Project Description

získat demo zdarma

PESTRÝ SOFTWAROVÝ SYNTETIZÁTOR

Pigments je VST softwarový syntetizátor s výkonem schopným vytvořit jakýkoliv zvuk, od nejlepších moderních presetů připravených na mix až po vlastní hloubkový zvukový design. Prozkoumejte všechny odstíny syntézy a proměňte své nejodvážnější zvukové fantazie na plnobarevnou realitu, ať už je váš styl jakýkoliv.

Překlenutí prostoru mezi myslí a hmotou

Přístup Pigments ke zvukovému designu, který je revolucí v moderní syntéze, je stejně komplexní jako přístupný. Vytvářejte epické, chirurgicky přesné a úderné zvuky ve vysokém rozlišení s rozhraním, které je šité na míru pokrokovým producentům.

Neomezený zvukový design

Výkonný softwarový syntetizátor Pigments umožňuje snáze než kdykoliv předtím objevovat nekonečné spektrum zvuků. Čtyři formy syntézy, více než 1500 zvuků, modulace a sekvencování jedním kliknutím, expresivní makra a efekty – to vše okamžitě potěší při používání.

Živé a intuitivní pracovní postupy

Vizualizujte a upravujte svůj zvuk ve velkém stylu s rozhraním, které odpovídá vaší kreativitě. Ať už zdokonalujete kompozici v zobrazení Play View, ladíte barevně kódovanou modulaci anebo vidíte, jak patch anebo preset ožívá díky dynamické vizualizaci – Pigments vyzývá ke hře a podporuje proces tvorby.

Na pulzu

Zvukové schopnosti Pigments skutečně září v čele současné hudební produkce. Jeho rozsáhlé a jasně řezané zvuky nejsou cizí předním světovým elektronickým žánrům – od trapu, basové hudby a EDM až po house, electro, lo-fi, filmové zvuky a další.

Vytvořte si vlastní

Přizpůsobte si Pigments tak, aby vyhovoval vašemu zapojení, a vytvořte si své zvuky pomocí vlastního vzhledu, režimů přehrávání, směrování audia, seznamů presetů, externích zdrojů zvuku a dalších možností.

CO JE NOVÉHO V PIGMENTS 5?

Snížená zátěž CPU

Pigments nyní využívá vícejádrové zpracování pro vyšší efektivitu CPU, což umožňuje více uživatelům snadno přezkoumat tento výkonný softsynth.

Melodizujte jakýkoliv zvuk jedním kliknutím

Prozkoumejte nový generativní sekvencer, který obsahuje generování sekvencí jedním kliknutím a nové režimy přehrávání, jakož i uložené presety a prohlížení sekvencí. Využijte zámek sekvenceru a použijte nastavení dané sekvence na jakýkoliv zvuk.

Zpracujte jakýkoliv zvuk pomocí Pigments

V Pigments můžete nyní zpracovat externí zvuk z Utility Engine, a to tak, že zvuk nasměrujete do nástroje prostřednictvím vstupu sidechain stopy. Integrované byly i další možnosti směrování efektů.

Lepší syntéza

Objevte výběr nových wavetables a samplů v Pigments 5, které nabízejí více způsobů k vytvoření vašeho zvuku než kdy předtím.

Komponujte stylově

Nové rozhraní Pigments obsahuje vylepšené zobrazení přehrávání, nové vizualizéry a další vylepšení.

Nová Factory a rozšiřující knihovna

Vychutnejte si výběr 100 nových továrních presetů spolu s 3 novými rozšiřujícími bankami presetů, které představují škálu odvážných, barevných a expanzivních zvuků, kterými je Pigments proslulý.

Lepší místo

pro moderní hudební produkci neexistuje

Od nejfuturističtější elektronické hudby až po inovativní beatmaking, Pigments je radikální řešení moderní syntézy schopné produkovat nekonečné množství zvukových odstínů, od úderných až po perleťové, abyste mohli začít – nyní s větším počtem zvuků než kdykoliv předtím.

