Project Description

Univerzální MIDI kontroler plné velikosti

Ovládejte své zvuky a hrajte tak, jak jste o tom vždy snili. KeyLab Essential 88 je intuitivní, výkonný, pečlivě propracovaný kontroler s klaviaturou plné velikosti, který vás vyzývá, abyste uvolnili svůj kreativní tok s větším rozmachem.

najděte prodejce poblíž vás

Vyjádření ve více oktávách

Ať už jste začínající klavírista anebo producent, zkušený hudební tvůrce, anebo kdokoliv mezi tím, uvolněte svůj tvůrčí potenciál s plným rozsahem 88-klávesového MIDI kontroleru, který se bez problémů stane součástí jakéhokoliv pracovního postupu.

Jedna velikost pro všechny

Ať už hledáte svůj první kláves, abyste začali hrát na klavír a produkovat, anebo prostě chcete mít ve studiu anebo na pódiu po ruce všechny klávesy – KeyLab Essential 88 splňuje potřeby profesionálních interpretů i začínajících klávesistů.

Všechny zvuky, které potřebujete

Vychutnejte si ovládání DAW projektů a pluginů na nové úrovni, jakož i bezproblémovou komunikaci s Analog Lab a balík profesionálního kreativního softwaru, který podpoří vaši kreativitu – vše v jednom.

Rychlá inspirace novými nápady

KeyLab Essential vám nepomáhá jen hrát a pohybovat se ve vašich projektech – je také vytvořen tak, aby inspiroval. Přivolejte si chytlavé melodie, zajímavé rytmy a pohyblivé akordové sekvence pomocí řady kreativních funkcí a zjistěte, kam mohou posunout váš zvuk.

Ten pocit kvality

Chcete mít pocit prvotřídního nástroje, flexibilitu špičkového kontroleru a všestranně snadné používání. Díky polovyvážené klaviatuře KeyLabu Essential a inteligentnímu rozložení máte vše na dosah ruky.

Klíč k tvořivosti

KeyLab Essential 88 je novým standardem pro studiové profesionály, interprety a začínající klavíristy, který nese odkaz sedmi oktáv a nabízí přístupný a elegantní design v plném rozsahu; ideální jako středobod vaší profesionální sestavy anebo pro rozběhnutí vašich hráčských zručností.

Ovládání jakékoliv DAW

Vychutnejte si připojení plug-and-play a namapované ovládací prvky s DAW dle vašeho výběru. KeyLab Essential není vybaven jen známou kompatibilitou MCU a HUI, ale má i vlastní skripty pro hlavní DAW, které nabízejí integraci na vyšší úrovni.

Přizpůsobte si svůj pracovní postup

KeyLab Essential se snadno přizpůsobí vašim kreativním potřebám; vyvoláte si své oblíbené „liked“ presety z Analog Lab, budete se pohybovat po vlastních playlistech, aktivujete uživatelské programy pro vlastní ovládací přiřazení a mnoho dalšího.

V jednotě s Analog Lab

Proměňte Analog Lab na hardwarový syntetizátor a sáhněte si na svůj zvuk díky bezproblémově namapovaným ovládacím prvkům KeyLabu Essential. Upravujte zvukové parametry, přizpůsobujte efekty a procházejte presety, aniž byste se museli dotknout počítače.

Profesionální software je součástí

KeyLab Essential 88 mk3 vám nabízí nespočet zvuků – od věrně ztvárněných akustických nástrojů a klavírů, až po zvuky klasických a moderních syntetizátorů.

Tisíce presetů syntetizátorů a kláves

Knihovna nejlepších basů, nejtučnějších syntetizátorů, nejplynulejších orchestrálních zvuků a dalších od vintage až po moderní, postavená na V Collection, Augmented sérii a Pigments.

Software pro nahrávání hudby

Nahrávejte, vystupujte a produkujte cokoliv s úvodem do jedné z nejžhavějších DAW v byznysu, včetně presetů nástrojů, bicích, efektů, MIDI klipů a dalších.

Nadčasové koncertní křídlo

Epický pódiový charakter klavíru Steinway, pravděpodobně nejikoničtějšího klavíru všech dob, podrobně nasamplovaný, aby oživil vaši produkci.

Intimní pianino

Vychutnejte si veselý vintage zvuk stoletého klavíru, který je nahraný tak, aby vašemu mixu dodal šarm a intimní charakter.

Miliony samplů a smyček

Dvouměsíční předplatné služby Loopcloud s miliony samplů ve vysokém rozlišení bez licenčních poplatků, od lo-fi bicích až po vokální one-shoty, s 2 GB samplů včetně uvítacího balíčku a speciálně vytvořeného výběru Arturia.

Učte se s KeyLabem Essential mk3

Zlepšete své dovednosti na padech a klávesách pomocí předplatného Melodics, které nabízí 40 lekcí, tipů a hudebních triků, které jsou zábavné, jednoduché a přizpůsobené vašemu stylu.

