Project Description

najděte prodejce poblíž vás

Referenční nástroje pro hudebníky

Prémiová sada profesionálních softwarových nástrojů od moderních hybridních syntetizátorů až po emulace nejsugestivnějších nástrojů, jaké byly kdy vyrobené, vylepšená pro současné produkční postupy.

Toto je
V Collection 9

Ponořte se do dokonalého zážitku z tvorby hudby se základními nástroji a zvuky, které se hodí k vašemu stylu. 33 nástrojů, tisíce prvotřídních presetů a tvůrčí zážitek, jaký nemá obdoby.

Vrcholný výběr

Cílevědomě, ručně vybraná a odborně navržená sestava nástrojů, které jsou nezbytné pro moderní hudební produkci. Nejikoničtější syntetizátory, skvělé klávesové nástroje a sugestivní hybridy, které udrží vaši kreativitu na správné cestě.

14 000 presetů

V rozsáhlé knihovně odborně navržených zvuků V Collection 9 s jednoduchým vyhledáváním naleznete na několik kliknutí rozhodující zvuky, které potřebujete k dokončení mixu. Klepněte přímo na jakýkoliv styl, jakýkoliv nástroj, kdykoliv.

Zdokonaleno pro vás

Vysoce výkonné funkce, na které se můžete spolehnout, špičková kvalita zvuku, kterou si zasloužíte; V Collection 9 je výsledkem více než 20 let inženýrských zkušeností, hudebního bádání a vášně pro dokonalý zvuk.

Jednoduché používání

Nemusíte být expert, abyste si mohli vychutnat profesionální zvuk. Nástroje ve V Collection 9 jsou navržené s ohledem na plynulý pracovní postup, s jednoduchými rozhraními, vestavěnými návody a inteligentními funkcemi, které poskytují inspirativní výsledky bez komplikací.

Nové nástroje ve V Collection 9

KORG MS-20 V

Prvotní černý monolit se živelným analogovým zvukem a semi-modulární architekturou, znovu probuzený.

více

SQ80 V

Hybridní lo-fi crosswave syntetizátor spojující tisíce kombinací digitálních vlnových průběhů s křupavými analogovými filtry.

více

Augmented STRINGS

Inovativní nástroj kombinující samplované smyčce s nejmodernější syntézou a hloubkovým ovládáním morfingu.

více

Augmented VOICES

Spojení lidského hlasu s více typy syntézy a expresivními ovládacími prvky pro dosažení sugestivního hybridního zvuku.

více

Přestavěné nástroje ve V Collection 9

CS-80 V 4

Masivní výraz, strhující filmový zvuk a nejmodernější funkce pro nástroj, který dýchá charakterem, přestavěný od základů.

více

Prophet-5 V

Vyhledávaný král analogového zvukového designu, vkusně vylepšený a věrně přestavěný jako samostatný plugin pro producenty.

více

Prophet-VS V

Jedinečný wavetable syntetizátor proslavený digitální přesností ostrou jako břitva a spoustou sci-fi zvuků, znovuzrozený jako samostatný nástroj.

více

Piano V 3

Fyzikálně modelovaný klavír nové generace s 12 krásnými modely od historických koncertních křídel až po moderní filmové, propracovaný do absolutních detailů.

více

14 exkluzivních zvukových bank ve V Collection 9

Exkluzivně vytvořený výběr 832 presetů demonstrujících zvukové schopnosti každého z nových nástrojů V Collection 9.

Crosswave Techno

Piano imaginarium

Platinum Piano

Downtempo Dreams

Lo-fi Cartridge

Prophetic Soul

Nexus Cinematic

Ethereal Minimalism

Pop Hyperwaves

Vector Atmospheres

French Connections

Circuit Slayer

Beatmakers’ Haze

EDM Infinity

více

Nový standard

Představte si zvuky, které jste vždy chtěli. Horké syntetizátorové linky, které nemůžete dostat z hlavy; smyčcové textury velikosti planety z vašich oblíbených soundtracků; masivní plochy z letních hitparád. Nyní zažijte všechny tyto zvuky a ještě více, přesně tak, jak jste si je představovali, v jedné epické kolekci.

