Project Description

najděte prodejce poblíž vás

Výkonový Update 7.2

To nejlepší je nyní ještě lepší.

S ohledem na vaši zpětnou vazbu jsme vylepšili V Collection 7 – inspirativní zvuky, špičkový výkon.

V Collection 7.2 je update zdarma, má zvýšenou rychlost, jednodušeji se používá a pozvedne váš styl práce do nových, kreativních výšek. Objevování nadčasových syntetizátorů nikdy nebylo takto snadné – updatujte nyní a rozšiřte váš zážitek s V Collection.

Pro update pouze spusťte ASC a měl by se updatovat na nejnovější verzi. Pak budete moci updatovat veškerý váš software.

Rychlejší změna presetů

Čas potřebný na změnu presetů byl dramaticky zkrácený. Rychleji najděte váš dokonalý zvuk, anebo okamžitě vyvolejte vaše oblíbené zvuky bez přerušování proudu kreativity.

Zlepšený grafický výkon

Všechny nástroje ve V Collection měli optimalizované své animace a vzhled. To znamená hladší zobrazování a menší zátěž vašeho procesoru.

Vyberte si, kam nainstalujete vaše nástroje

Všechny zdrojové soubory nástrojů se dají nainstalovat/ přesunout do vámi vybraného adresáře přes Arturia Software Center. To je užitečné, pokud pracujete s několika disky/ zařízeními, anebo máte limitované interní úložiště.

Optimalizované stahování updatů

Pokud již máte nástroj nainstalovaný, všechny další updaty budou obsahovat pouze nezbytné soubory, což znamená, že budou menší. Takže updatování pomocí Arturia Software Center bude snadnější a instalace rychlejší.

Mnohé opravy chyb

Vzali jsme v úvahu vaši zpětnou vazbu a upgradovali celkový výkon V Collection 7. Nyní je stabilnější, účinnější a snadněji použitelná.

Toto je V Collection 7.

24 nadčasových nástrojů vytvořených jako software a modernizovaných současnými vlastnostmi. Byly průlomové v 60-tých letech, extatické v 70-tých letech a úctyhodné v 80-tých letech, jsou v srdci dnešních hitů a pomohou vám tvarovat zvuk zítřka.

Co vidíte?

Znovuzrozené nejlepší syntetizátory
a klávesy

V Collection vyrostla na průmyslový standard mezi softwarovými verzemi nástrojů, které psali hudební historii. Řešení pro náročné hudebníky.

Bezkonkurenční, dokonale modelovaný zvuk

V Collection používá naše pokročilé modelingové technologie TAE® a Phi®, které dokonale vytvářejí zvuk a pocit z těchto legendárních nástrojů.

Tisíce mistrovských presetů

Armáda vrcholných zvukových designérů a umělci velkých jmen vytvořili některé z nejinspirujících syntetizátorových a klávesových zvuků pouze pro vás.

Tvořte sebejistě

Všechny nástroje ve V Collection jsou modelované klávesy, které psaly historii. Nyní je můžete použít ve vaší DAW, abyste vytvořili hudbu, kterou jste vždy chtěli.

Hrajte, vystupujte, ovládejte

V Collection lze hladce integrovat se sérií Arturia KeyLab, jakož i kontrolery jiných značek, což vám dává plné ovládání vašeho zvuku ve studiu a na pódiu.

Jednoduchá ale výkonná

Každý nástroj má v sobě integrovaný návod, tipy pro každý ovladač a intuitivní zvukový browser. Nezáleží na tom, jak jste zručný, toto se vám hodí.

Novinky ve V Collection 7

Mellotron V

LEGENDÁRNÍ PÁSKOVÉ KLÁVESY

CZ V

KLASIKA KULTU PHASE DISTORTION

Synthi V

BRITSKÝ MODULÁRNÍ SYNTETIZÁTOR

Analog Lab 4

SBÍRKA KLÁVES

B-3 V 2

ZNOVUZROZENÍ NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH VARHAN

Synthopedia

PRONIKAVÉ PRESETY

Pokud hledáte klasické vintage zvuky, hledejte jinde.

800 úplně nových, moderních zvuků vytvořených pro klasické nástroje V Collection. Prozkoumejte nejžhavější syntetizátory a špičkové klávesy.

20 let jsme pracovali s nejlepšími z nejlepších, a vybrali jsme si pouze ty nejsoučasnější a nejnadanější zvukové designéry, abychom vytvořili Synthopedii.

Máte kontrolu

Zatímco naše kontrolery KeyLab Essential, KeyLab MkII a MiniLab jsou speciálně navržené, aby vytáhli z V Collection 7 to nejlepší, můžete použít jakýkoliv klávesový MIDI kontroler na ovládání těchto nadčasových nástrojů.

