Project Description

najděte prodejce poblíž vás

Exkluzivní softwarový balíček obsahující nejširší výběr nástrojů a efektů Arturia spolu s tisíci prémiových presetů; objevte legendární klávesy, ikonické studiové nástroje, nejmodernější syntetizátory a nekonečnou inspiraci – vítejte na další cestě za hudbou.

Exkluzivní uvedení na trh

Sound Explorers Collection Belledonne bude k dispozici exkluzivně u prodejců po celém světě a exkluzivně u společnosti Sweetwater v USA do 27. září. Pro nákup kontaktujte anebo navštivte místní prodejnu.

Pro prémiovou hudební produkci

Plnohodnotný kreativní zážitek se základními nástroji, inspirativními efekty a dokonalými zvuky pro každý styl. Toto je Sound Explorers Collection, která posílí vaši hudební identitu jako nikdy předtím.

V Collection

Antologie ikonických klávesových nástrojů, ohromujících syntetizátorů a hybridních nástrojů, které jsou díky modelovacím technologiím TAE® a Phi® vydestilované do vylepšených softwarových pluginů. Nechte se unášet analogovými stroji, nadčasovými klavíry, sugestivními smyčci a dalšími nástroji.

FX Collection

Propracovaná kolekce prvotřídních studiových efektů a kreativních pluginů pro moderní producenty, která zahrnuje vše od klasických analogových kompresorů až po nadčasové moderní reverby, vylepšené o bezkonkurenční kvalitu zvuku a intuitivní pracovní postup. Vylepšete svoji hudbu dokonalým efektem pro každou potřebu.

Pigments

Špičkový softwarový nástroj, který kombinuje virtuální analogovou, samplovací, wavetable a aditivní syntézu s hravou modulací, profesionálními nástroji a studiovými efekty – umožňuje vám prozkoumat nekonečné zvukové spektrum.

Exploration Sound Library

50 nejprodávanějších zvukových bank s celkem více než 4000 presety, které odemykají množství všestranných a vzrušujících zvuků pro každý styl.

Zvuky, které jste vždy chtěli

Vylepšete svou paletu o více než 4000 moderních, dynamických a inspirativních presetů budoucnosti. Tento důkladný výběr ručně vytvořených zvukových bank obsahuje 2 masivně rozšiřující balíčky V Collection a nejprodávanější banky inspirované vašimi oblíbenými umělci, žánry a zvukovými designéry.

PatchWorks

700 speciálně navržených patchů, které posouvají naše virtuální emulace syntetizátorů za zvukové možnosti jejich hardwarových předchůdců. Tento balíček pokrývá všechny zvukové terény – od vintage disco basových linek až po dechberoucí atmosféru filmové hudby – a je jen na vás, abyste je prozkoumali.

Synthopedia

Současné zvuky vytvořené pomocí nejdokonalejších funkcí našich nástrojů z V Collection. Tyto presety jsou okamžitě použitelné a navržené s ohledem na dnešní hudební styly. Načtěte si je a okamžitě najděte svůj flow s novými svěžími zvuky.

Žánry

Najděte presety šité na míru, které se hodí do vašeho mixu, ať už je váš styl jakýkoliv. Od oldschoolového hip-hopu až po hranice trapu a drillu, od progresivního rockového divadla až po emotivní filmovou hudbu – prozkoumejte odborně vybrané zvuky, které dokonale vystihují rysy vašich oblíbených žánrů. Dodržujte pravidla anebo si je sami namíchejte.

Pocty

Vzdejte hold ikonickým nahrávkám, průkopnickým umělcům, kultovním tvůrcům a dalším. Prozkoumejte presetové banky zachycující zvuky, které určovaly směr hudební minulosti, současnosti a budoucnosti. Od okamžitě rozpoznatelných až po hluboké zvukové zářezy – toto jsou naše pocty nejlepším zvukům všech dob.

Autorské zvuky

Dali jsme našim oblíbeným zvukovým designérům a producentům volnost, aby vytvořili zvuky, které pohnou jejich duší – a vaší. Objevte signature patche a oblíbené zvuky některých z nejznámějších hudebních tvůrců na světě. Oceněné, experimentální a naprosto jedinečné zvukové perspektivy.

Typy

Výběr zvuků zaměřených na podstatu nástrojů: klávesy, smyčce, bicí nástroje, basy a mnoho dalších. Ať už toužíte po dokonalých popových refrénech, drtivých industriálních basech anebo mimořádně hladkých orchestrálních tónech, najdete banku, která se zaměří na to, co potřebujete.

Přiložený SSD disk

Sound Explorers Collection se dodává nahraná na 256 GB SSD disku pro rychlou a snadnou instalaci. Obsahuje i další úložný prostor na zálohování důležitých projektů a souborů.

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

True Analog Emulation

TAE® “True Analog Emulation” je exkluzivní technologie společnosti Arturia, která přesně reprodukuje charakteristické zvukové vlastnosti analogových syntetizátorů. Rekonstruuje vlastnosti analogových oscilátorů v úžasných detailech, transparentnosti a čistotě, jakož i přesné vlastnosti analogových filtrů, které dávají každému klasickému nástroji jeho jedinečný zvuk. Soft clipping dodává ještě větší razanci a přítomnost.

více

Fyzikální modelování

Ne všechny klávesové legendy používají obvody a analogové součástky. Na reprodukci neuvěřitelných akustických a elektroakustických nástrojů, které najdete ve V Collection, použila Arturia nejmodernější technologii fyzikálního modelování. Na analýzu toho, jak každý nástroj vytváří svůj jedinečný zvuk, naši inženýři používají pokročilé matematické algoritmy, které obnovují každý aspekt originálu.

více

Ocenění

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
32 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
32 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST, AAX, Audio Unit, NKS* (pouze 64-bitové DAW).

*NKS kompatibilita je momentálně nedostupná pro Analog Lab

*Standalone pouze pro softwarové nástroje, softwarové efekty je potřebné používat v DAW.

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se
o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Více než 30 ikonických klávesových a syntetizátorových softwarových nástrojů od klavíru po reprodukci vintage syntetizátorů
  • Více než 20 virtuálních moderních a kreativních efektů, a emulací vintage studiových zařízení
  • Zrekonstruované pomocí pokročilých technologií modelování TAE® a Phi®
  • Špičkové produkční a hráčské nástroje Pigments a Analog Lab
  • Včetně 50 dalších prvotřídních zvukových bank s více než 4000 presety pro rozšíření knihovny presetů V Collection, Pigments a Analog Lab
  • Každý nástroj anebo efekt je možné použít ve vaší DAW (Digital Audio Workstation) jako VST, AU, AAX anebo NKS* plug-in
  • Krásná, neuvěřitelně detailní rozhraní s vysokým rozlišením
  • Výukové programy v aplikaci

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.