Project Description

PESTRÝ SOFTWAROVÝ SYNTETIZÁTOR

Nesmírně výkonný, 20 let vyvíjený syntetizátor kombinující wavetable, virtuální analog, granular a sampling v jediném inspirativním nástroji. Toto je Pigments a přišel navždy změnit způsob, jakým děláte hudbu.

najděte prodejce poblíž vás

Pigments 2 – update zdarma pro všechny majitele Pigments.

Zachycení jiskry představivosti a její transformace do zvuku je nejdůležitější, povznášející částí při tvorbě hudby. Pigments dělá tento proces přirozeným, intuitivním a barevným.

CO JE NOVÉ VE VERZI 2?

Nové samplové jádro

Objevte stovky samplů, importujte své vlastní, načtěte je do 6 různých slotů se 6 módy přehrávání. Zasmyčkujte, editujte a oživte je modulačními možnostmi Pigments.

Nový synth mód

Přidejte vašemu zvukovému designu novou úroveň transformováním samplů do granulárních syntetických zvuků stisknutím tlačítka, nastavte densitu, obálku, velikost a vzrušující parametry náhodnosti.

Nový sekvencer

Vestavěný sekvencer vám nyní umožní aplikovat náhodnost nedestruktivním způsobem a vždy se vrátit tam, kde jste začali. Dokonalé pro živá vystoupení a improvizaci.

Nový filtr a delay

Přidali jsme ikonický zvuk Buchla Easel low pass gate a space-age páskového echa k sonickému arzenálu Pigments pro opravdu pěkné kroucení s analogovou příchutí.

Vyladěné vlastnosti

Co by to bylo za update bez malých vylepšení tu i tam? Nové rozhraní, možnost MPE, nová funkce undo/redo a rozšířený modulační pás čekají na vás.

Nové presety

Abychom předvedli nové vlastnosti, náš tým hrdinských zvukových designérů vytvořil pro vás stovky nových, dechberoucích zvuků na prozkoumání a použití ve vašich skladbách.

Váš zvuk v živých barvách

Představte si zvuk, pak ho vytvořte.

Pigments vám dává ty nejlepší elementy, jaké můžete najít v softwarovém nástroji, abyste vytvořili průkopnické, vzrušující a hluboce osobní zvuky. Vše leží přímo před vámi a Pigments vám umožní plně vyjádřit vaši kreativitu způsobem předtím nevídaným u softwarového nástroje.

Pigments má dvojité zvukové jádro, což vám umožní mixovat virtuální analogové a wavetable oscilátory se samply, což je výborný výchozí bod pro váš nový zvuk. Můžete také wavetables morfovat, anebo importovat své vlastní.

Co uděláte dál, je na vás. Experimentujte s 3 obálkami, 3 LFO a 3 funkčními generátory. Rozhýbejte váš zvuk přiřazením modulátorů a vdechněte mu život. Přidejte řízené, anebo zcela divoké změny jakémukoliv parametru s Turingovým generátorem náhodnosti. Prožeňte ho 2 filtry s jakoukoliv kombinací ikonických analogových filtrů, anebo pokud chcete, moderních formantových a chirurgických filtrů. Procesujte svůj zvuk vzrušujícími současnými efekty jako wavefolder a multifilter, anebo vintage studiovými reverby, delayi a ekvalizéry.

“Routing” není neslušné slovo

Můžete hledat v matici správný parametr, ale dá se to i jinak.

Díky svému unikátnímu rozhraní Pigments nejen zjednodušuje komplexní modulace, ale dělá je zábavnými. Toto je nový přístup ke tvorbě zvuků.

Tvorba mistrovského díla

Během 20-ti let jsme analyzovali, napodobovali a zdokonalovali nejikoničtější syntetizátory, jaké byly kdy vyrobeny.

Spoluprací s Dr. Robertem Moogem, Cameronem Jonesem a mnoha dalšími legendami v oboru jsme si vybudovali svou pověst tvůrce prvotřídních nástrojů. Postavili jsme hudební průmysl na hlavu vydáním našeho průkopnického a dostupného analogového syntetizátoru MiniBrute.

S několika oceněními za naším pasem byste mohli říci, že jsme splnili náš domácí úkol. Pigments kombinuje naši vášeň pro vintage FM a analogový zvuk s moderní wavetable syntézou, aby vytvořil to, co pro nás znamená nejšpičkovější softwarový syntetizátor.

Přidejte se k rodině

Pracovali jsme spolu s top umělci, producenty a zvukovými designéry, abychom pro vás vytvořili tisíce pozoruhodných presetů na inspiraci, objevování, užívání si a přizpůsobení.

Myslíme si, že Pigments je ten nejlépe znějící, nejnávykovější softwarový syntetizátor, jaký byl kdy vyroben. Řekli bychom, že ho milujeme a myslíme si, že i vy ho budete milovat.

Tak proč ho nevyzkoušíte sami?

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ PC: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.11+: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST 2.4, VST 3, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Dvě paralelní zvuková jádra
  • Tříoscilátorové virtuální analogové jádro
  • Komplexní wavetable jádro
  • Samplové a granulární jádro
 • Dva sloty filtrů
  • Klasické typy filtrů z nástrojů V Collection
  • Moderní typy filtrů
  • Sériové/paralelní zapojení
 • Sekce výkonných efektů
  • Insert anebo Send routing
  • Modulovatelné parametry
 • Pokročilý systém modulace
  • Grafická editace založená na zdrojích anebo cílech
  • Obálky, LFO, funkční generátory, náhodné zdroje, …
 • Vizuální rozhraní
  • Grafické znázornění nejdůležitějších modulů
 • Polyrytmický sekvencer a arpegiátor
  • Tvorba komplexních, uživatelských a rozvinutých sekvencí/arpegií
  • Pokročilý náhodný generátor sekvencí
 • Rozsáhlá knihovna továrních presetů
 • Kompatibilní s NKS kontrolery

Ocenění