Project Description

najděte prodejce poblíž vás

Referenční nástroje pro hudebníky

Prémiový balík bezkonkurenčních softwarových nástrojů ke zvukovému zkoumání; od sugestivních emulací a hybridních syntetizátorů až po autenticky modelované klávesové nástroje a nádherně zachycené akustické zvuky – vylepšené pro dnešní produkční postup.

Toto je
V Collection X

Ponořte se do nesrovnatelného zážitku z tvorby hudby s ikonickými zvuky a základními nástroji, které vyhovují vašemu stylu, potřebám při vystoupení a pracovnímu postupu při produkci. 39 nástrojů, 3 exkluzivní zvukové balíčky, tisíce prvotřídních presetů – jedno plátno pro nekonečné zvukové objevování.

Vrcholný výběr

Ručně vybraný, odborně navržený balíček nástrojů kombinující nadčasové zvukové umění s nejmodernějšími vylepšeními, která se bez problémů integrují s náročnými produkčními postupy. Nejikoničtější syntetizátory, oblažující klávesové nástroje, sugestivní hybridy a věrně zachycené akustické nástroje pro nekonečnou inspiraci, živou kompozici a neomezené hraní.

Více než 10 000 presetů

Najděte klíčové zvuky, které potřebujete k dokončení mixu několika kliknutími pomocí rozsáhlé knihovny odborně navržených zvuků V Collection X se snadným prohledáváním. Klepněte přímo do jakéhokoliv stylu, jakéhokoliv nástroje, kdykoliv.

Jednoduché používání

Nemusíte být expert, abyste si mohli vychutnat profesionální zvuk. Nástroje ve V Collection X jsou navržené s ohledem na přístupnost, vybavené intuitivním rozhraním, interaktivními návody v aplikaci a inteligentními funkcemi, které bez problémů poskytují elektrizující výsledky.

Zdokonalené pro vás

Vysoce výkonné funkce, na které se můžete spolehnout, špičková kvalita zvuku, kterou si zasloužíte; V Collection X je výsledkem více než 20 let inženýrských inovací, hudebního zkoumání a vášně pro dokonalost a zvukový výraz.

Nové nástroje
ve V Collection X

MiniFreak V

Ohromující hybridní syntetizátor kombinující digitální hlasy, modelované analogové filtry, rozsáhlou modulaci a expresivní funkce.

více

Acid V

Kultovní basový syntetizátor s extra funkcemi pro reaktivní, neustále se vyvíjející groovy a mutované sekvence.

více

CP-70 V

Legendární elektroakustické piano spojující detailní vzorkování s autentickým modelováním pro intimní pódiový zvuk.

více

Augmented GRAND PIANO

Expresivní, moderní a abstraktní zvuky klavíru, nádherně nahrané, spojené se špičkovou syntézou.

více

Augmented BRASS

Jedinečné a silné zvuky žesťových nástrojů pro moderní produkci, které spojují přesnou reprodukci s odvážnými syntetizátory.

více

Augmented WOODWINDS

Atmosférické, organické dřevěné dechové nástroje, detailně zachycené a zkombinované s nejmodernější syntézou.

více

Vylepšené nástroje
ve V Collection X

Mini V 4

Archetypální tříoscilátorový monosyntetizátor, propracovaný a vylepšený s bezkonkurenční syntézou basů a leadů.

více

Wurli V 3

Oduševnělé elektrické piano, remastrované a předělané s přidanými efekty pro neodolatelný, ikonický zvuk.

více

3 nové rozšiřující balíky ve V Collection X

Exkluzivně vytvořený výběr 450 nových presetů demonstrujících zvukové schopnosti V Collection X, spolu s rozsáhlou knihovnou originálních softwarových patchů.

Inward Universe

Kolekce emotivních ambientních prostor a zvukových textur, které hovoří o hloubce zážitku – od introspektivního až po euforický. Obsahuje moderní presety Augmented, Piano V3 a výběr nástrojů V Collection X.

