Project Description

Přenosné řešení pro moderní studio

MiniLab MkII je nepostradatelným nástrojem pro hudebníky v pohybu a studia, kde je pracovní prostor velmi vzácný.

najděte prodejce poblíž vás
více

Firmware Update v1.1

Volba producenta – vyladěná.

Tento update zdarma dělá rozhraní MiniLabu MkII a způsob práce intuitivnějším, hmatatelnějším a přesnějším než kdykoliv předtím – takže se můžete soustředit na váš kreativní proces.

Updatujte váš firmware

Vylepšená přesnost ovládání

Citlivé ovladače jsou základem pro inspiraci hudební tvorby. Nastavili jsme knoby MiniLabu MkII tak, aby byly přesnější a citlivé na jemné otáčení – zachytí každý detail vašeho zvuku.

Vylepšený
Pitch Bend

Dotykový pásek Pitch Bend je základním expresivním komponentem. Nyní je ještě jemnější, s lepší přesností pro hravé klouzání a ohýbání.

Konfigurovatelné podsvícení padů

Vylepšená byla i zpětná vazba na RGB padech MiniLabu MkII. Pady zůstávají podsvícené, i když se nepoužívají, a můžete vypnout jednotlivé LEDky bez vytvoření nové šablony.

Zpětná vazba tlačítek Octave

Zareagovali jsme na vaše ohlasy a změnili LEDky tlačítek Oct- a Oct+ tak, že místo blikání svítí. Takto se dají oktávy snadněji sledovat a panel je během vašeho hraní méně rozptylující.

Hrajte, vystupujte, tvořte:

MiniLab MkII má všechno, co potřebujete na odvázání své kreativity.

MiniLab MkII je vysoce kvalitní kontroler nabitý funkcemi, který vám dává praktický přístup ke zvukům ve vašem virtuálním studiu. Vdechněte nový život vašim zvukům a ťukejte, točte a hrajte na jeho robustní ovladače.

Tento výkonný kontroler přichází s několika uznávanými softwary, se kterými vytvoříte v okamžiku profesionální nahrávky. S Analog Lab Lite můžete hrát zvuky stovek legendárních syntetizátorů, pian, varhan a string machines. Ableton Live Lite vám dovolí nahrát, aranžovat a kultivovat vaše hudební nápady až po výsledný produkt. UVI Grand nabízí zvuk piana Steinway Model D.

Vaše hudební cesta začíná zde.

Připravený tehdy, když i vy

Díky konstruktivní zpětné vazbě od uživatelů produktů z rodiny Arturia – lidí jako jste vy – jsme vylepšili původní MiniLab na něco nové a vzrušující.

Vytvořený s ohledem na mobilní hudebníky má MiniLab MkII tenký, kompaktní profil, který se dobře přenáší na hraní a můžete být tvůrčí i při cestování. Se svou pevnou, odolnou konstrukcí dokáže oživený MiniLab snášet zatížení života na cestách, připravený na vystoupení každou noc.

Ne každý má luxus prostorného studia, a zde náš vyvinutý kontroler opravdu zazáří. MiniLab MkII zabírá maličkou plochu, což vám umožní dát ho prakticky kamkoliv ve vašem zapojení, i když jediné dostupné místo je na vašich kolenou.

Kvalita každého komponentu byla oproti původnímu modelu vylepšená, od klaviatury až po ovládací knoby, dotykové senzory a vnější odlitek. Navzdory hardwarovému upgradu je MiniLab MkII stále jedním z cenově nejpřístupnějších specializovaných kontrolerů na trhu.

Přenosný a přitom plně vybavený. Lehký, ale pevný. MiniLab MkII je nový malý přenosný kontroler pro producenty, kteří vědí.

Na váš příkaz

Čas je vzácný a vy potřebujete jednoduché, efektivní ovládání. MiniLab MkII vám dá přímočarý přístup k vašim softwarovým zvukům.

Abyste dostali co nejvíc z vašich virtuálních nástrojů a nahrávacího softwaru, MiniLab MkII má vynikající klaviaturu s 25 slim klávesami, 16 knobů, 8 padů a dotykové ovladače ve velikosti šetřící prostor. Ať už chcete experimentovat s basovou linkou, vyťukat pevný rytmus bicích anebo točit parametry vašeho oblíbeného syntetizátorového zvuku, náš nový kontroler vám dá svobodu úplného ovládání vaší hudby jakýmkoliv způsobem, který se vám líbí.