Zvukové ukázky

Pokročilá syntéza jednoduše

Objevte neprobádané hloubky a melodické výšky s více způsoby navrhování, tvarování, modulace a arpegiace zvuku. Díky intuitivnímu, barevně odlišenému designu přebírá Pigments složité detaily tvorby zvuku a činí je okamžitě přístupnými, příjemnými a vašimi.

Více typů syntézy

Pigments vám umožňuje ovládat 4 výkonné typy zvukových enginů: Sample & Granular, Wavetable, Harmonic a Virtual Analog. Kombinujte libovolnou dvojici těchto zvukových enginů s dalším oscilátorem Utility, samplovaným šumem a vlastními zvuky, čímž získáte téměř nekonečnou paletu syntézy.

Barevně odlišený design

Nikdy neztratíte přehled o svých změnách a modulaci díky inteligentnímu barevnému kódování Pigments – je navržené tak, aby podporovalo váš pracovní postup a umožnilo zapamatovatelné a bezproblémové změny patchů.

Generativní sekvencování a arpegiátor

Pigments nevytváří jen úžasné syntetizátorové zvuky – vytváří hudbu. Splétejte nádherné melodie, vytvářejte vyvíjející se stupňovité modulace a oživujte celý zvuk pomocí jednoduchého, ale výkonného sekvenceru a arpegiátoru, který udržuje váš zvuk v pohybu.

Pokročilé zpracování efektů

S rozsáhlým, ale dostupným množstvím filtrových a efektových možností můžete patch dokončit, anebo poslat na zvukovou oběžnou dráhu. Kombinujte anebo srážejte duální filtry s výběrem klasických a moderních režimů, a posypte jakýkoliv zvuk nekonečnou barvou pomocí efektů studiové kvality, od třpytivých reverbů po divoká zkreslení.

Drag & drop modulace

Uvolněte, mutujte a povyšujte svůj zvuk, dokud nebude úplně váš, pomocí okamžité modulace potažením a puštěním. Vytvářejte nové cesty mezi enginy, filtry a efekty pro jedinečnou experimentální zvukovou manipulaci.

Midi Polyphonic Expression

Pigments se bez problémů spojuje s ovladači MPE, které umožňují expresivnější a jemnější ovládání více parametrů během hraní. Objevte nové sféry expresivity s knihovnou Pigments kompatibilní s MPE.

Vaše čisté zvukové plátno

Všestranné zvukové možnosti Pigments znamenají, že jen vaše představivost je limitem – od jasných nylonových úderů a epických sólových zvuků až po temné, denaturované basy a hluboké filmové zvukové krajiny.

Zvukové ukázky

End-to-end zvukový design

Učení se nového nástroje může dát spoustu práce, proto byl Pigments navržený tak, aby byl váš zvukový design bezproblémový a intuitivní, ať už jste profesionál v syntéze, anebo právě začínáte. Prozkoumejte všechny zvukové možnosti Pigments krok za krokem.

Více informací o signálovém řetězci a možnost poslechnout si jednotlivé enginy, filtry a efekty v akci naleznete na stránce Details.

ENGINY

Vyberte si ze 3 engine slotů a 4 způsobů generování zvuku, abyste vyhověli všem svým potřebám: Pigments využívá kombinační síly Sample & Granular, Wavetable, Harmonic a Virtual Analog syntézy spolu s Utility enginem, který poskytuje další oscilátory a samplovaný šum. Nezapomeňte, že můžete zpracovávat i externí zvuk.

FILTRY

Zaoblete a formujte svůj zvuk pomocí 2 slotů a 11 typů filtrů, od legendárních analogových samooscilujících ladder filtrů až po moderní možnosti, jako jsou surgeon, formant a comb.

KLAVIATURA

Upravte nastavení expresivity a další funkce pomocí panelu klaviatury: poskytuje přístupnou MIDI klaviaturu na obrazovce, na které si můžete vyzkoušet své zvuky, jakož i vizuální zpětnou vazbu toho, co Pigments přijímá z vašeho kontroleru anebo DAW.