Máte kontroler anebo klávesy od našich přátel z Novation, Yamaha, KORG, anebo Native Instruments? Žádný problém, bude fungovat dokonale. Vlastníte digitální piano? Můžete použít i to! Na hraní not můžete použít i klávesnici vašeho počítače anebo laptopu, takže si zachováte kreativitu v pohybu.

Napište novou kapitolu

Tyto nástroje jsou vzory své doby, ale díky magii softwaru a naší pokročilé modelingové technologie jsme byli schopni tyto legendy vylepšit funkcemi 21. století.

Proměňte klasický monofonní syntetizátor na polyfonní jediným přepínačem. Nahrajte vaše vlastní samply do vintage zvukového jádra pomocí tahání a puštění. Přidejte oscilátory, filtry, modulaci a efekty. Můžete si užít tyto nástroje jakkoliv chcete: s jejich původními vlastnostmi, se všemi současnými vylepšeními, anebo něco mezi tím. Je to na vás.

Každý nástroj má také rozsáhlou knihovnu presetů s rychlým tříděním založeným na tagách, a díky Analog Lab přístup do stále se rozšiřujícího Sound Store, kde můžete obohatit váš setup autorskými zvuky současných synti-hrdinů.

Další kapitola v knize hudební historie ještě nebyla napsaná, ale V Collection 7 vám dává pero do rukou.

Celosvětově oblíbená

V Collection 7 je naše vlajková loď a stala se absolutní referencí pro softwarové syntetizátory a emulace kláves.

Největší umělci našich dob, jejich producenti, jejich zvukaři a jejich studia milují zvuk našich softwarových nástrojů, a jejich zvuky plné života najdete v nesčetných hitech a známých filmových tématech.

Arturia Software Center

ASC je centrální software, který elegantně spravuje všechny vaše softwarové licence Arturia. Aktivuje vaše licence a synchronizuje je na více zařízeních (v každé nástrojové licenci máte pět zařízení). ASC vás také upozorní na updaty a stáhne je. Můžete se snadněji dozvědět o nových produktech, stáhnout si demo verze a koupit plné verze. Jednoduché.

S výkonem TAE® a Phi®

Na vytvoření svého zvuku používá V Collection 7 obě exkluzivní technologie Arturie. TAE® je použitá na zmapování, analýzu a reprodukci chování analogových elektronických součástek a obvodů do nejmenšího detailu. Phi® se zaměřuje na fyzikální modeling, reprodukuje virtuální verzi původního nástroje ve vašem počítači, takže můžete slyšet jeho rezonanci a vibrace místo jednoduchého přehrávání nahraných samplů. Výhoda těchto technologií je také dvojí: znějí absolutně úžasně a dávají vám obrovské možnosti úpravy a přizpůsobení.

Galerie

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 7+ PC: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
16 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: 10.11+: 4 GB RAM; 2.5 GHz CPU.
16 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST 2.4, VST 3, AAX, Audio Unit, NKS* (pouze 64-bitové DAW).

*NKS kompatibilita je momentálně nedostupná pro Analog Lab, CZ V, Mellotron V, Synthi V a B-3 V2.

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Obsahuje 24 softwarových nástrojů: Mellotron V, Synthi V, CZ V, Analog Lab, Clavinet V, CMI V, DX7 V, Buchla Easel V, Synclavier V, B-3 V, Mini V, Piano V, Stage-73 V, Matrix-12 V, Farfisa V, Solina V, SEM V, Wurli V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, VOX Continental V, Modular V
  • Každý virtuální nástroj ve V Collection se dá použít jako stand-alone aplikace anebo jako NKS (kromě Analog Lab, Mellotron V, Synthi V, CZ V and B-3 V2), VST, AU anebo AAX plug-in
  • Grafické rozhraní ve vysokém rozlišení, kompatibilní s velmi velkými displeji
  • Všechny nástroje sdílejí společné rozhraní na browsing, editaci (save, import, export, …)
  • Lehké MIDI mapování na jakýkoliv klávesový kontroler.
  • Návody uvnitř aplikací umožňují rychlé pochopení nástroje.
  • Jednoduchá správa instalací a licencí: Arturia Software Center.
  • Více než 8000 inovativních zvukových presetů vysoké kvality.
  • Analog Lab – všechny presety V Collection 7 se dají procházet a editovat z jediného rozhraní
  • Výhradní technologie Arturie TAE® a Phi zajišťují, že každý nástroj zní a chová se přesně jako originál.

*Mellotron® je registrovanou ochrannou známkou Mellotron.com

Ocenění