Project Description

získat demo zdarma

Svěží digitální záře

Rev LX-24 je vylepšená virtuální replika retro ambience boxu, který definoval reverb pro celou generaci. Nechte své mixy rozkvést reálně působícím prostorem, atmosférou jeskynní hloubky a jemně jiskřivou texturou během několika vteřin s vintage digitálním zvukem, který odmítá zestárnout.

Prostor v krabici

Bohatý dozvuk, který jste vždy znali, vždy milovali a vždy chtěli. Rev LX-24 dodá vašemu zvuku prostor, atmosféru a jiskru, kterou pokaždé potřebujete – a možná při tom objevíte i inspirativní překvapení.

Definitivní digitální dozvuk

Klasická krémová krabička s fadery, tlačítky a pověstnými prostorovými algoritmy; oživená do bezkonkurenčních detailů, vylepšená a připravená pro vaši DAW.

Od jemného prostoru až po obrovskou atmosféru

Jednoduché nastavení faderu Decay přináší nekonečné odrazy kaňonů, ostré ambientní mraky anebo živost malých místností; čistý a muzikální reverb, který potřebujete, přesně tam, kde jej potřebujete.

Oživte jakýkoliv nástroj

Chybějící kouzlo ve vaší vokální skladbě, vitální prostorovost v bicích, epické dlouhé dozvuky v melodiích syntetizátorů – Rev LX-24 si pěkně pohraje s jakýmkoliv zvukem.

Duální rozhraní

Získejte autentický zážitek z digitálního reverbu s těmito klasickými ovládacími prvky, anebo se rozhodněte pro více detailů a nově přidané experimentální funkce se zobrazením Advanced – volba je na vás!

Vyberte si svůj pracovní postup

Klasické zařízení, nové triky. Rev LX-24 jsme sice napodobili do nejmenších detailů digitální architektury originálu, ale v panelu Advanced jsme přidali několik užitečných funkcí, díky nimž se snadněji používá, je flexibilnější a lépe se hodí pro váš produkční postup v DAW.

Klasické zobrazení

Inspirované ikonickým ovládacím panelem původního hardwaru. Během několika vteřin získejte bujný reverb, který potřebujete, pomocí faderů, tlačítek a klasického displeje ve stylu LCD, kterému neodoláte.

Pokročilé zobrazení

Chcete-li jít hlouběji do zvukového designu reverbu, trochu experimentovat anebo si užít vizuálnější pracovní postup, přidali jsme pokročilé zobrazení Advanced plné důležitých doplňků pro moderní produkci.

Vyzkoušejte si to

Pohněte některými základními ovládacími prvky Rev LX-24 a poslechněte si, jak jejich souhra dokáže během několika vteřin vytvořit detailní, nadčasový a inspirativní reverb.

Věčný reverb

Reverb má mnoho podob. Skákající hrkotavá kvalita pružinového tanku; krystalická textura třpytivého reverbu; ale někdy chcete jen čistotu, teplo a mimořádně hladký dozvuk. Tehdy přichází na řadu Rev LX-24.

Tento efektový plugin, založený na skutečné studiové legendě známé svou čistou atmosférou, s lehkostí oživuje vokály, bicí, kytary, syntetizátory a celé mixy svými nedotknutelnými dlouhými dozvuky, rychlými algoritmy a vylepšeními funkcí, které dávají reverbu zcela nový kreativní účel.

Zvukové ukázky

Bližší pohled

Na hlavním a rozšířeném panelu naleznete všechny ovládací prvky, které potřebujete pro přizpůsobení prostorového zvuku Rev LX-24 svým kreativním potřebám, od konvenčních až po neslýchané. Podívejme se blíže:

Klasický panel

_1 Algoritmus

Přepínejte mezi 8 předdefinovanými algoritmy inspirovanými původním hardwarem, které vám dávají okamžitý přístup k základním prostorům a rezonančním prostředím.

_2 Lock

Zafixujte všechny ovládací prvky Rev LX-24 na místě, abyste předešli neúmyslným změnám vašeho nastavení dokonalého reverbu.

_3 Mode Enhancement

Přidejte extra pohyb a barvu vašemu reverbu tímto tlačítkem, od jemných modulací a posunu výšky po zcela rozladěné klokotání – nastavitelné z panelu Advanced.

_4 Decay Optimization

Rev LX-24 detekuje úroveň a charakteristiky vstupných signálů, a nastavuje dozvuk podle nich pro udržení čistoty a pořádku tam, kde je to důležité.

_5 Zvukové režimy

Původní temný zvuk zařízení pochází z jeho 12- a 24-bitových převodníků, které odfiltrovaly frekvence nad 8 kHz. Ale abyste měli volbu, přidali jsme moderní režim, který vrací tyto vysoké frekvence pro větší čistotu a jiskřivost.

_6 Decay

Nastavte dobu trvání dozvuku reverbu Rev LX-24, cokoliv od odrazů malé místnosti po nekonečná echa.

_7 Crossover & Offset

Nastavte, jak bude Rev LX-24 reagovat na frekvenční spektrum zvyšováním anebo snižováním časů dozvuku pod vámi vybranou dělící frekvencí, takže si můžete vybrat mezi temnou, hlučnou anebo křišťálově čistou ozvěnou.

_8 Damping

Vyberte si mezi ostrým dozvukem v plné frekvenci, jemnou odezvou horního spektra, anebo cokoliv mezi tím.

_9 Pre-delay

Pro více odrazivý zvuk přidejte trochu zpoždění mezi vstupním signálem a reverbem.

