Project Description

Kontroler deluxe

Plně vyvinutý klávesový MIDI kontroler KeyLab MkII je luxusní expresivní nástroj pro vaše studio anebo živé hraní. Nepřekonaná konektivita, snadná integrace, přizpůsobitelné rozhraní a přiložený inspirativní software; jednoduše žádný jiný MIDI kontroler není jako KeyLab MkII.

najděte prodejce poblíž vás

KeyLab MkII je expresivní, všestranný studiový kontroler hladce pracující s vaší DAW, virtuálními nástroji, hardwarem a modulárními zařízeními.

Má dynamické hráčské a studiové ovladače, včetně vysoce kvalitní 49-notové klaviatury s aftertouch, 16 podsvícených RGB padl, 9 faderů, 9 otočných knobů a speciální sekce pro DAW a transport. Jeho obrovská konektivita zahrnuje také CV/Gate výstupy, takže můžete snadno řídit další syntetizátory a Eurorack moduly.

KeyLab MkII přichází spolu s tisíci zvuků ve 3 softwarech – Analog Lab, Piano V a Ableton Live Lite – a hladce s nimi spolupracuje, abyste mohli tvořit hudbu bez bariér. Řekněte „ahoj” vašemu dokonalému kreativnímu společníkovi do studia a na pódium.

Exkluzivní nabídka

KeyLab MkII

Po omezenou dobu, do 31. května, můžete zakoupit jakýkoli KeyLab MkII a získat 3 z našich nejoblíbenějších virtuálních nástrojů v hodnotě přes 400 EUR zdarma.

 • Mellotron V
 • Jun-6 V
 • OP-Xa V
více

Kontroler, který si vaše hudba zaslouží

KeyLab MkII je potěšením pro vaše prsty, posouvá úroveň v oblasti kvality a luxusu, a je postavený tak, aby vydržel.

Obě verze KeyLab MkII 49-klávesová i 61-klávesová mají přepychovou Pro-Feel action klaviaturu od Arturie, stejnou jako MatrixBrute a MiniBrute 2. Dostatečně citlivou, aby přesně zachytila jemné detaily vaší hry, a zároveň dostatečně robustní, aby vydržela energické vystoupení.

Zabalený v pevném hliníku připraveném na turné, vyzdobený pevnými knoby a fadery, Arturia vytvořila kontroler navržený od základu tak, aby vás podržel.

Skutečný zážitek vašich softwarových nástrojů

Proč se spokojit s jakýmkoliv starým MIDI kontrolerem, když můžete objevovat vaši vlastní muzejní sbírku zvuků vintage syntetizátorů a kláves?

Máte více než 6500 zvuků jen v samotném Analog Lab, který je dokonale integrovaný s každým prvkem KeyLab MkII, takže můžete trávit více času tvořením hudby a méně díváním na obrazovku.

Branou k softwaru je na KeyLab MkII 9 rotačních enkodérů, 9 faderů, 16 podsvícených RGB padů a výběr plně přiřaditelných tlačítek, které vám dají plný přístup k vašim virtuálním nástrojům, efektům a nahrávacímu prostředí.

Vysílejte a přijímejte CV/Gate signály, a propojte modulární svět se světem MIDI pomocí plně přizpůsobitelného zapojení. Vytvořte komplexní automatizované sekvence ve vaší DAW a pošlete je do vašeho světa Eurorack modulů. Pouze KeyLab MkII to zvládne s lehkostí.

Překvapivě všestranný, obrovsky expresivní, zaměřený na rozšíření vaší kreativity a způsobu práce, kamkoliv vás hudba zavede.

Kompletní softwarové studio

Každý uživatel KeyLab MkII si také bude moct ihned užívat jeden z nejkomplexnějších, inspirujících softwarových balíků neuvěřitelné hodnoty. Ať už jste nováček, anebo máte k dispozici záviděníhodnou sbírku softwarových nástrojů, KeyLab MkII má něco, co vykouzlí na vaší tváři velký úsměv.

Vaše vlastní sbírka vintage kláves.

