je intuitivní, výkonný, pečlivě zhotovený klávesový kontroler, který snadno ovládnete, se vším, co potřebujete na vyjádření vašich hudebních nápadů, ovládání vašeho studia a hraní tak, jak jste o tom vždy snili.

najděte prodejce poblíž vás
více

Tvorba hudby v digitálním světě bývá někdy tak trochu výzva. Mnohokrát odvádí pozornost, mnoho nových věcí je potřeba se naučit. KeyLab Essential vám pomůže zaměřit se na to, co je důležité…

8 padů, 9 otočných ovladačů, 9 faderů a expresivní klaviatura – nejen to, ale mnohem, mnohem víc. Hudba je srdcem tohoto kontroleru. Každý aspekt v KeyLab Essential byl důkladně vybraný tak, aby vám dal nejlepší možný zážitek při tvorbě a vystupovaní. KeyLab Essential vám umožní pohybovat se mezi vašimi stopami s lehkostí vánku díky speciálnímu DAW řídícímu centru, a procházení vašich presetů se stane vzrušujícím, inspirativním zážitkem.

Méně používejte klávesnici s myší a více času věnujte tvorbě, vystupování a hraní.

Tvořte hudbu – vlastním stylem

Ztrácíte se v bludišti menu a nastavení? Všichni jsme tam byli. Proto jsme vytvořili KeyLab Essential: abychom udělali technické zařízení tak jednoduché, jak se jen dá.

Vše je hned na dosah, od ovladačů transportu DAW po klaviaturu plného rozsahu – dláždí vám cestu hravé hudební tvorby, ať je váš styl jakýkoliv. A když se KeyLab Essential spáruje s přiloženým softwarem Analog Lab, stane se z něj úplně nové zvíře. Každý jeden z tisíců presetů je inteligentně namapovaný na fadery, knoby a pady vašeho KeyLabu, aby vám dal okamžitý, inspirativní přístup k některým z  nejikoničtějších, legendárních klávesových zvuků, jaké jste kdy slyšeli.

Pokud začnete používat KeyLab Essential, budete se divit, jak jste doposud mohli dělat hudbu bez něho.

Svět zvuku

KeyLab Essential přichází s Analog Lab, vícekrát oceněným softwarovým souborem, který vám dá přístup k tisícům neuvěřitelných syntetizátorových a klávesových zvuků.

Ze zdrojů každého nástroje obsaženého v Arturia V Collection, jakoby vám Analog Lab dával klíče k vašemu vlastnímu klávesovému muzeu, nabitému ikonickými analogovými mono syntetizátory, proslulými a exotickými piany, klasickými varhanami, digitálními pracovními stanicemi a mnoha dalšími. Každý z tisíců presetů byl ukovaný některým z nejlepších světových zvukových designérů, a zařazený do šikovného, na tagech založeného archivu. Nalezení dokonalého zvuku pro vaši skladbu nebylo nikdy snazší. KeyLab Essential má ikonické klávesové zvuky, které potřebujete, abyste posunuli vaši hudbu na novou úroveň. Analog Lab vám dává VIP přístup k nejvyhledávanějším klávesám, jaké byly kdy vytvořené a znovu přivedené k životu vlastní technologií Arturie True Analog Emulation™.

Ať už hledáte spalující syntetický sólový zvuk anebo éterickou smyčcovou plochu, vintage pianino anebo komplexní, pohyblivou zvukovou krajinu, KeyLab Essential vám dá vše, co potřebujete, a ještě víc.

Naladění na vaše studio

Zaměřený na maximální kompatibilitu, KeyLab Essential vám poskytuje skutečné ovládání vašeho digitálního světa, hladce integrované s vašimi virtuálními nástroji a DAW softwarem.

KeyLab Essential je vybavený šikovnými ovladači, které vám pomohou svižně zvládat každodenní práci ve vašem nahrávacím softwaru. Přehrávejte vaše stopy, přetáčejte dopředu a dozadu, ukládejte, přepínejte váš metronom a hraní ve smyčce, nahrávejte a vstupujte do střihu za jízdy. Tyto funkce udrží vaše ruce na kontroleru a vaši mysl při hudbě. KeyLab Essential nabízí nejen vrcholnou integraci s Analog Lab, ale je i univerzálním MIDI kontrolerem kompatibilním s jakýmikoliv nástroji anebo softwarem dalších výrobců. KeyLab Essential také přichází s Ableton Live Lite, takže můžete začít nahrávat, editovat a vydávat vaši hudbu pomocí jedné z nejrozšířenějších hudebních platforem na planetě.

Ať už jste úplný začátečník ve světě nahrávání, anebo zkušený profesionál v plném nasazení, KeyLab Essential má potenciál udělat revoluci ve vašem kreativním procesu.

VŠE JE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

Strávili jsme roky tím, že jsme poslouchali hudebníky, jako jste vy, abychom zjistili, ke kterým vlastnostem a funkcím potřebujete mít okamžitý přístup, a zkoumali jsme ty nejlepší způsoby, abychom vám dali ten nejhladší zážitek z kontroleru. Každý komponent, funkce a designový prvek byl důkladně zvážený pro tak zábavný a bezbariérový proces tvoření hudby, jak je to jen možné.

1. Pady na hraní

Dynamické podsvícené pady s dvojí funkcí vám také umožní výběr vašeho oblíbeného mapování.

2. Ovládací centrum DAW

Ovládejte váš nahrávací software přes protokol MCU/HUI.

3. Intuitivní browser

V případě potřeby si přečtěte ty správné informace na dvouřádkovém LCD displeji a procházejte presety v Analog Lab přímo na vaší klaviatuře.

