Project Description

získat demo zdarma

Znovuobjevené akustické nástroje

Augmented WOODWINDS spojují dynamicky samplované nástroje s nejmodernější syntézou v intuitivním a úchvatném rozhraní, a přinášejí bohatou, redefinovanou škálu dřevěných dechových zvuků – morfujte podle své nálady, od temných a denaturovaných až po jasné a elegantní.

Flétny, plátky a další

Tanec mezi akustickou přesností a digitálním nábojem. Zažijte zvukovou metamorfózu a přeměňte surovou energii dřevěných dechů na orchestrální snové krajiny, blažené chvění a epické zvukové textury.

Díky spojení precizního samplování a vícevrstvé syntézy jsou Augmented WOODWINDS více než jen nástrojem ke komponování orchestrálních skladeb. Nabízejí ostré detaily i analogově zpracované odlesky pečlivě zachycených tónů dřevěných dechů, přičemž se můžete rozhodnout pro morfování, transmutaci a přeměnu zvuku na něco naprosto neslýchaného a netradičního. Ať už jste skladatel, producent, zvukový designér anebo cokoliv mezi tím, bez námahy ovládnete vylepšenou hybridní sekci, která bude inspirovat vaši produkci a dojme vaše publikum.

Sólo, soubor a ještě více

Hybridní paleta Augmented WOODWINDS odemyká teplou a ostrou průraznost, kterou mohou dechové nástroje přinést do vašich projektů. Prozkoumejte 300 presetů a přehrávejte zvuky obsazené živelnými sólovými klarinety, fagoty, anglickými rohy a flétnami, jakož i ansámblovými nahrávkami s 11 hráči – některé z nich byly jedinečně dotvořené vintage efektovým hardwarem.

Vrstvení vlastního zvuku

Vytvořte si vlastní soubor s flexibilitou více enginů Augmented WOODWINDS. Experimentujte s 2 vrstvami, ze kterých každá obsahuje 2 zdroje zvuku, a vytvořte si vlastní kombinaci samplování a syntézy pro elektrizující zvuk dechů.

Autentické až abstraktní

Pohlcující, deformované, tradiční, transcendentální a vše mezi tím. Prozkoumejte téměř neomezené spektrum dechových textur a barev připravených ke komponování díky 56 artikulacím, sólovým a ansámblovým vystoupením, jedinečně zpracovanému obsahu, 4 typům syntézy, přehrávači samplů a zabudovaným efektům.

Síla morfingu

Ovladač Morph v Augmented WOODWINDS vám otáčením kolečka poskytuje skutečně jedinečný a neustále se vyvíjející zvuk. Bez námahy se pohybujte mezi teplým a sugestivním zvukem dechů, komplexní syntézou, anebo objevte správný poměr mezi nimi – to vše pomocí jednoho ovládacího prvku.

Okamžitá transformace zvuku

Použijte originalitu a okamžitou modulaci svého zvuku pomocí zjednodušeného souboru makroovládačů. Je navržený tak, aby poskytoval snadný přístup k vašim parametrům, jemné zeslabení a transformační úpravy – rafinovanou dynamiku a rozmanitost, když to potřebujete.

Hlubší přizpůsobení

Rychle vyberte, morfujte a upravte bohatý hybridní zvuk z hlavního zobrazení nástroje, anebo se ponořte hlouběji do panelu Advanced, kde získáte přístup ke složité modulaci, dynamickým sekvencím a arpegiaci, vlastním zdrojům zvuku a dalším možnostem.

meta-Morph-óza

Autentický zvuk dechů s modifikovatelnou povahou a radikální formou.

Augmented WOODWINDS vás zvou objevovat pohyblivé artikulace syntézy a nerafinovaného aerofonického zvuku. Míchejte, ohýbejte a vyzdvihujte akustické barvy, abyste se dostali na novou zvukovou půdu.

Sampling

Integrovaná knihovna samplů Augmented WOODWINDS byla nahraná a upravená tak, aby byla stejně jemná, detailní a expresivní, jako kdybyste dirigovali svůj vlastní domácí soubor. Jako sólisté i jako soubor se představilo 11 hudebníků s 56 artikulacemi napříč celým spektrem dechových nástrojů, a dodatečně zpracovaným obsahem pro futurističtější a avantgardnější efekt. Jsou detailně zachycené pomocí prvotřídních mikrofonů a předzesilovačů, které zaručují, že každý vzorek dýchá přesností a energií. Ať už potřebujete sugestivní zvuk jednoho nástroje, obrovský vibrato sustain anebo cokoliv mezi tím, tato knihovna obsahuje to, co chcete.

