Project Description

OBJEVENÉ LEGENDÁRNÍ KLÁVESY

Toto je nejkomplexnější sbírka klasických syntetizátorů a kláves vůbec. Toto jsou desetiletí vášnivého výzkumu, modelování a vývoje. Toto je vaše šance zapsat se do hudební historie.

Toto je V Collection 7.

24 nadčasových nástrojů vytvořených jako software a modernizovaných současnými vlastnostmi. Byly průlomové v 60-tých letech, extatické v 70-tých letech a úctyhodné v 80-tých letech, jsou v srdci dnešních hitů a pomohou vám tvarovat zvuk zítřka.

najděte prodejce poblíž vás

Novinky ve V Collection 7

Mellotron V

LEGENDÁRNÍ PÁSKOVÉ KLÁVESY

CZ V

KLASIKA KULTU PHASE DISTORTION

Synthi V

BRITSKÝ MODULÁRNÍ SYNTETIZÁTOR

Analog Lab 4

SBÍRKA KLÁVES

B-3 V 2

ZNOVUZROZENÍ NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH VARHAN

Synthopedia

PRONIKAVÉ PRESETY

Pokud hledáte klasické vintage zvuky, hledejte jinde.

800 úplně nových, moderních zvuků vytvořených pro klasické nástroje V Collection. Prozkoumejte nejžhavější syntetizátory a špičkové klávesy.

20 let jsme pracovali s nejlepšími z nejlepších, a vybrali jsme si pouze ty nejsoučasnější a nejnadanější zvukové designéry, abychom vytvořili Synthopedii.

Máte kontrolu

Zatímco naše kontrolery KeyLab Essential, KeyLab MkII a MiniLab jsou speciálně navržené, aby vytáhli z V Collection 7 to nejlepší, můžete použít jakýkoliv klávesový MIDI kontroler na ovládání těchto nadčasových nástrojů.

Máte kontroler anebo klávesy od našich přátel z Novation, Yamaha, KORG, anebo Native Instruments? Žádný problém, bude fungovat dokonale. Vlastníte digitální piano? Můžete použít i to! Na hraní not můžete použít i klávesnici vašeho počítače anebo laptopu, takže si zachováte kreativitu v pohybu.

Napište novou kapitolu

Tyto nástroje jsou vzory své doby, ale díky magii softwaru a naší pokročilé modelingové technologie jsme byli schopni tyto legendy vylepšit funkcemi 21. století.

Proměňte klasický monofonní syntetizátor na polyfonní jediným přepínačem. Nahrajte vaše vlastní samply do vintage zvukového jádra pomocí tahání a puštění. Přidejte oscilátory, filtry, modulaci a efekty. Můžete si užít tyto nástroje jakkoliv chcete: s jejich původními vlastnostmi, se všemi současnými vylepšeními, anebo něco mezi tím. Je to na vás.

Každý nástroj má také rozsáhlou knihovnu presetů s rychlým tříděním založeným na tagách, a díky Analog Lab přístup do stále se rozšiřujícího Sound Store, kde můžete obohatit váš setup autorskými zvuky současných synti-hrdinů.

Další kapitola v knize hudební historie ještě nebyla napsaná, ale V Collection 7 vám dává pero do rukou.

Celosvětově oblíbená

V Collection 7 je naše vlajková loď a stala se absolutní referencí pro softwarové syntetizátory a emulace kláves.

Největší umělci našich dob, jejich producenti, jejich zvukaři a jejich studia milují zvuk našich softwarových nástrojů, a jejich zvuky plné života najdete v nesčetných hitech a známých filmových tématech.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje vaše licence a synchronizuje je na více zařízeních (v každé nástrojové licenci máte pět zařízení). ASC vás také upozorní na updaty a stáhne je. Můžete se snadněji dozvědět o nových produktech, stáhnout si demo verze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE® a Phi®

Na vytvoření svého zvuku používá V Collection 7 obě exkluzivní technologie Arturie. TAE® je použitá na zmapování, analýzu a reprodukci chování analogových elektronických součástek a obvodů do nejmenšího detailu. Phi® se zaměřuje na fyzikální modeling, reprodukuje virtuální verzi původního nástroje ve vašem počítači, takže můžete slyšet jeho rezonanci a vibrace místo jednoduchého přehrávání nahraných samplů. Výhoda těchto technologií je také dvojí: znějí absolutně úžasně a dávají vám obrovské možnosti úpravy a přizpůsobení.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ PC: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
16 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.11+: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
16 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST 2.4, VST 3, AAX, Audio Unit, NKS* (pouze 64-bitové DAW).

*NKS kompatibilita je momentálně nedostupná pro Analog Lab, CZ V, Mellotron V, Synthi V a B-3 V2.

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Obsahuje 24 softwarových nástrojů: Mellotron V, Synthi V, CZ V, Analog Lab, Clavinet V, CMI V, DX7 V, Buchla Easel V, Synclavier V, B-3 V, Mini V, Piano V, Stage-73 V, Matrix-12 V, Farfisa V, Solina V, SEM V, Wurli V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, VOX Continental V, Modular V
  • Každý virtuální nástroj ve V Collection se dá použít jako stand-alone aplikace anebo jako NKS (kromě Analog Lab, Mellotron V, Synthi V, CZ V and B-3 V2), VST, AU anebo AAX plug-in
  • Grafické rozhraní ve vysokém rozlišení, kompatibilní s velmi velkými displeji
  • Všechny nástroje sdílejí společné rozhraní na browsing, editaci (save, import, export, …)
  • Lehké MIDI mapování na jakýkoliv klávesový kontroler.
  • Návody uvnitř aplikací umožňují rychlé pochopení nástroje.
  • Jednoduchá správa instalací a licencí: Arturia Software Center.
  • Více než 8000 inovativních zvukových presetů vysoké kvality.
  • Analog Lab – všechny presety V Collection 7 se dají procházet a editovat z jediného rozhraní
  • Výhradní technologie Arturie TAE® a Phi zajišťují, že každý nástroj zní a chová se přesně jako originál.

*Mellotron® je registrovanou ochrannou známkou Mellotron.com

Ocenění