Project Description

získat demo zdarma

PESTRÝ SOFTWAROVÝ SYNTETIZÁTOR

Pigments je VST softwarový syntetizátor s výkonem schopným vytvořit jakýkoliv zvuk, od nejlepších moderních presetů připravených na mix až po vlastní hloubkový zvukový design. Prozkoumejte všechny odstíny syntézy a proměňte své nejodvážnější zvukové fantazie na plnobarevnou realitu, ať už je váš styl jakýkoliv.

Nejrychlejší způsob,

jak vytvořit zvuk, který máte ve své hlavě

Pomocí softwarového syntetizátoru, který je výkonný, všestranný a snadno použitelný, rychle vytvoříte ultratenké, úderné a duši pohlcující zvuky, které potřebujete.

Jednoduché používání

Pigments dekonstruuje syntézu a zvukový design, díky čemuž je objevování nekonečného spektra zvuku jednodušší než kdykoliv předtím. Barevně odlišená modulace na jedno kliknutí plná kurátorských presetů, okamžitá expresivní makra – to vše při používaní ihned potěší.

Kompletní řešení pro zvukový design

Prostředí pro zvukový design bez nesmyslů, které vám umožní vytvořit jakýkoliv zvuk od začátku během několika vteřin, anebo se do něj ponořit, když to potřebujete. Pigments spojuje hlasy, filtry, modulaci, sekvencování a efekty do elegantního komplexního řešení pro vaši produkci.

Vytvořen pro moderní tvorbu zvuku

Softwarový nástroj pro hip hop, trap, bass, EDM, lo-fi, filmovou hudbu a další. Ať už je váš styl jakýkoliv, knihovna presetů, precizní funkce a přívětivý pracovní postup v Pigments jsou šité na míru moderní produkci.

Upravte si ho podle sebe

Vychutnejte si způsob práce se syntetizátorem, který si můžete přizpůsobit podle sebe, abyste se mohli soustředit na svůj zvuk; změňte vzhled Pigments, vyberte si zjednodušený Play mód, přeházejte směrování zvuku, vytvořte si vlastní seznamy presetů a mnoho dalšího.

CO JE NOVÉHO V PIGMENTS 4?

Režim hraní
Udělejte krok zpět a vychutnejte si zjednodušený přehled o celém zvuku díky modulům s oddělenými funkcemi a praktickým makrům.

Nový vzhled vašeho nastavení
Díky osvěženému grafickému rozhraní a světlému režimu s vyšším kontrastem je navigace v Pigments snadnější než kdykoli předtím.

Dosud nejlepší pracovní postup pro sound design
Rychlá editace modulace přetažením, presety tvaru vlny LFO, kompatibilita s mikroladěním ODDSound MTS-ESP a další.

Vylepšené enginy
Wavetable engine ring mod a PWM, další fázové možnosti Harmonic enginu a zjednodušené ovládání Unison.

Nové efekty a filtry
Představujeme MS-20 Filter, Shimmer Reverb, Super Unison a vylepšení řady stávajících efektů a filtrů.

Nový zvukový průzkum
Objevte obrovský výběr nových továrních presetů, vlnových tabulek, samplů a typů šumu.

Nejlepší zvuky pro moderní hudební produkci

EDM produkce? Zahrnutá. Tvorba beatů? Bez problémů. Generativní ambient? Roztříděný. Poslechněte si zvuky, které Pigments může přinést do vašich projektů.

Zvukové ukázky

Komplexní syntéza jednoduše

Sen zvukového designéra, tažný kůň producenta, hřiště hudebníka. Díky tomu, že je vše vždy jen na jedno kliknutí, Pigments přebírá složité detaily tvorby zvuku a činí je okamžitě přístupnými, příjemnými a vašimi.

Více typů syntézy

Pigments vám umožňuje ovládat 4 výkonné typy zvukových enginů: Wavetable, Virtual analog, Sample & Granular a Harmonic. Kombinujte libovolnou dvojici těchto enginů s dalším oscilátorem Utility a vzorkovaným šumem, čímž získáte téměř nekonečnou paletu syntézy.

Modulace a tvarování zvuku

Pomocí okamžité modulace metodou drag-and-drop odvažte, zmutujte a vylepšujte svůj zvuk, dokud nebude úplně váš. Nic není zakázané, pokud jde o změnu vašich patchů, s desítkami zdrojů a téměř nekonečnými kombinacemi cílů, které můžete ovládat jediným kliknutím.

Hudební sekvencování a arpegiace

Pigments nevytváří jen úžasné syntetizátorové zvuky – vytváří i hudbu. Splétá nádherné melodie, vytváří vyvíjející se stupňovité modulace a oživuje celý zvuk pomocí jednoduchého, ale výkonného sekvenčního a arpegiačního enginu, který udržuje váš zvuk v pohybu.

