Project Description

získat demo zdarma

Znovuobjevené akustické nástroje

Augmented VOICES jedinečným způsobem spojuje detailní vokální sample s moderními syntézami a vytváří tak intuitivní softwarový nástroj, který producentům poskytuje komplexní paletu čistých, intimních a podmanivých hlasových zvuků pro moderní produkci.

Hybridní hlasový engine

Vaše vlastní sestava organické syntézy.

Augmented VOICES vás zavede za hranice konvenčních sborových zvuků a známých jednohlasů, a objevíte zcela nové vokální dimenze pro současnou hudební produkci.
Ať už hledáte sugestivní lidské barvy pro svoji kompozici anebo hybridní šeptané textury pro popové mixy, přijměte spojení samplování a syntézy, a najděte svůj nový hlas.

Svěží vokální textury

Hybridní engine Augmented VOICES povyšuje lidský hlas na novou úroveň. Toto není obyčejná knihovna statických samplů anebo simulovaných samohlásek – tyto hlasy jsou změněné, vylepšené a rozšířené do zvuků, které znovu nastartují vaši muzikálnost.

Vrstvení vlastního zvuku

Pomocí architektury multi enginu Augmented VOICES můžete vytvořit jakýkoliv druh sborového anebo vokálního zvuku. Na hraní máte k dispozici 2 vrstvy, z nichž každá obsahuje 2 zdroje zvuku, což vám umožňuje vytvořit plně personalizovanou kombinaci samplovaných a syntetizovaných hlasů.

Od realistických po abstraktní

Augmented VOICES kombinuje více než 50 hlasových artikulací se 4 typy syntézy a zabudovanými efekty, čímž vytváří obrovskou škálu moderních a abstraktních vokálních zvuků pro jakýkoliv styl.

Síla morfingu

Bezproblémově se pohybujte mezi zvukovými vrstvami Augmented VOICES a pomocí inovativního ovladače Morph měňte více zvukových prvků. Vytvářejte dramatické a neustále se vyvíjející zvuky od lidských po syntetické, od světlých po temné, od jemných po výbušné.

Okamžitá transformace zvuku

Ovládací prvky Augmented VOICES jsou v dokonalé rovnováze mezi jednoduchostí a funkčností; interagujte se zvukem a vytvářejte expresivní pohyby v reálném čase pomocí intuitivních makroovladačů, abyste dosáhli rafinované dynamiky a rozmanitosti bez opuštění hlavního panelu.

Hlubší přizpůsobení

Augmented VOICES je navržený jako nástroj pro okamžité inspirativní hlasové zvuky – ale jeho pokročilý panel vám umožní ponořit se do hloubky, když to potřebujete. Čeká na vás masivní modulace, arpegio a přizpůsobení enginu.

Morfování: nové vokální reality

Odhalte zvukový prostor mezi reálným a surreálním.

Kombinace nádherně nahrané knihovny samplů a 4 výkonných typů syntézy již nyní zaručuje svěží a vzrušující zvukové spektrum. Ale až ovladač Morph v Augmented VOICES skutečně odemyká plný potenciál tohoto inovativního nástroje. Pohybujte se po téměř neomezeném zvukovém území mezi vrstvami A a B, a současně upravujte až 8 vlastních cílů pro zvuk, který se vyvíjí s každým dotykem.

Sampling

Vychutnejte si intimní, expresivní a silné vokální zvuky se zabudovanou knihovnou samplů Augmented VOICES. Ve spolupráci se 6 talentovanými vokalisty byla pořízená pomocí prvotřídních mikrofonů ve specializovaném prostoru, což zabezpečilo, že každá hláska a artikulace rezonuje tím správným způsobem. Tato knihovna nabízí vše od bohatých sborů v komorním stylu až po úderné popové vokály.

Syntéza

Ať už potřebujete ozdobit svůj vokální patch analogovými basy, anebo vytvořit naprosto syntetické granulární textury, Augmented VOICES je plně vybavený 4 flexibilními typy syntézy. Navrhly je ty samé týmy, které stojí za Pigments a V Collection, a jsou to celé nástroje v nástroji: virtuální analogový, granulární, wavetable a harmonický.