Abychom pomohli transformovat vaše hudební nápady na plnohodnotné, profesionální nahrávky, MiniLab MkII obsahuje výkonnou hudební produkční platformu Ableton Live Lite. Každý jeden ovladač MiniLabu je automaticky přiřazený díky speciálnímu předmapování, takže můžete trávit méně času v nastavovacím menu a více tvořením hudby. Nastavte hlasitosti vašich stop, točte filtry a efekty pomocí knobů; spouštějte klipy, nahrávejte bicí, anebo ovládejte přehrávání pady. MiniLab je zde, aby ulehčil váš hudební život.

Od záměru po realizaci, MiniLab MkII vás udrží u kormidla v každém kroku cesty.

Inspirující software

Na co by byl dobrý kontroler, kdyby neměl co ovládat? MiniLab MkII přichází s několika z nejlepších softwarů široko daleko.

Náš nový MiniLab je čistě kontroler, který – pokud máte zvuky – vám umožní hrát, kroutit a ovládat softwarové nástroje přes MIDI. Aby bylo vaše virtuální nahrávací studio funkční, přidali jsme řadu nástrojů a produkčního softwaru profesionální kvality, abychom vzali vaši hudbu na nová, vzrušující místa.

Vaše vlastní sbírka vintage kláves.

Analog Lab vám poskytne přístup ke stovkám nejlepších zvuků z naší oceňované V Collection, a je úžasným představením celého našeho katalogu nástrojů. Obsahuje 17 ikonických nástrojů včetně analogových syntetizátorů, revolučních digitálních pracovních stanic, varhan, string machines a pian, všechny věrně znovuvytvořené vlastní technologií Arturie True Analog Emulation®.

Uvedení do jedné z nejintuitivnějších produkčních platforem.

Noví uživatelé, jakož i ostřílení profesionálové pracují rádi s Ableton Live Lite. Velmi rychle dokážete vyprodukovat tracky profesionální kvality díky inovativnímu dvojitému pracovnímu rozhraní, funkcím time stretching a pitch shifting, a také množství studiových efektů.

Základní nástroj zvukové palety každého skladatele.

Piana Steinway se nacházejí pouze v těch nejlepších koncertních sálech a nahrávacích studiích. Díky MiniLabu můžete mít jedno ve svém obýváku. UVI Grand Piano Model D vám dá pod prsty zvuk slavného koncertního křídla Steinway Model D, krásně detailně nasamplovaný a připravený na hraní.

MiniLab MkII má přibalený software, který bude inspirovat vaši kreativitu a odemkne váš hudební potenciál.

Obohacené ovladače

Pojďme se podívat blíže, co MiniLab MkII nabízí…

1. Tlačítko Shift

Tímto tlačítkem vyberte MIDI presety a MIDI kanály.

2. Tlačítko Pad 1-8 / 9-16

Přepíná mezi dvěma bankami osmi padů.

3. Tlačítka oktávové transpozice

Umožní vám posouvat rozsah klaviatury nahoru a dolů.

4. Dotykové pásky Pitch Bend a Modulation

Přesné, dotykově citlivé pásky.

8. Vstup pro nožní spínač

Vysílá data MIDI not & CC. Dá se naprogramovat jako momentální spínač, anebo aby zapínal/vypínal každým stisknutím.

5. 16 multifunkčních enkodérů

Přiřaďte tyto knoby vašim oblíbeným plug-inům anebo DAW. Dva z těchto enkodérů jsou klikatelné.

6. Vícebarevné, dynamicky a tlakově citlivé pady

8 dynamicky a tlakově citlivých padů.

7. 25 dynamicky citlivých slim kláves

Dobře hratelná klaviatura kompaktního formátu.

9. USB 2.0 port

USB konektor typu B plné velikosti: napájení z USB, class-compliant. Nejsou potřebné drivery.

Galerie

Hlavní vlastnosti

 • 25-klávesová, dynamicky citlivá slim klaviatura
 • 2 banky po 8 kvalitních, dynamicky a tlakově citlivých padů s RGB podsvícením
 • 16 otočných enkodérů (2 z nich jsou klikatelné)
 • 2 kapacitní dotykové senzory pro pitch bend a modulaci
 • 8 uživatelských presetů
 • Jack pro sustain pedál
 • Tlačítka octave up a octave down pro plný rozsah
 • Napájení z USB
 • USB/MIDI class compliant, nejsou potřebné drivery.
 • Mac anebo PC
 • Kensington Security Slot

Ocenění