Favorit mezi virtuálními nástroji Arturie Analog Lab je samostatný nástroj, který vám poskytne rychlý přístup k více než 6500 krásným presetům z V Collection. Užijte si praktické mapování parametrů na KeyLab MkII při procházení ikonických zvuků analogových syntetizátorů 70-tých let, klasických akustických a elektrických pian, majestátních varhan, digitálních syntetizátorů 80-tých let, a také ikonického sampleru a „string machine”. Pomocí ovladačů KeyLab MkII se rychle dostanete k důležitým parametrům, takže můžete intuitivně živě kroutit! Vytvořte silné kombinované zvuky, rozdělte vaši klaviaturu na 2 různé nástroje a objevujte ty nejlepší zvuky 21 historických nástrojů.

Uvedení do jedné z nejintuitivnějších produkčních platforem.

Noví uživatelé, jakož i ostřílení profesionálové pracují rádi s Ableton Live Lite. Velmi rychle dokážete vyprodukovat tracky profesionální kvality díky inovativnímu dvojitému pracovnímu rozhraní, funkcím time stretching a pitch shifting, a také množství studiových efektů. Úzce spolupracujeme s našimi přáteli v Abletonu na tom, aby bylo používání kontrolerů Arturia s jejich softwarem co nejjednodušší. Se smart detekcí můžete na KeyLab MkII rychle a snadno převzít plnou kontrolu nad Live pomocí tlačítek, faderů, knobů a ovladačů transportu.

Základní nástroj zvukové palety každého skladatele.

Abyste naplno využili expresivní klaviaturu KeyLab MkII, software Piano V je komplexní sadou, která pomocí fyzikálního modelingu Phi od Arturie znovuvytváří zvuky legendárních akustických pian. Vložte do svých nahrávek zvuk legendárního německého koncertního křídla, anebo použijte současný, více konkrétní japonský model. Také jsou zde ezoteričtější nástroje vytvořené díky magii fyzikálního modelingu, jako například skleněné a kovové, přičemž každý nástroj poskytuje několik parametrů na dotvoření zvuku vašeho ideálního nástroje.

Dostatečné množství přibalených syntetizátorů, kláves a pian dokáže inspirovat i nejnáročnější profesionály, zatímco je stále úžasným řešením „vše v jednom” pro začátečníky. Software, který je součástí balení KeyLab MkII bude podněcovat vaši kreativitu celé roky.

Vyberte si svoji barvu

Expresivita se neomezuje jen na vlastnosti a funkce, také může být o vašem sebevyjádření.

KeyLab MkII přichází v černé a bílé barvě, v 49- i 61-klávesové verzi, tedy Arturia podporuje jakýkoliv váš estetický anebo velikostní výběr.

Váš osobní MIDI asistent

Navržený od základu tak, abyste se stali vládcem vašeho MIDI světa, KeyLab MkII je jedním z nejflexibilnějších, adaptabilních a přizpůsobitelných kontrolerů vůbec.

Nejnovější generace KeyLabu vám umožní nejen vytvářet plně přizpůsobitelné uživatelské mapy, ale má také neuvěřitelnou integraci s DAW, takže můžete trávit více času „v zóně” a méně času střídavým díváním na obrazovku vašeho počítače. Pomocí 10 uživatelských map si můžete na KeyLab MkII přizpůsobit funkce prakticky všech tlačítek, knobů, faderů, kláves, padů a pedálových vstupů, čímž získáte absolutní kontrolu nad vaší DAW, efekty, nástroji a dalšími zařízeními.

Abychom vyvrátili dohady, KeyLab MkII přichází i s 10 magnetickými šablonami pro sekci ovládání DAW, takže na první pohled víte, co dělá které tlačítko ve vašem oblíbeném nahrávacím softwaru.

Mistrovský kus MIDI: KeyLab MkII vás nenutí dělat hudbu určitým způsobem, nechá vás určovat pravidla.

1. Víceúčelové dynamické podsvícené pady vám také umožní vybrat vaše oblíbené mapování, anebo spouštět akordy a akordické paměti.

