Project Description

ŠIKOVNÝ EURORACK PANCÍŘ

RackBrute 3U je komplexní kryt standardu Eurorack, řešení na ochranu a přenos. S možnostmi konfigurovatelné pozice, spolehlivého napájecího zdroje a maximální praktičnosti si můžete být jisti, že vaše vzácné moduly budou v bezpečí.

najděte prodejce poblíž vás

Neobávejte se. Vaše moduly jsou pod silnou ochranou.

Modulární zařízení jsou vzácnou komoditou, a vy potřebujete všestranný kryt a ochranný systém na jejich umístění. Na první pohled vidíte, že je to dokonale se hodící 3U, 88 HP skříň vyrobená z lehkého, ale pevného hliníkového rámu osazeného dřevěnými bočnicemi. RackBrute je zdánlivě jednoduchý, ale je to mnohem víc než jen krabice. Má několik šikovných doplňků, jako například zabudovaný napájecí zdroj +12 V / -12 V / +5 V zajišťující, že všechno bude běžet, a systém držadla s více pozicemi, který vám umožní nejen snadno přenést vaši sbírku, ale také nastavit optimální úhel obsluhy podle toho, jak vám to vyhovuje.

Nejlepší způsob, jak rozpoznáte specialistu, je podle kvality jeho nářadí.

Připravený na cokoliv

Bezpečný a pohodlný úhel pohledu na centrum dění, připravený na další rozkazy.

Kromě bezpečného uložení vašich modulů vám dá RackBrute 3U úplnou kontrolu nad situací, nezávisle od kontextu. První z jeho tajných zbraní je spojovací systém Link. Spárovaný s přiloženým držadlem vám nabízí na výběr jednu z více konfigurací a orientací vašeho modulárního arzenálu. Ať už chcete mít vaše zařízení nenápadné a nakloněné, anebo upozorňující na sebe, RackBrute čeká na vaše rozkazy.

Druhým esem v rukávu je spolehlivý napájecí modul, kterému se dá vždy věřit. Obsahuje dva nezávislé obvody běžných modulárních napětí a bude více než dostatečný pro vaše potřeby +12 V, -12 V a +5 V, celkově dodávající až 1600 mA.

Zatřetí jeho odolná napájecí sběrnice má důmyslnou technologii filtrování šumu, a poskytuje 20 standardních slotů ponechávajících dostatek prostoru pro vaši sbírku.

Když ho zapnete, zaujmete pozici a zajistíte, budete mít pocit, že vaše modulární výzbroj odolá útoku.

Spojte síly se spojenci

Vždy pamatujte na motto Modulární republiky: V jednotě je síla.

Spojovací systém Link není výzbrojí pouze RackBrute 3U, ale i jeho sourozence velkého kalibru RackBrute 6U, MiniBrute 2 a MiniBrute 2S. Nezáleží, kterou kombinaci si vyberete, můžete dostat maximum z vaší rozsáhlé sbírky modulů, anebo vytvořit výkonný ekosystém s MiniBrute 2 a 2S mnohými propojeními CV/Gate.

MiniBrute 2

MiniBrute 2S

Také je záhodno připomenout, že i když tato technologie pochází přímo z přísně tajných výzkumných laboratoří Arturie, slouží vyššímu dobru. Systém Link není patentovaný, takže v budoucnu můžete očekávat více a více dostupných zařízení vybavených Linkem.

Nečekejte na posily, buďte nimi vy.

Prověrka výzbroje!

Vše je přítomné a přesné, připravené na prohlídku. Věříme, že vše bude k vaší spokojenosti.

1. Napájecí modul

Napájecí zdroj s výstupy 1600 mA +12 V, 1600 mA -12 V a 900 mA +5 V. Šířka 5 HP.

2. Závitové díry na montáž modulů

3. Distribuce napájení a signálu

Připojte až 20 modulů

4. Systém Link

Používejte RackBrute v různých konfiguracích

5. Zasouvatelné rozpěry

Ochrana ve složené poloze (vyžaduje další zařízení s Link)

6. Celková šířka 88 HP

Se zapojeným napájecím modulem je dostupných 83 HP

7. Protiskluzové pásy

Vše drží pěkně stabilní, když je RackBrute položený na záda.

Rozkaz k přesunu

Zajistili jsme, aby vaše zařízení dorazilo bez jediného škrábance.

Když přenášíte vzácný náklad, desítky křehkých modulů, unikátní a nenahraditelnou sbírku, potřebujete si být jisti jeho bezpečností. S RackBrute 3U se nemusíte ničeho obávat: od držadla až po křídlové šrouby najdete pevný hliník a ocel. Kamkoliv jdete, jakkoli je dlouhá vaše cesta a těžký váš setup, RackBrute byl postavený, aby to vydržel. Ať už přenášíte dva RackBruty anebo RackBrute a MiniBrute 2, je to naprosto bezpečné díky vestavěným rozpěrám, které vylučují možnost srážky.

Pokud plánujete tajnou misi, speciální diskrétní taška RackBrute Travel Case ochrání vaše vzácné zařízení před poškozením.

Když si potřebujete vaši show vzít na cesty, zkoušet, anebo jen nově uspořádat váš tvůrčí prostor, můžete se spolehnout na RackBrute.

Galerie

Hlavní vlastnosti

Hlavní vlastnosti

 • Formát Eurorack, 88 HP
 • Hliníkový rám
 • Vybavený 5 HP napájecím modulem
  • Až 1600 mA pro +12 V a 1600 mA pro -12 V (2 separátní obvody po 800 mA)
  • Až 900 mA pro 5 V (USB + 5 V moduly)
 • Napájecí sběrnice s
  • filtrováním šumu
  • 20 standardními napájecími sloty, až 800 mA pro +12 V a -12 V
 • Systém Link a praktické držadlo na upevnění MiniBrute 2/2S anebo dalšího zařízení RackBrute v různých konfiguracích
 • Vestavěné rozpěry pro nejvyšší ochranu v přenosné konfiguraci

Obsah balení

 • RackBrute 3U
 • Napájecí kabel

Rozměry a hmotnost

 • Rozměr nástroje: 484 x 167 x 83 mm
 • Hmotnost nástroje: 2.1 kg