Project Description

Analogové stroje v utajení

Tři analogové stolní nástroje, tři způsoby využití surové energie napětí pro jakýkoliv kreativní účel. MiniBrute 2, MiniBrute 2S a DrumBrute Impact jsou nyní na omezenou dobu pod radarem s elegantním černým vzhledem.

najděte prodejce poblíž vás

MiniBrute 2

Analogový mutant monosyntetizátoru 

Syntetizátor, který odstartoval analogovou revoluci, opravdu neomezený, s obrovskou modulární flexibilitou a expresivitou, která si jednoduše žádá být hraná.

více

MiniBrute 2S

Semi-modulární sekvenční stroj

Vzorec Brute v celé své kompaktní semi-modulární kráse, spojený s jednoduchým, experimentálním a návykovým krokovým sekvencerem. Propracovaná klasická syntéza.

více

DrumBrute Impact

Úderný analogový bicí syntetizátor

Nadčasové analogové perkuse přecházejí do režimu Brute s 10 drsnými bicími hlasy, polyrytmickým sekvencingem a řezavým zkreslením. Tvrdý zásah.

více

Brute faktor

Co dělá Brute… Brutem?

Jedinečné hlasy, jedinečné hudební účely, jedinečné kreativní identity. Ale podívejte se přes tyto rozdíly, a naleznete vlastnosti a funkce, které spojují Brutes v dokonalé harmonii.

Brute hlas

Ať už se jedná o výrazné analogové perkuse anebo perlivé monosyntetické basy, vše začíná čistými Brute analogovými průběhy. Brute oscilátory nabízejí perfektní autentický analogový základ, výkonný a tvárný, připravený k opracování, poskládání a transformaci do vašeho zvuku.

Brute technologie

Brutes jsou nabité tajnými zvukovými zbraněmi navrženými tak, aby posunuly váš zvuk od rozladěného po zkreslený, od ostrého až po hedvábně hladký. Pusťte analog do úplně nové zvukové sféry s funkcemi jako je UltraSaw, smyčka zpětné vazby Brute Factor a vzrušující semi-modulární architektura.

Brute způsob fungování

Vše na těchto nástrojích je navržené tak, aby to bylo hmatatelné, okamžité a zábavné. Nezáleží na tom, jestli jste klávesák, prstový bubeník anebo modulární alchymista. Přesměrujte svůj signál pomocí jediného připojení, proměňte svou sekvenci stisknutím tlačítka, a najděte inspiraci pomocí každého knoflíku a faderu.