4. Výběr MIDI kanálu

Rychle změňte MIDI kanály určenými ovladači.

5. Hraní akordů

Rychle vytvořte plné aranžmá s inteligentní funkcí hraní akordů.

6. Ovladače hry

Ohýbejte tóny, modulujte zvuky a transponujte klaviaturu po půltónech anebo celých oktávách.

7. 88-notová klaviatura s aftertouch

Pevné, dynamicky citlivé klávesy zachytí každý odstín vaší hry.

8. Předmapované knoby a fadery

Nastavte panorama a hlasitost stop ve vaší DAW, a základní parametry virtuálních nástrojů Arturia.

9. MIDI výstup

Ovládejte jakékoliv MIDI kompatibilní syntetizátory, přídavné a modulární zařízení.

10. Vstup pro sustain pedál

Zdůrazněte expresivnost vaší hry na klávesy pedálem sustain. Polarita se dá otočit tak, aby vyhovovala všem typům pedálů.

11. USB konektivita

Napájený z USB, bez potřeby instalovat ovladače.

12. Volitelné napájení adaptérem

Napájejte KeyLab Essential bez připojení k počítači.

KeyLab Essential je jednoduchý a zároveň velmi efektivní, startoviště do vzrušujícího světa hraní a hudební produkce pro začátečníky, a výkonné, ergonomické řešení, na které se zkušení uživatelé mohou vždy spolehnout.

Galerie

Technické informace

Analog Lab

 • Windows 7.1 (SP1)  nebo novější (64 bit),
  64-bit Intel® Core™ nebo AMD multi-core procesor (doporučený i5 procesor nebo rychlejší) se 4 GB RAM (8 GB+ doporučených)
  1 GB volného místa na harddisku

 • OS X 10.10 nebo novější (64 bit),
  64-bit Intel® Core™ nebo AMD multi-core procesor (doporučený i5 procesor nebo rychlejší) se 4 GB RAM (8 GB+ doporučených)
  1 GB volného místa na harddisku

Funguje samostatně, jako VST 2.4 (32-bit a 64-bit), VST 3 (32-bit a 64-bit), AAX (32-bit s PT 10.3.8, 64-bit s PT 11), Audio Unit (32-bit a 64-bit).

Software je chráněný přes Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

Ableton Live Lite

 • Win 7 (SP1) nebo novější (64 bit),
  64-bit Intel® Core™ nebo AMD multi-core procesor (doporučený i5 procesor nebo rychlejší) se 4 GB RAM (8 GB+ doporučených)
  3 GB volného místa na hard disku
  Rychlé internetové připojení na instalaci

 • OS X 10.11.6 nebo novější (64 bit),
  64-bit Intel® Core™ nebo AMD multi-core procesor (doporučený i5 procesor nebo rychlejší) se 4 GB RAM (8 GB+ doporučených)
  3 GB volného místa na hard disku
  Rychlé internetové připojení na instalaci

UVI Model D

 • Windows 8 nebo novější (64 bit),
  64-bit Intel® Core™ nebo AMD multi-core procesor (doporučený i5 procesor nebo rychlejší) se 4 GB RAM (8 GB+ doporučených)
  1 GB volného místa na hard disku
  Rychlé internetové připojení na instalaci

 • OS X 10.9 nebo novější (64 bit),
  64-bit Intel® Core™ nebo AMD multi-core procesor (doporučený i5 procesor nebo rychlejší) se 4 GB RAM (8 GB+ doporučených)
  1 GB volného místa na hard disku
  Rychlé internetové připojení na instalaci

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit.

Účet iLok ZDARMA – není zapotřebí iLok klíč, pouze účet zdarma a internetové připojení pro aktivaci licence.

Rozměry a hmotnost

 • Rozměry nástroje: 1260 x 262 x 64 mm
 • Hmotnost nástroje: 8.5 kg

Hlavní vlastnosti

 • Specifikace softwaru:
  • Včetně Analog Lab s 6500+ syntetizátorovými zvuky
  • Včetně Ableton Live Lite
  • Včetně UVI Grand Piano model D
 • Specifikace hardwaru:
  • 88 dynamických kláves
  • Ovladače: 1 klikatelný enkodér, 9 enkodérů, 9 faderů s délkou 30 mm, 6 transportních tlačítek, 4 ovládací tlačítka, 1 modulační kolečko, 1 kolečko pitch bend, 8 dynamicky a tlakově citlivých padů
  • Konektivita: MIDI výstup, USB, Sustain pedál
  • Funguje jako univerzální MIDI kontroler
  • Dvouřádkový LCD displej
  • Kompatibilita ovládání MCU/HUI
  • Mód hraní akordů
 • Dokonalá integrace s Analog Lab:
  • Výběr zvuků, procházení presetů, přepínání partů, přiřaditelné ovladače.
  • Funguje samostatně anebo jako plug-in: VST, VST3, AU, AAX.
  • Přes 6500 presetových zvuků technologie TAE® a Phi® z oceňované V Collection od Arturie
 • Ableton Live 10 Lite – nahrávání, vrstvení a editace vašich zvuků až po vytvoření hotové skladby
 • UVI Model D – softwarové samplované klasické křídlo Steinway.
 • Kompatibilní se všemi hlavními Digital Audio Workstations: Pro Tools, Logic Pro X, FL Studio, Bitwig, Cubase, Ableton Live, Digital Performer, Studio One *

* Všechny názvy produktů, ochranných známek a registrovaných ochranných známek jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.