Project Description

Univerzální MIDI kontroler

najděte prodejce poblíž vás

Základy tvorby hudby

Ať už jste začínající producent, zkušený hudební tvůrce, anebo kdokoli mezi nimi, odemkněte svůj plný tvůrčí potenciál s MIDI kontrolerem, který odstraňuje všechny bariéry mezi vámi, vaší DAW a dokonalým zvukem.

Najděte radost z pracovního postupu

Najděte správný zvuk rychleji než kdykoliv předtím. Přizpůsobte si mix v reálném čase. Dokončete skladbu s lehkostí. Tvorba hudby by neměla být jako práce; KeyLab Essential odstraňuje překážky a vrací radost do vašeho pracovního procesu.

Vylepšená DAW

Vaše oblíbené syntetizátorové zvuky, DAW transport a mixážní pult v jednom. Vychutnejte si ovládání zvuků a DAW projektů na nové úrovni, bezproblémovou komunikaci s Analog Lab a balíček profesionálního kreativního softwaru, který váš zvuk ještě více posílí.

Rychlá inspirace novými nápady

KeyLab Essential vám nepomáhá jen hrát a pohybovat se ve vašich projektech – je také vytvořen tak, aby inspiroval. Přivolejte si chytlavé melodie, zajímavé rytmy a pohyblivé akordové sekvence pomocí řady kreativních funkcí a zjistěte, kam mohou posunout váš zvuk.

Ten pocit kvality

Chcete mít pocit prémiového nástroje, flexibilitu špičkového kontroleru a jednoduchost ovládání kláves pro začátečníky. Citlivé ovládací prvky KeyLabu Essential, hybridní klaviatura s pocitem syntetizátoru a inteligentní rozložení vám to vše poskytne na dosah ruky.

Klíč k tvořivosti

Ať už se rozhodnete tvořit hudbu jakkoliv, KeyLab Essential má všechny kreativní odpovědi – ještě předtím, než vás napadnou otázky. Tento kontroler se hodí přímo do vaší sestavy a stane se rozšířením vaší kreativní identity.

Ovládání jakékoliv DAW

Vychutnejte si připojení plug-and-play a namapované ovládací prvky s DAW dle vašeho výběru. KeyLab Essential není vybaven jen známou kompatibilitou MCU a HUI, ale má i vlastní skripty pro hlavní DAW, které nabízejí integraci na vyšší úrovni.

Přizpůsobte si svůj pracovní postup

KeyLab Essential se snadno přizpůsobí vašim kreativním potřebám; vyvoláte si své oblíbené „liked“ presety z Analog Lab, budete se pohybovat po vlastních playlistech, aktivujete uživatelské programy pro vlastní ovládací přiřazení a mnoho dalšího.

V jednotě s Analog Lab

Proměňte Analog Lab na hardwarový syntetizátor a sáhněte si na svůj zvuk díky bezproblémově namapovaným ovládacím prvkům KeyLabu Essential. Upravujte zvukové parametry, přizpůsobujte efekty a procházejte presety, aniž byste se museli dotknout počítače.

Veškerý software a zvuky, které potřebujete pro tvorbu hudby

Jaký software a zvuky získáte s KeyLabem Essential mk3? Od plné kopie Analog Lab až po knihovnu s více než 4 miliony samplů, jste plně vybaveni pro jakoukoliv hudbu, kterou chcete tvořit.

Tisíce presetů syntetizátorů a kláves

Knihovna nejlepších basů, nejtučnějších syntetizátorů, nejplynulejších orchestrálních zvuků a dalších od vintage až po moderní, postavená na V Collection, Augmented sérii a Pigments.

Software pro nahrávání hudby

Nahrávejte, vystupujte a produkujte cokoliv s úvodem do jedné z nejžhavějších DAW v byznysu, včetně presetů nástrojů, bicích, efektů, MIDI klipů a dalších.

Nadčasové koncertní křídlo

Epický pódiový charakter klavíru Steinway, pravděpodobně nejikoničtějšího klavíru všech dob, podrobně nasamplovaný, aby oživil vaši produkci.

Intimní pianino

Vychutnejte si veselý vintage zvuk stoletého klavíru, který je nahraný tak, aby vašemu mixu dodal šarm a intimní charakter.

Miliony samplů a smyček

Dvouměsíční předplatné služby Loopcloud s miliony samplů ve vysokém rozlišení bez licenčních poplatků, od lo-fi bicích až po vokální one-shoty, s 2 GB samplů včetně uvítacího balíčku a speciálně vytvořeného výběru Arturia.

Učte se s KeyLabem Essential mk3

Zlepšete své dovednosti na padech a klávesách pomocí předplatného Melodics, které nabízí 40 lekcí, tipů a hudebních triků, které jsou zábavné, jednoduché a přizpůsobené vašemu stylu.