Syntéza

Objevte zvuky ze 4 syntetizátorových enginů, od jemných texturálních ozdob až po abstraktní zvukové umění: vycházejte z virtuálního analogového, granulárního, wavetable a harmonického enginu, jakož i z enginu Simpler. Inspirovaný více než 20-letými zkušenostmi v oblasti syntézy a inženýrství, od mozků, které zhmotnily Pigments a V Collection, je to víc než jen seznam syntetizátorových presetů. Jsou to celé nástroje v nástroji, citlivé a hmatatelné, poskytující vše od emotivních zvukových zemí Hanse Zimmera až po mlhavé rozladěné ambienty a zářící harmonické plochy.

Jednoduché a intuitivní

Stačí několik kliknutí a můžete vzít animovaný sólový klarinet, a nově ho vylíčit se složitými, nekonečně expresivními zvukovými detaily.

Augmented WOODWINDS jsou postavené na zjednodušeném rozhraní, které je navržené tak, aby vám pomohlo co nejrychleji vytvořit zvuk, na který myslíte. Využívejte knihovnu presetů a intuitivní ovládací prvky pro rychlý nástřel, abyste získali spolehlivý kompoziční zážitek.

_01. Morph

Plynule přecházejte mezi lidským a syntetickým, vytvářejte hustou tapiserii vrstveného zvuku a upravujte až 8 parametrů jediným pohybem centrálního ovladače Morph. Zcela nový rozměr autentického a abstraktního zvuku v rámci jednoho presetu.

_02. Color, Time, Motion

Pro rychlé expresivní změny nabízejí makra Augmented WOODWINDS instinktivní kontrolu nad několika parametry současně – přidejte nějaký pohyb anebo upřesněte timbrální charakter.

_03. FX, Delay, Reverb

Tvorba závěrečných fází zvukové cesty Augmented WOODWINDS. Vložte vlastní sloty pro efekty anebo vytvořte atmosféru pomocí vyhrazených hlavních efektů Delay a Reverb. Ať už hledáte tu správnou barvu, anebo zvuky změněné k nepoznání, tyto jednoduché ovládací prvky zaručují rychlé a inspirativní výsledky.

Pokročilý zvukový design

Chcete-li vytvořit úchvatný zvuk na míru, který bude nést vaše jméno, využijte panel Advanced ke změně uspořádání, modulaci a arpegiaci vašeho hybridního souboru.

Intuitivní rozhraní Augmented WOODWINDS a rozmanitá knihovna presetů přinášejí rychlé výsledky, když je potřebujete – další přizpůsobení zvuku je však vzdálené jen na jedno kliknutí. Panel Advanced vás zavede hluboko do vnitřního fungování nástroje a poskytne vám detailní kontrolu nad zdroji zvuku, modulací, přednesem a dalšími funkcemi.

VRSTVY

Využijte všech možností zvukových zdrojů Augmented WOODWINDS nastavením duálních enginů v každé vrstvě. Díky tomu máte k dispozici 4 zdroje zvuku; libovolnou kombinaci až 2 samplových a 2 syntetických enginů. V rámci každého enginu proveďte jemné úpravy anebo drastické změny, od tvarování filtrů přes kombinace vlnových průběhů až po míchání samplů s mikrofony.

MODULACE

Animujte a transformujte svůj zvuk pomocí velmi jednoduchého směrování modulace kliknutím a potažením. Aplikujte několik LFO, funkcí, náhodných generátorů a klávesových ovladačů na množství parametrů, a přizpůsobte si každý modulační generátor tak, aby plnil vaše zvukové požadavky.

ARPEGIÁTOR

Proměňte nejjednodušší nápady na živé přívaly akustické textury a dynamiky pomocí zabudovaného 16-krokového arpegiátoru. Ať už vnášíte pohyb do akordové sekvence, anebo chcete do svých ambientních zvukových scenérií vetkat neustále se vyvíjející tapiserii dřevěných dechů, tento známý nástroj je vytvořený tak, aby se dal synchronizovat, randomizovat a upravovat v reálném čase.

EFEKTY

Vytočte si vlastní příchutě zkreslení, tvarování zvuku a drastického zpracování pomocí 2 efektových slotů na vrstvu, a na konci řetězce přidejte závěrečné prostorové a časové úpravy pomocí Delay a Reverb.

MAKRA

Řídící centrum pro klíčové ovládací prvky maker Augmented WOODWINDS; sledujte v reálném čase přehled každého parametru a funkce, které mění každé z 8 maker, a zaměřte se na detaily každého nastavení během vystoupení, produkce anebo nahrávání.

Zachycení magie

Věděli jsme, že chceme-li pomocí Augmented WOODWINDS vytvořit svěží a vzrušující zvuky, musíme nejprve zachytit krásné a autentické samply.