Inner City Soul

Místo setkání klasické soulové esence a moderního hudebního mistrovství, pro chuť minulosti, která je připravená na budoucnost. Vyzdvihuje Mini V4, Wurli V3 a výběr nástrojů V Collection X.

Hyper Rave

Široká škála undergroundových inovací, od složitých a záhadných zvuků až po zuřivost na tanečním parketu. Obsahuje Acid V, Minifreak V a výběr nástrojů V Collection X.

Prohlédněte si tyto zvukové banky

Definující éru

Vzpomeňte si na zvuky, které definovaly moderní éru hudby. Od třpytivé kaskády analogových syntetizátorů až po návykovou kadenci hip-hopové basové linky. Od rave 303 a hitparádových leadů až po srdce drásající klávesy a vše mezi tím.

Objevte bohatou tapiserii ikonických, experimentálních a inovativních zvuků, které definovaly milovanou hudební minulost a jsou připravené formovat její budoucnost. Ať už jste hudebník, domácí producent, zvukový designér anebo nadšenec syntetizátorů; v okamžiku odemkněte dokonalé zvuky, ponořte se do hloubky se svým vysněným vintage klávesem anebo kompoziční texturou, a vychutnejte si stejné nástroje, jaké používají největší světoví producenti a umělci, přímo ve své DAW – nyní jsou k dispozici v rámci jedné epické kolekce.

Základní produkční nástroje

Nastartujte svou kreativitu s prémiovým výběrem referenčních nástrojů, které jsou detailně propracované a vylepšené pro současné hudební tvůrce. Toto je obsah balení:

Analogové syntetizátory

Historické ikony, které dnes zní stejně vzrušivě a silně jako před desítkami let. Zmapovali jsme každý obvod, analyzovali každou součástku a vylepšili tyto legendy tak, abychom vám přinesli bezkonkurenční analogový zvuk, od subbasů, které drnčí v reproduktorech až po nádherně bohaté polyfonní plochy.

Digitální syntetizátory a samplery

Průlomová díla binárního kódu z průkopnických dnů digitální technologie, od okamžitě rozpoznatelných one-shotů až po nádherné sci-fi wavetable textury – remastrované a znovuzrozené k prozkoumání.

Klávesové nástroje a varhany

Některé z nejikoničtějších a okamžitě rozpoznatelných zvuků s rozpětím více než půl století, vydestilované do výběru pohlcujících virtuálních nástrojů. Ohnivé a sugestivní jako vždy, od drsných tranzistorových nálad po blažené tóny varhan, a vše mezi tím.

Akustické a elektrické klavíry

Ať už jde o bezkonkurenční zvuk nadživotního klavíru, anebo dechberoucí perkusivní struny CP-70, jsou to fyzická umělecká díla s každým mechanickým detailem propracovaným pro ten nejautentičtější zážitek z virtuálního klavíru a teplý zvuk na pódiu.

Rozšířené akustické nástroje

Jedinečné fúze samplování, syntézy a hudebního výrazu, které posouvají akustické a tradiční nástroje do inspirativního teritoria současné produkce. Objevte množství ohromujících hybridních smyčců, dřevěných a plechových dechů, klavírních a vokálních zvuků, a aplikujte kreativní vylepšení pomocí špičkové syntézy, která změní vaše hudební nápady a kompozice – od filmových až po nebeské.

Analog Lab Pro

Získejte okamžitý přístup k vydestilovanému výběru nejoblíbenějších zvuků V Collection X, který můžete rozšířit prostřednictvím obchodu s presety. Váš klávesový plugin s rychlými výsledky, doplněný o vynikající integraci s klávesovým kontrolérem, bleskové prohlížení zvuků, výkonné kombo zvuky a úpravu maker v reálném čase.