Okamžité, inovativní a inspirující

Přejděte z blízkých samplovaných hlasů na hustý hybridní sbor během několika sekund.

Využijte nejvšestrannější škály vokálních zvuků a přizpůsobte je svému stylu pomocí přístupných a flexibilních ovládacích prvků Augmented VOICES, které vás dostanou k vašemu zvukovému cíli v tom nejkratším čase.

_01. Morph

Plynule přecházejte mezi lidským a syntetickým, vytvářejte hustou tapisérii vrstveného zvuku a upravujte až 8 parametrů jediným pohybem centrálního ovladače Morph v Augmented VOICES. Zcela nový rozměr autentického a abstraktního zvuku v rámci jednoho presetu.

_02. Color, Time, Motion

Pro rychlé expresivní změny nabízí makra Augmented VOICES instinktivní ovládání několika parametrů současně – pomocí těchto 3 ovládacích prvků můžete přidat trochu pohybu, upřesnit timbrální charakter a najít svoji polohu mezi rychlým a pomalým zvukem v reálném čase.

_03. FX, Delay, Reverb

Tvorba závěrečných fází zvukového řetězce Augmented VOICES. Vložte vlastní efektové sloty anebo vytočte atmosféru pomocí specializovaných master efektů Delay a Reverb. Ať už hledáte tu správnou atmosféru, anebo zvuky změněné k nepoznání, tyto jednoduché ovládací prvky zaručují rychlé a inspirativní výsledky.

Pokročilý zvukový design

Úplná vlastní kontrola nad zvoleným zvukem hlasu.

Rozšířený panel Augmented VOICES jde dále se snadno použitelnými ovládacími prvky, které umožňují rozsáhlé přizpůsobení a flexibilitu zvukového designu, když to potřebujete. Od zdrojů zvuku až po komplexní modulaci, vše je tady.

VRSTVY

Vše začíná zvukovými enginy. Máte přístup ke dvěma vrstvám, z nichž každá obsahuje dva zvukové enginy, celkem 4 zcela přizpůsobitelné zdroje zvuku. Každý zdroj zvuku může využívat samply anebo kterýkoliv ze syntetizátorových enginů, a morfování Augmented VOICES vytváří nepřetržitě se vyvíjející zvuk. Můžete také sáhnout po nastaveních jako je například mezní hodnota filtru, šířka samplu a časy obálky – vytvořte si vlastní zvuk.

MODULACE

Animujte a rozvíjejte svůj zvuk pomocí směrování modulace kliknutím a tažením během několika sekund. Přiřaďte několik LFO, funkčních generátorů, klávesových ovladačů a dalších prvků, přičemž modulovat můžete téměř každý prvek architektury Augmented VOICES.

ARPEGIÁTOR

Proměňte nejjednodušší nápady na živé přívaly akustické textury a dynamiky pomocí zabudovaného 16-krokového polymetrického arpegiátoru. Ať už vnášíte pohyb do akordové sekvence, anebo chcete do svých ambientních zvukových ploch vetkat neustále se vyvíjející vokální tapisérii, tento známý nástroj je vytvořený tak, aby se dal synchronizovat, randomizovat a upravovat v reálném čase.

EFEKTY

Vytočte si vlastní příchutě zkreslení, tvarování zvuku a drastického zpracování pomocí 2 efektových slotů na vrstvu, a na konci řetězce přidejte závěrečné prostorové a časové úpravy pomocí efektů Delay a Reverb na hlavní sběrnici.

MAKRA

Příkazové centrum pro klíčové ovládací prvky maker Augmented VOICES; sledujte v reálném čase každý parametr, který mění každé z 8 maker, a zaměřte se na detaily každé úpravy během hraní, produkce anebo nahrávání.

Zachytávání magie

K tomu, aby Augmented VOICES přinesl vzrušující zvuky, které hledáte, potřebuje nejprve vzorky vysoké kvality.