_10 Distance

Napodobte zvuk různého umístění mikrofonů emulovaným ovladačem Distance; představte si mikrofon na druhé straně haly anebo hned vedle vašeho kopáku – anebo cokoliv mezi tím.

_11 Dry/Wet

Nastavte vyvážení mezi čistotou suchého signálu a hloubkou dozvuku, aby každý zvuk zapadl na své místo v mixu.

Advanced panel

_1 Algoritmus

Tak jako na klasickém panelu, přepínejte mezi 8 předdefinovanými algoritmy inspirovanými původním hardwarem, které vám dávají okamžitý přístup k základním prostorům a rezonančním prostředím.

_2 Zvukové režimy

Původní temný zvuk zařízení pochází z jeho 12- a 24-bitových převodníků, které odfiltrovaly frekvence nad 8 kHz. Ale abyste měli volbu, přidali jsme moderní režim, který vrací tyto vysoké frekvence pro větší čistotu a jiskřivost.

_3 Vizuální editor

Pokud nemáte rádi posouvání faderů a mačkání tlačítek, Advanced panel Rev LX-24 nabízí vizuální zobrazení svého zvuku. Změňte cokoliv od dozvuku po damping, dělící frekvenci a difúzi pouhým kliknutím a tažením různých bodů na vizualizéru.

_4 Pitch Shift

Přidejte správné množství jemných modulací výšky pro ovladač ‘Mode Enhancement’, od pomalých kolísání pásky po závratné rozhoupání.

_5 Diffusion

Klepněte pro detailnější aspekty vašeho doznění reverbu přizpůsobením odezvy počátečních dozvuků.

_6 Input

Citlivý transformátorový drive a hornopropustný filtr pro tvarování vašeho vstupního signálu před nástupem dozvuku.

_7 Ducking, Gate a Tremolo

Nechte efektový signál Rev LX-24 proudit, rozšiřovat se a odskakovat v závislosti na vašem vstupním výběru. Ducking funguje podobně jako sidechain, čímž dodává reverbu úderný ‘pumpující’ zvuk; Gate dělá opak, zvyšuje úroveň efektového signálu při spuštění vstupem, čímž dodává skákavý zvuk fóra 80. let; ostatně Tremolo funguje jako LFO, pravidelně stoupá a klesá s různými průběhy.

_8 Master ovladače

Brightness určuje zisk výstupního filtru náklonu, zatímco Stereo Width a Reverb Level dělají přesně to, co očekáváte – trochu extra ovládání barvy pro ten správný reverb v mixu.

Knihovna presetů

Presety reverbu dokonale přizpůsobené pro vokály, bicí, syntetizátory a další; speciálně navržená nastavení nabízející abstraktní atmosféru a neustále se rozvíjející prostory; Rev LX-24 je vybavený 100 presety pro klasické a základní tóny reverbu několika kliknutími.

Zvukové ukázky

Připravené pro DAW

Ať už tyto pluginy používáte jakkoliv; pro úžasný tón jejich reverbu, zrnité předzesilovače anebo pro jejich neuvěřitelné schopnosti zvukového designu, budete mít jistotu, že jsou plně kompatibilní s vaší konfigurací. Tyto pluginy fungují se všemi hlavními DAW v systémech Windows i MacOS.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických efektů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Ovládání v reálném čase

Každý parametr v každém pluginu FX Collection se dá namapovat na váš oblíbený MIDI kontroler pro okamžité, praktické ovládání vašeho mixu. Filtrujte, nastavujte preamp anebo vaši modulaci za jízdy.

Vestavěné návody

Každý plugin v FX Collection je vybaven vestavěnými výukovými programy, které vás krok za krokem provedou klíčovými parametry, úpravami a mixážními triky, abyste ze svého zvuku vytěžili maximum. Výukový panel také vysvětluje ovládací prvky, které používáte v reálném čase – takže nikdy nezmeškáte žádné vylepšení.

Procházení presetů

Přehledný prohlížeč presetů FX Collection vám umožňuje filtrovat, organizovat a ukládat oblíbené presety pro okamžité vyvolání. Vyhledávejte podle typu nástroje, žánru, produkční techniky a mnoha dalších parametrů – abyste rychle našli, co potřebujete a ušetřili cenný kreativní čas!

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Klasický digitální algoritmický efekt dozvuku
 • 8 dokonale emulovaných originálních algoritmů reverbu
  • Small Hall A
  • Small Hall B
  • Room A
  • Constant Plate
  • Vocal Plate
  • Large Hall B
  • Chamber
  • Perc Plate A
 • Jedinečné rozhraní založené na faderech
 • Základní ovládací prvky jako Decay, Damping, Pre-Delay, Dry/Wet a další
 • Emulované 12- a 24-bitové převodníky pro temný, teplý zvuk
 • Dodatečný režim “moderního” převodníku pro čistší zvuk
 • Ovládací prvky Crossover a Offset pro nastavení odezvy v basech
 • Mode Enhancement zavádí jemnou modulaci posunu výšky tónu
 • Nově přidané funkce na panelu Advanced
  • Interaktivní vizualizér pro rychlou úpravu dozvuku kliknutím a potažením
  • Dynamické efekty: Ducking, Gate, Tremolo
 • 100 presetů pro vokály, bicí, kytary, syntetizátory a abstraktní zvukový design
 • Porovnání A/B
 • Připravené pro NKS

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou v systému Windows podporovány

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
1 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.