Project Description

Inteligentní a všestranní audio rozhraní & efekty

Zachyťte každý detail a nuanci svého zvuku díky dokonalým předzesilovačům řady Fuse, designu odolávajícímu budoucnosti a přístupnému způsobu práce; vytvořte si své vysněné studio díky speciálně navrženému výběru ikonických a základních zvukových efektů, které přinášejí žádané analogové barvy a vaše vlastní zvukové příchutě.

najděte prodejce poblíž vás

Seznamte se s Fuses

Od plug-and-play nahrávání sólové kytary až po pokročilé studiové hardwarové zapojení – Fuse se hodí pro každou příležitost;
níže najdete tu svoji.

MiniFuse 1

PŘENOSNÉ SÓLOVÉ AUDIO ROZHRANÍ

více

MiniFuse 2

FLEXIBILNÍ DUÁLNÍ AUDIO ROZHRANÍ

více

MiniFuse 4

VŠESTRANNÉ STOLNÍ AUDIO ROZHRANÍ

více

Přiložený ten nejlepší software

MiniFuse přichází s exkluzivním výběrem softwaru nabízejícím vše, co potřebujete, aby byl váš zvuk profesionální. Není to balík prémiových pluginů a zkušebních verzí – toto je tentýž výjimečný software, který používají hudební a zvukoví profesionálové po celém světě.

Ableton Live Lite

Komponujte, nahrávejte a produkujte cokoliv s úvodem do jedné z nejpoužívanějších hudebních platforem v průmyslu.

Analog Lab Intro

Ihned přidejte k vašemu mixu inspirativní zvuky z našich oceňovaných emulací kláves se stovkami presetů, od vintage syntetizátorů 80. let po tučné moderní zvuky.

Arturia FX

Obarvěte váš zvuk se 4 prémiovými efektovými pluginy znovuvytvořené studiové klasiky; šťavnatým plate reverbem, energickým analogovým preampem, klasickým páskovým echem a bohatým stereo chorusem.

Native Instruments
GUITAR RIG 6 LE

Inspirující výběr zesilovačů, kabinetů, delayů, reverbů, pedálů a kompresorů, takže si můžete vytvořit vaše vlastní procesingové řetězce a přizpůsobit váš dokonalý kytarový tón.

Auto-Tune Unlimited
3-měsíční zkušební verze

Vybruste vaše vokální party do dokonalé harmonie, anebo trapového dolaďování s 3-měsíční zkouškou oblíbeného hlasového dolaďovacího pluginu.

Splice Creator Plan
3-měsíční zkušební verze

Přístup k milionům volně použitelných samplů ve vysokém rozlišení, od lo-fi bicích smyček po průrazné vokální fragmenty, jakož i k syntetickým zvukům, Splice Skills návodům a mnohem víc. Co vás zastaví?