Project Description

najděte prodejce poblíž vás

2020 znamená naše 20-leté jubileum!

Dvacet let tvorby inspirativních nástrojů. Dvacet let poskytování nástrojů na tvorbu nezapomenutelných vystoupení pro muzikanty. Dvacet let s vámi: muzikanty, producenty a zvukaři, všichni sdílíme stejnou vášeň, všichni hledáme hlubší inspiraci pro pozvednutí hudby na novou úroveň.

Rozhodli jsme se připomenout moment, kdy Arturia vstoupila do historie zvuku, uvedením speciálního titulu v limitované edici. Uvedení tohoto sběratelského kousku podtrhuje náš záměr sdílet tento historický moment spolu s vámi. Tento balíček nabízí to nejlepší z Arturie za 20 let vývoje softwaru a produkty, které nám umožnily růst spolu s našimi oddanými a náročnými fanoušky.

Limitovaná edice
k 20. výročí

Toto je vaše šance vlastnit kus hudební historie. Box Sound Explorers Collection najdete výhradně v obchodech a obsahuje ikonické softwarové tituly Arturia, jakož i ohromnou sbírku skvělých presetů. Objevte legendární nástroje, ikonické efekty a nové zvukové možnosti, které vás vezmou hlouběji do vašich hudebních vizí. Nalaďte se na budoucnost touto historickou prací pro vás.

Co najdete v balení?

_250 GB harddisk

V krabici najdete 250 GB harddisk, který obsahuje výběr z nejinspirativnějších softwarových titulů a zvukových balíčků. Také ho budete moci použít jako externí úložiště s dalším prostorem pro zálohování vašich hodnotných hudebních projektů. Instalace je rychlá a snadná. Jednoduše jej připojte k vašemu počítači a spusťte instalátor ‘Sound Explorers Collection’.

_V Collection 7

23 legendárních nástrojů přivedených zpět k životu silou modelingových technologií TAE® a Phi®. Ztraťte se mezi analogovými syntetizátory, klasickými piany, bizarními klávesami a digitálními polyfonními syntetizátory s přes 8000 úžasně inspirativními presety k objevování.

V Collection obsahuje i Analog Lab 4, výkonné a intuitivní rozhraní, ve kterém můžete procházet všechny vaše presety V Collection na jednom místě podle typu, hudebního žánru anebo nástroje. Je to pro uživatele přátelský hudební produkční software, potřebný k organizování vašich hudebních nápadů po vašem, a nalezení nejvíce inspirujících presetů s algoritmy strojového učení. Pro bezproblémový zážitek na pódiu máte Stage View a Concert Panel v Live Mode.

více

_FX Collection

Transformujte vaše mixy s emulacemi obvodů nejvíce ikonických efektů a studiových nástrojů, jaké byly kdy vyrobeny. Osvědčené zařízení, které vskutku změnily zvuk hudby, jak ji známe, nabité novými, vzrušujícími vlastnostmi pro moderního producenta.

více

_Pigments

Syntetizátor 21. století neuvěřitelně kombinující zvukové jádra FM, virtuální analogové, sampling a granulární syntézu s neomezenými modulačními možnostmi. Plně nabalený presety, které vytvořili umělci a zvukoví designéři velkých jmen, tento syntetizátor otevře vaši hudbu novým horizontům.

více

40 nejprodávanějších balíčků presetů

Tato sbírka obsahuje i 40 našich nejpopulárnějších presetových bank ze Sound Store Analog Lab a Pigments, které vám dají k dispozici přes 700 nových, úžasných mistrovských presetů.