Základní, intuitivní, flexibilní ovládání

Někdy chcete jen udělat práci. Soustředěné ovládací prvky KeyLabu Essential vám poskytnou rychlý přístup k nejužitečnějším a nejintuitivnějším prvkům vašeho projektu a zvuku bez komplikací.

Klaviatura

Odolná hybridní syntetizátorově-klavírní klaviatura KeyLabu Essential je stejně pohodlná na vystoupení jako na tvorbu beatů ve studiu, je jemná a citlivá, doplněná známými kolečky Pitch a Mod, a pedálovým vstupem na sustain, nožní spínač anebo expression.

Displej

Získejte základní informace které potřebujete v reálném čase, od hodnot parametrů až po aktuální preset, díky jasnému 2,5″ displeji doplněnému kontextovými tlačítky, které usnadňují navigaci.

Pady

Přepínejte mezi MIDI notami, spouštěním klipu, prstovým bubnováním anebo čímkoliv, co potřebujete. Pady KeyLabu Essential citlivé na dynamiku a tlak jsou dokonce RGB barevně označené, abyste měli vždy přehled.

Enkodéry

Získejte praktický pocit a komunikujte s klíčovými ovládacími prvky přímo tam, kde je potřebujete, od panoramatu stopy až po specifické parametry nástroje, díky plně otočným enkodérům.

Fadery

Upravujte úrovně stop, nastavení obálek, vybrané parametry nástrojů Arturia a další funkce pomocí mimořádně hladkých faderů na dosah ruky.

Ovládací prvky DAW

Okamžitě přepněte z tvarování zvuků syntetizátoru na pilotování DAW projektu pomocí vyhrazených ovládacích prvků DAW v KeyLabu Essential, abyste měli vše pod kontrolou. Jeho vlastní integrační skripty dokonce zabezpečují, že nejdůležitější ovládací prvky fungují dokonale bez ohledu na to, jakou DAW používáte.

Cvičení se potýká s dokonalostí

KeyLab Essential 88 si přijde na své při improvizaci obratného sóla anebo dynamické vyhrávce. Pokud jednoduše hledáte čerstvou inspiraci a hru s dokonalým laděním, má pro vás také připravené řešení. Režimy akordu, stupnice a arpegiátoru znamenají, že můžete snadno ozdobit svoji hru, zůstat v tónině a spustit živé sekvence.

Hraní akordů

Hrajte bohaté, plné a silné akordy pomocí jediné klávesy výběrem ze zabudovaných akordových presetů, anebo zadáním vlastních akordů – skvělé, když potřebujete rychlou inspiraci pro svůj další hit.

Režim stupnice

Uvolněte svou hru a nikdy nevybočujte z tóniny díky Scale režimu KeyLabu Essential, který rychle uzamkne klaviaturu na jednu z několika zabudovaných stupnic. Špatné noty? Už nikdy víc.

Arpegiátor

Proměňte akordy anebo výběry not na živé melodie a rytmické nápady pomocí vestavěného arpegiátoru s funkcí Hold, abyste je nemuseli držet rukama. Všechny tyto funkce můžete dokonce používat společně; zahrajte a podržte akord jedinou klávesou, vytvořte arpegio a uzamkněte jej na stupnici podle vlastního výběru.

Bod rozdělení

Zadejte bod split pro načtení dvou různých zvuků na klaviatuře. Kombinujte podle svých představ a vytvořte dokonalou sestavu připravenou k vystoupení.

Bližší pohled

Podrobně prozkoumejte ovládací prvky, rozložení a kreativní funkce KeyLabu Essential mk3, od polovyvážené klaviatury až po ovládací prvky integrované s DAW.

_1
Ovladače hry

Ohýbejte tóny, modulujte zvuky a transponujte klaviaturu o půltóny anebo celé oktávy.

_2
Chord, Scale, Arp & Hold

Zapněte režim Chord Play anebo Scale, aktivujte arpegiátor anebo funkci Hold, aby byly noty, akordy anebo arpegia podrženy i po uvolnění kláves.

_3
Tlačítka Program & Part

Vyberte si mezi DAW, Arturia anebo User programy, anebo použijte Part pro výběr a přizpůsobení zvukových presetů multi anebo split.

_4
Výběr MIDI kanálu

Rychlá změna MIDI kanálů pomocí speciálního ovládání.

_5
RGB pady

Přehrávejte MIDI noty, ťukněte na bicí a sample, spouštějte klipy, anebo si přizpůsobte 2 banky s 8 pady citlivými na tlak a dynamiku.

_6
Velitelské centrum DAW

Ovládejte svůj nahrávací software díky vlastním skriptům a kompatibilitě s MCU/HUI protokolem.

_7
Displej a kontextová tlačítka

Zobrazení zpětné vazby vašeho projektu a zvuku v reálném čase pomocí jasného 2,5″ displeje, s příslušnými tlačítky pro rychlou interakci a hlavním knobem pro procházení presetů.