Základní, intuitivní, flexibilní ovládání

Někdy chcete jen udělat práci. Soustředěné ovládací prvky KeyLabu Essential vám poskytnou rychlý přístup k nejužitečnějším a nejintuitivnějším prvkům vašeho projektu a zvuku bez komplikací.

Klaviatura

Odolná hybridní syntetizátorově-klavírní klaviatura KeyLabu Essential je stejně pohodlná na vystoupení jako na tvorbu beatů ve studiu, je jemná a citlivá, doplněná známými kolečky Pitch a Mod, a pedálovým vstupem na sustain, nožní spínač anebo expression.

Displej

Získejte základní informace které potřebujete v reálném čase, od hodnot parametrů až po aktuální preset, díky jasnému 2,5″ displeji doplněnému kontextovými tlačítky, které usnadňují navigaci.

Pady

Přepínejte mezi MIDI notami, spouštěním klipu, prstovým bubnováním anebo čímkoliv, co potřebujete. Pady KeyLabu Essential citlivé na dynamiku a tlak jsou dokonce RGB barevně označené, abyste měli vždy přehled.

Enkodéry

Získejte praktický pocit a komunikujte s klíčovými ovládacími prvky přímo tam, kde je potřebujete, od panoramatu stopy až po specifické parametry nástroje, díky plně otočným enkodérům.

Fadery

Upravujte úrovně stop, nastavení obálek, vybrané parametry nástrojů Arturia a další funkce pomocí mimořádně hladkých faderů na dosah ruky.

Ovládací prvky DAW

Okamžitě přepněte z tvarování zvuků syntetizátoru na pilotování DAW projektu pomocí vyhrazených ovládacích prvků DAW v KeyLabu Essential, abyste měli vše pod kontrolou. Jeho vlastní integrační skripty dokonce zabezpečují, že nejdůležitější ovládací prvky fungují dokonale bez ohledu na to, jakou DAW používáte.

Plavidlo pro kreativitu

Když chcete experimentovat, najít nový zvuk anebo jen potřebujete trochu inspirace, KeyLab Essential má v rukávu několik triků. Vytvářejte zábavné, neustále se měnící melodie, tvořte akordové hlasy a vždy zůstaňte v tónině – aniž byste se museli dvakrát zamyslet.

Hraní akordů

Hrajte bohaté, plné a silné akordy pomocí jediné klávesy výběrem ze zabudovaných akordových presetů, anebo zadáním vlastních akordů – skvělé, když potřebujete rychlou inspiraci pro svůj další hit.

Režim stupnice

Uvolněte svou hru a nikdy nevybočujte z tóniny díky Scale režimu KeyLabu Essential, který rychle uzamkne klaviaturu na jednu z několika zabudovaných stupnic. Špatné noty? Už nikdy víc.

Arpegiátor

Proměňte akordy anebo výběry not na živé melodie a rytmické nápady pomocí vestavěného arpegiátoru s funkcí Hold, abyste je nemuseli držet rukama. Všechny tyto funkce můžete dokonce používat společně; zahrajte a podržte akord jedinou klávesou, vytvořte arpegio a uzamkněte jej na stupnici podle vlastního výběru.

Bližší pohled

Podrobně prozkoumejte ovládací prvky, rozložení a kreativní funkce KeyLabu Essential mk3, od hybridní syntetizátorové klaviatury až po ovládací prvky integrované s DAW.

_1
Ovladače hry

Ohýbejte tóny, modulujte zvuky a transponujte klaviaturu o půltóny anebo celé oktávy.

_2
Chord, Scale, Arp & Hold

Zapněte režim Chord Play anebo Scale, aktivujte arpegiátor anebo funkci Hold, aby byly noty, akordy anebo arpegia podrženy i po uvolnění kláves.

_3
Tlačítka Program & Part

Vyberte si mezi DAW, Arturia anebo User programy, anebo použijte Part pro výběr a přizpůsobení zvukových presetů multi anebo split.

_4
Výběr MIDI kanálu

Rychlá změna MIDI kanálů pomocí speciálního ovládání.

_5
RGB pady

Přehrávejte MIDI noty, ťukněte na bicí a sample, spouštějte klipy, anebo si přizpůsobte 2 banky s 8 pady citlivými na tlak a dynamiku.

_6
Velitelské centrum DAW

Ovládejte svůj nahrávací software díky vlastním skriptům a kompatibilitě s MCU/HUI protokolem.

_7
Displej a kontextová tlačítka

Zobrazení zpětné vazby vašeho projektu a zvuku v reálném čase pomocí jasného 2,5″ displeje, s příslušnými tlačítky pro rychlou interakci a hlavním knobem pro procházení presetů.

_8
Předmapované knoby a fadery

Upravte panorama a úroveň stop ve vaší DAW, a základní parametry virtuálního nástroje Arturia.

_9
49- a 61-notová klaviatura

Odolné, hybridní klávesy citlivé na dynamiku zachytí každou nuanci vaší hry.