Na orchestrálním pódiu ve východní Evropě se uskutečnila dvě sezení pod dohledem zkušených zvukových designérů a inženýrů. Použily se špičkové mikrofonní předzesilovače Millennia se širokou škálou různých mikrofonů. Ty se smíchaly dohromady, aby se vytvořil silný a zároveň přirozený zvukový obraz. Celkově jedenáct hráčů s přirozeným přístupem k partituře vystupovalo unisono. Nahrávali se dva kontrafagoty, jeden fagot, dva basklarinety, dva klarinety, jeden hoboj a tři flétny.

Kromě toho jsme nahráli čtyři hlavní sólové nástroje – fagot, klarinet, anglický roh (z rodiny hobojů) a flétnu. Abychom rozšířili hratelný rozsah jednotlivých nástrojů, nahráli jsme také kontrafagot, basklarinet, basovou flétnu a pikolovou flétnu. Tato pozornost věnovaná detailům přináší do vaší DAW komplexní a realistický dřevěný dechový soubor s velkým prostorem pro kreativní vstupy.

Produkční presety dřevěných dechových nástrojů

Stisknutím tlačítka si můžete vybrat z množství zvuků dřevěných dechových nástrojů připravených na mix.

Když potřebujete okamžité výsledky k dokončení projektu anebo překonání kreativní překážky, knihovna presetů Augmented WOODWINDS obsahuje stovky odborně vytvořených presetů zahrnujících nádherné orchestrální zvuky, hutné syntetizátory, hybridní textury a vše mezi tím.

Zvukové ukázky

Poslechněte si je v akci

Augmented WOODWINDS spojují klasiku se současností, realitu se surreálností, a vytvářejí paletu dřevěných dechových nástrojů, která obsáhne významný zvukový prostor. Rychle vyhledávejte na základě zvukových charakteristik a zaměřte se na zvuk, který odpovídá vašemu projektu a vašemu stylu.

Zvukové ukázky

Zahrnuté ve V Collection

Legendární klávesové nástroje v novém provedení

Tento nástroj je také součástí V Collection – vaší kompletní vysněné sestavy legendárních syntetizátorů, varhan, pian a dalších, které se zapsaly do historie klávesových nástrojů. Jsou modelované pomocí nejmodernějších technologií pro autentický realismus a obohacené o nové kreativní možnosti. Ať už je používáte jako DAW pluginy ve studiu, anebo samostatně na koncertech, V Collection vám nabízí na dosah ruky ty největší klávesy všech dob pro okamžitou inspiraci.

Více

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Galerie

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Virtuální nástroje hratelné v DAW (Live, FL Studio, Logic,…) anebo samostatně s MIDI klaviaturou.
 • 2 vrstvy v rámci každého presetu; každá vrstva obsahuje 2 přizpůsobitelné zdroje zvuku
 • Podrobná knihovna samplů dřevěných dechových nástrojů s expresivními a moderními artikulacemi
  • Kontrafagot, fagot, basklarinet, klarinet, hoboj, anglický roh a flétna
  • Blízké a vzdálené mikrofony
  • 56 artikulací
  • Jedinečně zpracované vzorky pomocí hardwarových efektů
  • Dynamický sampler pro další textury
 • Flexibilní syntetizátorové enginy
  • Virtuální analog s naší oceňovanou technologií TAE®
  • Granulární engine produkující zvuky Warp, glitch a stretch
  • Harmonický engine založený na aditivní syntéze
  • Wavetable engine s vyhledávací tabulkou pro abrazivnější digitální zvuky
 • Ovládání Morph se pohybuje mezi vrstvami A a B, a ovlivňuje až 8 vlastních cílů
 • 7 dalších maker: Time, Color, Motion, FX A, FX B, Reverb, Delay
 • 2 LFO, 2 funkční generátory, 2 náhodné generátory, 4 zdroje modulace klaviatury, vlastní vibrato a tremolo
 • 2 efektové sloty na vrstvu se 14 efekty včetně ParamEQ, Bitcrusher, BL-20 Flanger a dalších
 • Vyhrazené sendy Delay a Reverb s 5 prostorovými/časovými algoritmy
 • Vestavěný 16-krokový arpegiátor
 • Více než 300 továrních presetů v balení
 • MPE kompatibilita

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
ARM procesory nejsou podporované na Windows

: Mac OS 11.0+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
3 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje samostatně, jako VST, AAX, Audio Unit, NKS (pouze 64-bitové DAW).

SPOLUPRÁCE S ASC

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat software Arturia. Více informací o něm naleznete zde.

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.