Obarvěte váš zvuk

S rozsáhlými, ale dostupnými možnostmi filtrování a efektování můžete své patche dotvářet anebo posílat na zvukovou oběžnou dráhu. Kombinujte anebo srážejte duální filtry s výběrem klasických a moderních režimů, a posypte jakýkoliv zvuk nekonečnou barvou pomocí studiových efektů, od Shimmer Reverb po Bitcrusher.

Různá zobrazení

Úplně se ztratíte ve svém zvuku, aniž byste ztratili soustředění pomocí přehledných možností rozložení Pigments. Dohlížejte na své hlasy a modulaci pomocí záložky Synth, přepněte na režim Play, abyste si zachovali jednoduchost, anebo zvolte režim Light pro kontrastnější vzhled.

Flexibilní směrování zvuku

Vyberte si, jak budou hlasy, modulace, filtry a efekty v Pigments navzájem reagovat, pomocí úplné kontroly nad směrováním zvuku. Nasměrujte různé enginy do různých filtrů, vyměňte sériové za paralelní, anebo si najděte vlastní kombinace pro jedinečnou experimentální manipulaci se zvukem.

Vaše čisté zvukové plátno

Ať už potřebujete jakýkoliv zvuk, Pigments vás k němu dovede – od jasných nylonových úderů až po ty nejtučnější wavetable zvuky, od temného hip-hopu a trapových basů až po plíživou atmosféru filmového soundtracku.

Zvukové ukázky

Vyberte si svoji stanici

Pomocí přehledných možností rozvržení Pigments se zvukový design a produkce stávají pohlcujícím vizuálním zážitkem.

LIGHT MÓD

Prosvětlení celého grafického rozhraní Pigments s vyšším kontrastem, které se výborně hodí pro snazší pracovní postupy v DAW anebo pro udržení pozornosti během nočních sezení.

PLAY MÓD

Pro jednoduchost zobrazte jen základní prvky svého zvuku se základními ovladači hlasu a vizualizátorem modulace v reálném čase, abyste si mohli nerušeně zachovat tvůrčí impulz.

ZÁLOŽKY

Díky přehledným sekcím pro každý prvek řetězce Pigments budete mít vždy přehled o tom, na co se zaměřujete: Synth, FX a Seq, doplněné vlastními tlačítky pro úplný bypass.

Obchod se zvuky

Vytvořte si vlastní knihovnu zvuků podle svého stylu se stovkami zvukových bank, které jsou každý měsíc aktualizované a vytvořené světoznámými producenty, umělci a zvukovými designéry. Prozkoumejte zvuky přímo v prohlížeči presetů Pigments anebo v online obchodě, a vytvořte si zvukovou knihovnu, která vám bude vyhovovat.

3 nové zvukové banky Pigments, 3 nové pohledy na spektrum syntézy, 3 nové zvukové průzkumy, které inspirují vaši kreativitu. Objevte Wavelengths, které jsou nyní k dispozici.

Exkluzivní výběr svěžích zvuků, které využívají nové funkce Pigments na maximum. Každá banka obsahuje 150 presetů zkoumajících odvážné, barevné, objevné zvuky, kterými je Pigments proslavený. K dispozici je nyní v obchodě Arturia Sound Store a pro nové uživatele je zdarma.

více

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Dvě paralelní zvuková jádra s výběrem z:
  • Virtuální analogový tříoscilátorový engine
  • Komplexní wavetable engine
  • Sample & Granular engine
  • Aditivní engine Harmonického oscilátoru
  • Obsahuje engine Crossmod
 • Třetí Utility engine
  • Virtuální analogový oscilátor s 5 průběhy
  • 2 typy samplovaného šumu
 • Dva filtry se spojitým sériovým/paralelním směrováním
  • Klasické typy filtrů z nástrojů V Collection
  • Moderní typy filtrů
 • Sekce výkonných efektů
  • 2 sběrnice Insert, 1 sběrnice Send, 3 efekty na sběrnici
  • Modulovatelné parametry
  • 18 algoritmů včetně Shimmer Reverb, MultiBand Compressor, Chorus JUN-6 a dalších
 • Pokročilý systém modulace
  • Barevné kódované zobrazení
  • Přiřazování taháním a pouštěním, nastavení pomocí hover-over
  • Obálky, LFO, funkční generátory, náhodné zdroje a další
  • 4 dynamické přiřaditelné ovládací prvky Macro
 • Vizuální rozhraní
  • Grafické znázornění nejdůležitějších modulů
  • Zjednodušený režim Play
  • Tmavé anebo světlé témata
 • Polyrytmický sekvencer a arpegiátor
  • Vytváří komplexní, uživatelské a vyvíjející se sekvence/arpegia
  • Pokročilý generátor náhodných sekvencí
 • Rozsáhlá knihovna 1400 presetů
 • Kompatibilita s mikroladěním MTS-ESP
 • Kompatibilita s MPE
 • Kompatibilita s NKS kontrolery

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.