Zvukové ukázky

Funkce které potřebujete

Vestavěné návody

Vestavěné návody vás provedou každým aspektem nástroje, od jednotlivých parametrů po tipy od našich zvukových designérů, takže se můžete soustředit na kreativní materiál.

ASC

Arturia Software Center vám umožní stahovat, organizovat a updatovat všechny vaše softwary Arturia na jediném místě, jakož i spravovat všechny vaše licence na více zařízeních. Ať je to jednoduché.

Připravené pro DAW

Naše virtuální nástroje a pluginy jsou navržené tak, aby bezproblémově zapadly do vašeho zapojení. Ať je váš styl jakýkoliv, můžete objevovat zvuky a přitom si užívat plnou kompatibilitu s hlavními DAW, současně na Windows a MacOS.

Procházení presetů

Okamžitě najděte zvuk, který máte v hlavě, s inteligentním a přímočarým procházením presetů. Hledání pomocí klíčových slov, podle typu nástroje, hudebního stylu a mnohem více – dokonce můžete uložit vaše oblíbené zvuky, abyste je později rychle vyvolali.

Nastavitelná velikost

Ať už chcete plný vizuální ponor do našich emulací klasických nástrojů, anebo šetřit vzácnou plochu obrazovky, rozhraní všech našich pluginů Arturia se dají velikostně přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Dokonalá integrace

Nástroje jsou komplexně namapované pro sérii KeyLab od Arturie – ale budou pěkně fungovat i s jinými MIDI kontrolery. Rychlé makra na kroucení zvuků, snadná integrace do DAW a samostatná funkcionalita.

Ocenění

SPECIFIKACE PLATFOREM

: Win 10+ (64 bit), 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost)
32 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta
Procesory ARM nejsou ve Windows podporovány

: Mac OS 11.0+, 4 GB RAM
4-jádrový procesor 3.4 GHz (4 GHz Turbo-boost) anebo Apple Silicon
32 GB volného místa na harddisku
OpenGL 2.0 kompatibilní grafická karta

KONFIGURACE

Funguje jako samostatná aplikace, VST, AAX, Audio Unit, NKS* (pouze 64-bitové DAW).

OCHRANA

Elegantní a jednoduché řešení, které vám pomůže nainstalovat, aktivovat a aktualizovat softwarové nástroje Arturia. Více se
o něm můžete dozvědět zde.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • 3 exkluzivní zvukové banky pro nové nástroje V Collection X.
 • Více než 9000 inovativních presetů vysoké kvality.
 • Analog Lab Pro: každý preset z V Collection lze přecházet a upravovat z jednoho rozhraní.
 • Všechny nástroje mají společné rozhraní pro prohlížení a editaci (ukládání, import, export a další).
 • Nové výukové programy v aplikacích pro snadné pochopení každého nástroje.
 • Grafické rozhraní s vysokým rozlišením, kompatibilní s velkými displeji.
 • Jednoduché MIDI mapování na jakýkoliv klávesový kontrolér.
 • Vlastní technologie TAE® a Phi® společnosti Arturia zaručují, že každý nástroj zní a chová se přesně tak, jak potřebujete.
 • Jednoduchá instalace a aktualizace pomocí Arturia Software Center.
  Obsahuje 39 softwarových nástrojů: Augmented WOODWINDS, Augmented GRAND PIANO, Augmented BRASS, Augmented STRINGS, Augmented VOICES, Korg MS-20 V, SQ80 V, CS-80 V, Prophet-5 V, Prophet-VS V, Piano V, Analog Lab V, Vocoder V, Jun-6 V, OP-Xa V, Mellotron V, Synthi V, CZ V, CMI V, Clavinet V, Acid V, MiniFreak V, CP-70 V, DX7 V, Buchla Easel V, Synclavier V, Emulator II V, B-3 V, Mini V, Stage-73 V, Matrix-12 V, Farfisa V, Solina V, SEM V, Jup-8 V, ARP 2600 V, VOX Continental V, Wurli V, Modular V

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely, a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.