MODULACE

Plynule kalibrujte a přizpůsobujte svůj zvuk v jakémkoliv směru pomocí barevného modulačního panelu, který zobrazuje vaše modulace v akci spolu se 6 odpovídajícími záložkami pro každý zdroj. Upravujte a propojujte prakticky jakýkoliv parametr bez omezení počtu připojení.

MAKRA

Proveďte velké tonální úpravy s minimálním úsilím pomocí 4 intuitivních maker, z nichž každé ovlivňuje více parametrů. Přiřaďte si vlastní parametry, přejmenujte makra a věnujte se expresivnímu zvukovému designu.

EFEKTY

Doplňte finální úpravy pomocí studiových efektů. Pigments nabízí 18 typů efektů se dvěma sběrnicemi insert a sběrnicí send – každá z nich vám umožní vybrat si a zkombinovat libovolné 3 prémiové efekty, a vytvořit skutečně propracovaný zvuk připravený na mix.

SEKVENCER

Pigments obsahuje plnohodnotný generativní sekvencer. Vytvářejte vyvíjející se stupňovité modulace jedním kliknutím, procházejte a ukládejte presety sekvenceru, a animujte celý svůj zvuk pomocí jednoduchého, ale výkonného sekvenčního a arpegiačního enginu.

DALŠÍ REŽIMY

Odstupte o krok zpět a vychutnejte si zjednodušený pohled na celý zvuk s obnaženými moduly a praktickými makry. Anebo si celé grafické uživatelské rozhraní Pigments prosvětlete kontrastnějším vzhledem, který se hodí na světlejší pracovní postupy v DAW anebo udržení pozornosti během nočních sezení.

Obchod se zvuky

Vytvořte si vlastní knihovnu zvuků podle svého stylu se stovkami zvukových bank, které jsou každý měsíc aktualizované a vytvořené světoznámými producenty, umělci a zvukovými designéry. Prozkoumejte zvuky přímo v prohlížeči presetů Pigments anebo v online obchodě, a vytvořte si zvukovou knihovnu, která vám bude vyhovovat.

Explorations je nejnovější přírůstek obsahující 3 nové zvukové banky, které inspirují vaši kreativitu. Posuňte hranice klávesové expresivity s Expressive Explorations, které byly navržené s ohledem na MIDI Polyphonic Expression.

více

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Dvě paralelní zvuková jádra s výběrem z:
  • Virtuální analogový tříoscilátorový engine
  • Komplexní wavetable engine
  • Sample & Granular engine
  • Aditivní engine Harmonického oscilátoru
  • Obsahuje engine Crossmod
 • Třetí Utility engine
  • Virtuální analogový oscilátor s 5 průběhy
  • 2 typy samplovaného šumu
  • Externí audio vstup
 • Dva filtry se spojitým sériovým/paralelním směrováním
  • Klasické typy filtrů z nástrojů V Collection
  • Moderní typy filtrů
 • Sekce výkonných efektů
  • 2 sběrnice Insert, 1 sběrnice Send, 3 efekty na sběrnici
  • Modulovatelné parametry
  • 18 algoritmů včetně Shimmer Reverb, MultiBand Compressor, Chorus JUN-6 a dalších
 • Pokročilý systém modulace
  • Barevné kódované zobrazení
  • Přiřazování taháním a pouštěním, nastavení pomocí hover-over
  • Obálky, LFO, funkční generátory, náhodné zdroje a další
  • 4 dynamické přiřaditelné ovládací prvky Macro
 • Vizuální rozhraní
  • Grafické znázornění nejdůležitějších modulů
  • Zjednodušený režim Play
  • Tmavé anebo světlé témata
 • Polyrytmický sekvencer a arpegiátor
  • Vytváří komplexní, uživatelské a vyvíjející se sekvence/arpegia
  • Pokročilý generátor náhodných sekvencí
  • Zámek sekvenceru a prohlížeč presetů
 • Rozsáhlá knihovna 1500 presetů
 • Kompatibilita s mikroladěním MTS-ESP
 • Kompatibilita s MPE
 • Kompatibilita s NKS kontrolery

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou ve Windows podporovány

: Mac OS 11.0+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS* (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.