_8
Předmapované knoby a fadery

Upravte panorama a úroveň stop ve vaší DAW, a základní parametry virtuálního nástroje Arturia.

_9
88-notová klaviatura

Odolné, rychlostně citlivé a částečně vyvážené klávesy zachytí každou nuansi vaší hry.

_10
Pedálový vstup

Připojte pedál a přiřaďte vstup režimu Sustain, Modulation anebo Expression.

_11
MIDI výstup

Ovládejte všechna zařízení kompatibilní s MIDI, jako jsou syntetizátory a bicí automaty, a synchronizujte externí MIDI zařízení s KeyLabem Essential mk3.

_12
USB-C

Napájení ze sběrnice.

88 anebo méně

Potřebujete menší rozsah tónů? Snažíte se ušetřit místo na stole? Chcete tmavší estetiku, která se hodí k vaší pódiové sestavě? KeyLab Essential mk3 se dodává také s 49 a 61 klávesy, přičemž obě jsou k dispozici v černé anebo bílé barvě.

více

Váš MIDI kontroler s ekologickým designem

Lepší produkt pro životní prostředí znamená udržitelnější kreativní budoucnost.

KeyLab Essential mk3 jde ve stopách MiniLabu 3, prvního ekologicky navrženého MIDI kontroléru na světě; je zkonstruovaný tak, aby fungoval lépe, produkoval méně odpadu a nadobro snížil naši uhlíkovou stopu.

Snažili jsme se pokračovat v tomto trendu a aplikovat udržitelné postupy na 88-klávesovú verzi při zachování co nejlepšího pocitu, kvality vyhotovení a odolnosti. To zahrnuje získávání nejlepších recyklovaných plastů a 100 % recyklované obaly při výrobě každého jednoho výrobku.

Hlubší spojení

KeyLab Essential mk3 posouvá integraci s DAW na další úroveň.

Upravujte nastavení zvuku, vytvářejte vlastní mapování, spouštějte klipy a scény, pohybujte se v jakémkoliv projektu v reálném čase, a to vše, aniž byste opustili ovládací prvky KeyLabu Essential.

Plnou kontrolu máte díky vlastním DAW skriptům pro Ableton Live, Logic Pro, FL Studio, Cubase a Bitwig Studio s MCU/HUI kompatibilitou, přičemž v budoucnu se plánuje podpora dalších hlavních DAW.

Hlavní vlastnosti

Klaviatura prémiové kvality

 • 88-notová polovyvážená klaviatura citlivá na dynamiku

Pady a ovládací prvky

 • 1 klikatelný enkodér
 • 9 otočných enkodérů
 • 9 x 30 mm faderů
 • 8 tlačítek transportu
 • 4 příkazové spínače
 • 1 modulační kolečko a kolečko ohýbání tónu
 • 8 dynamicky a tlakově citlivých padů

Ovládání displeje

 • 2,5″ LCD displej s kontextovými tlačítky
 • Zpětná vazba v reálném čase při úpravě a ovládání

Inteligentní funkce

 • Arpegiátor s více režimy
 • Režim akordů
 • Režim stupnice
 • Funkce Hold
 • Transpozice po půltónech

Softwarová integrace

 • Bezproblémová integrace s Analog Lab Pro a V Collection: výběr zvuků, procházení presetů, inteligentně přiřazené ovládací prvky
 • Vlastní DAW skripty pro FL Studio, Logic Pro, Ableton Live, Cubase, Bitwig Studio
 • Kompatibilní i s ovládáním MCU/HUI
 • Až 6 uživatelských presetů pro plně přizpůsobitelné prostředí

Zahrnuté softwarové tituly a služby

 • Software Analog Lab Pro s více než 2000 zvuky
 • Ableton Live Lite
 • The Gentleman od Native Instruments
 • UVI Model D
 • 2-měsíční předplatné služby Loopcloud
 • Předplatné Melodics na 40 lekcí

Připojení

 • USB-C pro připojení k počítačům a MIDI Control Centru
 • MIDI 5-pinový DIN výstup pro připojení k externím nástrojům, zařízením
 • Ovládací vstup pro pedál: sustain, expression anebo nožní spínač
 • Napájení přes USB-C

Obsah balení

 • Nástroj KeyLab Essential
 • Kabel USB-A na USB-C
 • Registrační karta

Velikost a hmotnost

 • Velikost nástroje: 1258 x 255 x 70 mm
 • Hmotnost nástroje: 8.2 kg

Všechny jména výrobců a názvy produktů zmíněné na této stránce jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků, které nejsou žádným způsobem spojené anebo přidružené k Arturii. Ochranné známky dalších výrobců jsou použité výhradně pro identifikaci produktů těchto výrobců, jejichž vlastnosti a zvuk byl studovaný během vývoje. Všechny názvy zařízení, tvůrců
a výrobců byly zmíněné pouze pro ilustrační a naučné účely,
a neznamenají jakékoliv spojení anebo schválení jakýmkoliv tvůrcem anebo výrobcem zařízení.