Ať už jste hudebník, domácí producent, zvukový designér anebo syntetizátorový nadšenec, okamžitě odemkněte dokonalé zvuky, ponořte se hluboko do svého vysněného vintage klávesu a vychutnejte si stejné zvuky, jaké používají největší světoví producenti a umělci přímo ve vaší DAW.

Základní produkční nástroje

Nastartujte svou kreativitu s úžasnou řadou špičkových referenčních nástrojů, které jsou detailně přepracované a vylepšené pro současné hudební tvůrce. Toto je obsah balení:

Analogové syntetizátory

Historické ikony, které dnes zní stejně vzrušivě a silně jako před desítkami let. Zmapovali jsme každý obvod, analyzovali každou součástku a vylepšili tyto legendy tak, abychom vám přinesli bezkonkurenční analogový zvuk, od subbasů, které drnčí v reproduktorech až po nádherně bohaté polyfonní plochy.

Digitální syntetizátory a samplery

Průlomová díla binárního kódu z průkopnických dnů digitální technologie, od okamžitě rozpoznatelných one-shotů až po nádherné sci-fi wavetable textury – znovuzrozené, remastrované a vaše k prozkoumání.

Klávesové nástroje a varhany

Některé z nejikoničtějších a okamžitě rozpoznatelných zvuků, které se táhnou více než půlstoletím, dodnes ohnivé a sugestivní, destilované do výběru pohlcujících virtuálních nástrojů. Drsné tranzistorové varhany, hladké analogové string machines a vše mezi tím.

Akustické a elektrické klavíry

Ať už jde o bezkonkurenční zvuk nadživotního klavíru, anebo o smyslné perkusivní plátky Stage-73 V, jsou to fyzická umělecká díla s každým mechanickým detailem propracovaným pro ten nejautentičtější zážitek z virtuálního klavíru.

Rozšířené akustické nástroje

Jedinečné spojení samplování, syntézy a hudebního výrazu, které posouvá akustické a tradiční nástroje do inspirativní současné produkce. Objevte množství ohromujících hybridních strunných a vokálních zvuků, které změní způsob vašeho komponování a produkce.

Analog Lab V

Získejte okamžitý přístup k destilovanému výběru nejoblíbenějších presetů V Collection 9, doplněný o vynikající integraci s klávesovým kontrolérem, bleskurychlé prohledávání, výkonné kombinované zvuky a makro editaci každého zvuku v reálném čase. Váš klávesový plugin s rychlými výsledky.

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Ocenění

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
32 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
32 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST, AAX, Audio Unit, NKS* (pouze 64-bitové DAW).

*NKS kompatibilita je momentálně nedostupná pro Analog Lab

OCHRANA

Software je chráněn pomocí Arturia Software Center. Více se
o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • 14 exkluzivních zvukových bank pro nové nástroje V Collection 9.
  • 14 000 inovativních presetů vysoké kvality.
  • Analog Lab V: každý preset z V Collection 9 lze přecházet a upravovat z jednoho rozhraní.
  • Všechny nástroje mají společné rozhraní pro prohlížení a editaci (ukládání, import, export a další).
  • Nové výukové programy v aplikacích pro snadné pochopení každého nástroje.
  • Grafické rozhraní s vysokým rozlišením, kompatibilní s velkými displeji.
  • Jednoduché MIDI mapování na jakýkoliv klávesový kontrolér.
  • Vlastní technologie TAE® a Phi® společnosti Arturia zaručují, že každý nástroj zní a chová se přesně tak, jak potřebujete.
  • Jednoduchá instalace a aktualizace pomocí Arturia Software Center.
  • Obsahuje 32 softwarových nástrojů: Augmented STRINGS, Augmented VOICES, Korg MS-20 V, SQ80 V, Emulator II V, Vocoder V, Jun-6 V, OB-Xa V, Mellotron V, Synthi V, CZ V, Analog Lab V, Clavinet V, CMI V, DX7 V, Buchla Easel V, Synclavier V, B-3 V, Mini V, Piano V, Stage-73 V, Matrix-12 V, Farfisa V, Solina V, SEM V, Wurli V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, VOX Continental V, Modular V.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.