_10
Pedálový vstup

Připojte pedál a přiřaďte vstup režimu Sustain, Modulation anebo Expression.

_11
MIDI výstup

Ovládejte všechna zařízení kompatibilní s MIDI, jako jsou syntetizátory a bicí automaty, a synchronizujte externí MIDI zařízení s KeyLabem Essential mk3.

_12
USB-C

Napájení ze sběrnice.

Vyjádřete se 

Potřebujete větší rozsah tónů? Snažíte se ušetřit místo na stole? Chcete tmavší estetiku, která se hodí k vaší pódiové sestavě? KeyLab Essential mk3 se dodává se 49 a 61 klávesami, přičemž oba jsou k dispozici v černé anebo bílé barvě.

Váš MIDI kontroler s ekologickým designem

Lepší produkt pro životní prostředí znamená udržitelnější kreativní budoucnost.

KeyLab Essential mk3 jde ve stopách MiniLabu 3, prvního ekologicky navrženého MIDI kontroléru na světě; je zkonstruovaný tak, aby fungoval lépe, produkoval méně odpadu a nadobro snížil naši uhlíkovou stopu. Tento kontrolér, vyrobený minimálně ze 40 % recyklovaného plastu, se 100 % recyklovatelným obalem a sníženou uhlíkovou stopou o 18 %, bere udržitelnost vážně.

Hlubší spojení

KeyLab Essential mk3 posouvá integraci s DAW na další úroveň.

Upravujte nastavení zvuku, vytvářejte vlastní mapování, spouštějte klipy a scény, pohybujte se v jakémkoliv projektu v reálném čase, a to vše, aniž byste opustili ovládací prvky KeyLabu Essential.

Plnou kontrolu máte díky vlastním DAW skriptům pro Ableton Live, Logic Pro, FL Studio, Cubase a Bitwig Studio, přičemž v budoucnu se plánuje podpora dalších hlavních DAW. A co je ještě lepší, protokol MCU/HUI znamená, že může podporovat jakoukoli jinou pracovní stanici známým způsobem – pro uspokojivý pracovní postup přímo v zařízení, který jste vždy chtěli.

Hlavní vlastnosti

Klaviatura prémiové kvality

 • 49- a 61-notová klaviatura citlivá na dynamiku s hybridním pocitem syntetizátoru a klavíru

Pady a ovládací prvky

 • 1 klikatelný enkodér
 • 9 otočných enkodérů
 • 9 x 30 mm faderů
 • 8 tlačítek transportu
 • 4 příkazové spínače
 • 1 modulační kolečko a kolečko ohýbání tónu
 • 8 dynamicky a tlakově citlivých padů

Ovládání displeje

 • 2,5″ LCD displej s kontextovými tlačítky
 • Zpětná vazba v reálném čase při úpravě a ovládání

Inteligentní funkce

 • Arpegiátor s více režimy
 • Režim akordů
 • Režim stupnice
 • Funkce Hold
 • Transpozice po půltónech

Softwarová integrace

 • Bezproblémová integrace s Analog Lab V: výběr zvuků, procházení presetů, inteligentně přiřazené ovládací prvky
 • Vlastní DAW skripty pro FL Studio, Logic Pro, Ableton Live, Cubase, Bitwig Studio
 • Kompatibilní i s ovládáním MCU/HUI
 • Až 6 uživatelských presetů pro plně přizpůsobitelné prostředí

Zahrnuté softwarové tituly a služby

 • Software Analog Lab V s více než 2000 zvuky
 • Ableton Live Lite
 • The Gentleman od Native Instruments
 • UVI Model D
 • 2-měsíční předplatné služby Loopcloud
 • Předplatné Melodics na 40 lekcí

Připojení

 • USB-C pro připojení k počítačům a MIDI Control Centru
 • MIDI 5-pinový DIN výstup pro připojení k externím nástrojům, zařízením
 • Ovládací vstup pro pedál: sustain, expression anebo nožní spínač
 • Napájení přes USB-C

Obsah balení

 • Nástroj KeyLab Essential
 • Kabel USB-A na USB-C
 • Registrační karta

49-klávesová verze

 • Velikost nástroje: 790 x 240 x 70 mm
 • Hmotnost nástroje: 2.76 kg

61-klávesová verze

 • Velikost nástroje: 890 x 240 x 70 mm
 • Hmotnost nástroje: 3.08 kg

Specifikace platforem

Windows

: Win 10+ (64 bit), PC: 4 GB RAM; 4-jádrové CPU, 3.4 GHz (4.0 GHz Turbo-boost).
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou v systému Windows podporovány

Apple

: Mac OS 11+: 4 GB RAM; 4-jádrové CPU, 3.4 GHz (4.0 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon.
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat softwarové nástroje Arturia.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců
a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely,
a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.