2. DAW ovladače na řízení vašeho nahrávacího softwaru přes protokol MCU/HUI.

3. Intuitivní browser s dvouřádkovým displejem a jog kolečkem pro snadné procházení zvuků.

4. Rychlý výběr MIDI kanálů.

5. Ohýbejte noty, modulujte zvuky a transponujte klaviaturu po půltónech anebo oktávách.

6. Rychlá vytvoření celých aranžmá inteligentními akordickými funkcemi.

7. 49- nebo 61-notová klaviatura s dlouhou životností, rychlostně a tlakově citlivé klávesy zachytí každý jemný odstín vaší hry.

8. Rotační knoby a fadery nastavují panoramata a úrovně najednou pro 8 kanálů, a také hlavní parametry nástrojů v Analog Lab.

9. CV výstupy na ovládání CV zařízení jako jsou Eurorack moduly.

10. MIDI vstup a výstup na ovládání jakýchkoliv MIDI nástrojů a zařízení.

11. Vstupy pro expression, sustain a aux pedály, CV vstup.

12. Komunikace a napájení přes USB, bez nutnosti driverů.

13. Napájení KeyLab 88 MkII bez připojení k počítači.

Galerie

Hlavní vlastnosti

 • Specifikace softwaru:
  • Včetně Analog Lab s 6500 syntetizátorovými zvuky
  • Včetně Ableton Live Lite
  • Včetně Piano V
 • Specifikace hardwaru:
  • Dostupná 49- a 61-klávesová verze, každá s vysoce kvalitní klaviaturou s dynamikou a aftertouch
  • 16 podsvícených RGB padů
  • Ovládací banka s 9 fadery a 9 otočnými knoby
  • Ovládání modulárních zařízení se 4 CV/Gate výstupy, které ovládají výšku tónu, gate a modulaci
 • Hladká integrace se všemi softwarovými nástroji Arturia
 • Presety pro několik DAW s magnetickými šablonami ovládání
 • Obrovská konektivita včetně expression, sustain, CV/Gate, MIDI, USB a 3 přiřaditelných pedálových vstupů
 • Dokonalá integrace s Analog Lab:
  • Výběr zvuků, procházení presetů, přepínání partů, přiřaditelné ovladače.
  • Funguje samostatně anebo jako plug-in: VST, VST3, AU, AAX.
  • Přes 6500 presetových zvuků technologie TAE® z oceňované V Collection od Arturie
 • Ableton Live Lite – nahrávání, vrstvení a editace vašich zvuků až po vytvoření hotové skladby.
 • Piano V – dvanáct různých světových pian důkladně vytvořených pomocí naší špičkové modelingové technologie.
 • Kompatibilní se všemi hlavními Digital Audio Workstations: Pro Tools, Logic Pro X, FL Studio, Bitwig, Cubase, Ableton Live, Digital Performer, Studio One *
 • Dostupné v černé anebo bílé barvě

* Všechny názvy produktů, ochranných známek a registrovaných ochranných známek jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Systémové požadavky

Analog Lab

 • Win 7+ PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
  2 GB volného místa na hard disku

 • 10.10+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
  2 GB volného místa na hard disku

Funguje samostatně, jako VST 2.4 (32-bit a 64-bit), VST 3 (32-bit a 64-bit), AAX (32-bit s PT 10.3.8, 64-bit s PT 11), Audio Unit (32-bit a 64-bit).

Software je chráněný přes Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

Piano V

 • Win 7+ PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
  2 GB volného místa na hard disku

 • 10.10+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
  2 GB volného místa na hard disku

Funguje samostatně, jako VST 2.4 (32-bit a 64-bit), VST 3 (32-bit a 64-bit), AAX (32-bit s PT 10.3.8, 64-bit s PT 11), Audio Unit (32-bit a 64-bit).

Software je chráněný přes Arturia Software Center. Více se o něm můžete dozvědět zde.

Ableton Live Lite

 • Win 7+ PC: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
  3 GB volného místa na hard disku
  Displej 1024 x 768,
  DVD drive anebo internetové připojení na instalaci

 • 10.8+: 4 GB RAM; 2 GHz CPU.
  3 GB volného místa na hard disku
  Displej 1024 x 768,
  DVD drive anebo internetové připojení na instalaci

Rozměry

 • KeyLab MkII 49: 793 x 297 x 53 mm
 • KeyLab MkII 61: 875 x 297 x 53 mm