Na více než 80 hodin aranžování, nahrávání a střihu dohlíželi přední zvukoví designéři, kteří jsou zodpovědní za některé z nejlepších vokálních zvuků velkých vydavatelství současné hudby (Universal Music, EMI, Warner Music, Sony BMG). Nahrávání probíhalo ve specializovaných studiích v německém Hannoveru s použitím prvotřídních mikrofonů a studiového vybavení od společností jako Neumann, Microtech Gefell a Heritage Audio.

Tato knihovna obsahuje 21 mužských a 30 ženských artikulací, a zprostředkovává skutečnou emotivní sílu lidského hlasu, realistického a strhujícího, se kterým můžete manipulovat.

Hlasové presety, které se hodí

Najděte si hlas, který mluví vaším hudebním jazykem, stisknutím jediného tlačítka.

Zvuky připravené k mixování, které dokončí váš projekt, vyplní dynamickou mezeru anebo posunou váš kreativní tok vpřed, jsou k dispozici během několika sekund. Knihovna Augmented VOICES obsahuje stovky odborně vytvořených presetů, od realistických sborů filmové hudby až po dokonale umělé vokály, aby vaše hudba promluvila.

Zvukové ukázky

Hlasy pro každý styl

Augmented VOICES zahrnují reálné a abstraktní, organické a digitální, současné a retro, a to nepoznaným způsobem. Dříve, než si to vyzkoušíte na vlastní kůži, poslechněte si tyto inspirativní ukázky vytvořené zvukovými designéry a umělci, kteří používají tento jedinečný hybridní nástroj.

Zvukové ukázky

Zahrnuté ve V Collection

Legendární klávesové nástroje v novém provedení

Tento nástroj je také součástí V Collection – vaší kompletní vysněné sestavy legendárních syntetizátorů, varhan, pian a dalších, které se zapsaly do historie klávesových nástrojů. Jsou modelované pomocí nejmodernějších technologií pro autentický realismus a obohacené o nové kreativní možnosti. Ať už je používáte jako DAW pluginy ve studiu, anebo samostatně na koncertech, V Collection vám nabízí ty největší klávesy všech dob na dosah ruky pro okamžitou inspiraci.

více

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Virtuální nástroje hratelné v DAW (Live, FL Studio, Logic,…) anebo samostatně s MIDI klaviaturou.
 • Dynamický hybridní vokální nástroj
 • 2 vrstvy v rámci každého presetu; každá vrstva obsahuje 2 přizpůsobitelné zdroje zvuku
 • Detailní knihovna vokálních samplů
  • Sólové a skupinové nahrávky
  • Úpravy pro blízký a vzdálený mikrofon
  • Více než 50 expresivních a moderních artikulací
 • Flexibilní syntetizátorové enginy
  • Virtuální analog s naší oceňovanou technologií TAE®
  • Granulární engine produkující zvuky Warp, glitch a stretch
  • Harmonický engine založený na aditivní syntéze
  • Wavetable engine s vyhledávací tabulkou pro abrazivnější digitální zvuky
 • Ovládání Morph se pohybuje mezi vrstvami A a B, také ovlivňuje až 8 vlastních cílů
 • 7 dalších maker: Time, Color, Motion, FX A, FX B, Reverb, Delay
 • 2 LFO, 2 funkční generátory, 2 náhodné generátory, 4 zdroje modulace klaviatury, vlastní vibrato a tremolo
 • 2 efektové sloty na vrstvu se 14 efekty včetně ParamEQ, Bitcrusher, BL-20 Flanger a dalších
 • Vyhrazené sendy Delay a Reverb s 5 prostorovými/časovými algoritmy
 • Vestavěný 16-krokový arpegiátor
 • Součástí je více než 250 továrních presetů
 • Kompatibilita s MPE
 • Kompatibilita s mikroladěním MTS-ESP ODDSOUND

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 8.1+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

: Mac OS 10.13+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo M1
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.